منو سایت

شما خوب می دانید که ترامپ به توییتر بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شما خوب می دانید که ترامپ به توییتر بازگشته است

آیا از 473 روز خود لذت بردید؟ به تعویق انداختن از @realdonaldtrump؟ یک لحظه به عقب فکر کن اجازه دهید ذهنتان تا 8 ژانویه 2021 سرگردان باشد …. چگونه این کار را انجام دادید من حسش میکنم?

شاید از غیبت ناگهانی او استقبال کردید و او را به عنوان نسیمی گرم در میانه زمستان پذیرفتید؟ یا شاید شما با این ایده به نام “آزادی بیان” سر و کار دارید؟ به احتمال زیاد: شما این تحول را تا همین اواخر فراموش کرده اید، مانند هر فرد عاقلی.

صرف نظر از موقعیت شما، می توانید آن را نیز فراموش کنید، زیرا من یک نظر ناراحت کننده برای جایگزینی آن دارم. زمانی که ایلان ماسک، خواستگار توییتر، فرمان را به دست بگیرد، ترامپ به جهنم بازخواهد گشت. فقط زمان لازم داره.

آیا ترامپ نگفت که دوباره به توییتر نخواهد پیوست؟

ترامپ همچنین بارها تاکید کرده است که ویروس کرونا در اوایل سال 2020 “تحت کنترل” است و همه ما می دانیم که چگونه این اتفاق افتاد.

پس این فضا را تماشا کنید! ترامپ با احتیاط غذا می خورد و فریادهای خود را دوباره از طریق بلندگوی شیطانی در توییتر پخش خواهد کرد، اما نه بلافاصله. در حال حاضر، برای ترامپ مناسب تر است که شبکه اجتماعی خود را تبلیغ کند، که قول می دهم تقریباً هیچ کس هرگز از آن استفاده نخواهد کرد. طبق گزارش‌هایی که در اوایل آوریل منتشر شد، TRUTH فقط در شمال از 500000 کاربر فعال در روز داشت که در مقایسه با حدود 217 میلیون DAU در توییتر، همانطور که Vanity Fair دیروز اعلام کرد، در حال محو شدن است. البته رئیس جمهور سابق این قدرت را دارد که مثلاً چند هفته رتبه برنامه را تغییر دهد، اما یک سال دیگر دوباره بررسی کنید و متوجه منظور من خواهید شد.

اما با نگاهی به آینده، زمانی که کمپین ترامپ در سال 2024 در حال انجام است، آیا فکر می‌کنید که او وفاداری به TRUTH Social را از بین همه چیز، به جای توییتر و پوشش رسانه‌ای عظیم آن انتخاب خواهد کرد؟ خیر ترامپ به هیچ چیز وفادار نیست. اگر فرصتی باشد برمی گردد. سوال بعدی

چگونه بفهمیم که ماسک این ممنوعیت را لغو خواهد کرد؟ او چیزی نگفت، نه؟

ماسک به اندازه کافی گفت، اما لطفا اجازه دهید کمی به عقب برگردم.

زمانی که توییتر ترامپ را ممنوع کرد، برخی از سرسخت ترین حامیان رئیس جمهور به این اقدام برای دفاع از «آزادی بیان» اعتراض کردند و استدلال کردند که اقدامات پیشگیرانه در برابر اقدامات بیش از حد دولت باید مزخرفات وب سایت توییتر را پوشش دهد. این پوچ است، اما دیدگاه ماسک در مورد آزادی بیان و اعتدال محتوا تا حد زیادی با دیدگاه آنها مطابقت دارد و محافظه کاران آن را می دانند. (شخصا، ترجیح می دهم یک میدان شهری مهمان نواز بسازم که مردم بخواهند از آن بازدید کنند تا میدانی که این موارد عجیب و غریب را جشن می گیرد، اما این کار زیاد نیست. توییتر، می شود؟)

به‌نظر می‌رسد ماسک به‌عنوان مثال، به‌جای پرداختن به پیچیدگی‌های تعدیل محتوا، می‌خواهد آن را احساس کن و امیدوار است که حتی “بدترین منتقدان” او برای انتشار باقی بمانند. اگر تمرکز او بر این است، پس چرا از بازگشت بدترین منتقد رزی اودانل استقبال نمی کنیم؟

 

حداقل جک به ایلان اعتماد دارد، اینطور نیست؟

مطمئناً به نظر می رسد! مدت زیادی پس از پذیرش پیشنهاد ماسک توسط هیئت مدیره توییتر، جک دورسی، یکی از بنیانگذاران توییتر، در حمایت از خریدار ورودی وب سایت صحبت کرد. پس از یک هشدار قوی مبنی بر اینکه “در اصل” او “باور ندارد که کسی باید مالک یا مدیریت توییتر باشد”، دورسی گفت که “ایلان تنها راه حلی است که من به آن اعتماد دارم” در مورد “حل مشکلی که و باور کنید، شما می توانید به ماسک اعتماد کنید تا شانه هایش را بالا بیاندازد و دوباره ما را تحت سلطه @RealDonaldTrump قرار دهد.

تصمیم توئیتر برای ممنوعیت ترامپ در وهله اول به چیزهای ساده برمی گردد دو توییتو عمدتاً به زمان و زمینه آنها پس از شورش های 6 ژانویه بستگی داشت. این زمین برای شروع ناپایدار است. ایدئولوژی مدیریت و انتشار مشک را هم اضافه کنید که با مفاهیم گزنده ای مانند ریزه کاری ها و گرانی ها سازگاری ندارد، خورش می گیرید. در عوض، مدیر عامل سریال بیش از حد مشغول تجزیه اتحادیه‌ها، نفرت از منتقدان و انجام کارهایی برای دنبال کردن آرمان‌هایی مانند بهداشت عمومی یا رفتار آبرومندانه با مردم.