منو سایت

شما 48 ساعت فرصت دارید تا 200 دلار برای TC Sessions: Mobility پس انداز کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شما 48 ساعت فرصت دارید تا 200 دلار برای TC Sessions: Mobility پس انداز کنید

توجه استارت آپ های تحرک، متخصصان، سرمایه گذاران و علاقه مندان! شما فقط 48 ساعت فرصت دارید تا 200 دلار از TC Sessions: Mobility 2022، اولین رویداد تحرک شخصی ما از سال 2019، پس انداز کنید. این رویداد در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا با نظر یک تحلیلگر آنلاین در 20 می برگزار می شود. این یک رویداد اجباری تحرک سال است و شما تا یکشنبه، 15 مه فرصت دارید تا 200 دلار از کارت پذیرش عمومی پس انداز کنید. هنگامی که دوشنبه فرا می رسد، قیمت پاس به 495 دلار افزایش می یابد، بنابراین از این پس انداز برای مدت زمان استفاده کنید.

برای رویداد هفته آینده به ما بپیوندید و با درک عمیق تر از روندها و تأثیرات بازار که می تواند به شما در موقعیت کسب و کارتان برای موفقیت کمک کند، آنجا را ترک خواهید کرد. در اینجا چیزی است که پاروگ دمیرچی اوغلو، کارآفرین سریالی، مدیر عامل Invemo و شریک Nito Bikes، در مورد تجربه خود به ما گفت.

“ما قصد داشتیم Nito Bikes را در ایالات متحده راه اندازی کنیم و کنفرانس یک فرصت عالی برای به دست آوردن تصویری محکم از فضای میکرو تحرک بود. ما از کارشناسان صنعت شنیدیم، در مورد روندهای فعلی و آینده مطلع شدیم و رقابت را بررسی کردیم. من واقعا از این تجربه لذت بردم.”

جلسات TC: Mobility پر از محتوای متمرکز بر تحرک است، از سخنرانی های کلیدی روی صحنه گرفته تا پیشرفت های موضوعی و بحث های میزگرد کوچکتر و صمیمی تر. چیزی برای همه وجود دارد – برای دیدن دستور کار کامل اینجا را کلیک کنید.

ما نه تنها سخنرانان و شرکت‌های فوق‌العاده‌ای روی صحنه داریم، بلکه آینده تحرک را در طبقه قبلی خود با بیش از ۵۰ استارت‌آپ در مراحل اولیه داریم. بلیط خود را تهیه کنید و با جدیدترین و بهترین فناوری ها در زمینه تحرک آشنا شوید و چه کسی می داند، شاید هفته را با ملاقات با هم بنیانگذار بعدی خود به پایان برسانید.

در واقع، شما می توانید گام بعدی را در یافتن سرمایه گذار آینده خود یا یکی از بنیانگذاران ما با استفاده از هوش مصنوعی بردارید. CrunchMatch سکو. این یک روش هوشمندانه، متمرکز و مؤثر برای ملاقات با افراد مناسب – حضوری و / یا آنلاین – و به حداکثر رساندن زمان است.

شما نمی توانید شخصاً این کار را انجام دهید، اما می خواهید تمام محتوای عالی را جذب کنید و آنلاین کار کنید؟ ما این را فقط با پیشنهاد بلیط آنلاین خود پوشش دادیم. از محتوای ضبط شده که در 20 می منتشر می شود لذت ببرید و با سایر شرکت کنندگان CrunchMatch ملاقات کنید.

TC Sessions: Mobility 2022 شخصاً در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می‌شود و پس از آن یک رویداد آنلاین در 20 می برگزار می‌شود. کارت خود را قبل از 15 می خریداری کنید و 200 دلار پس انداز کنید. اکنون برای برقراری ارتباط با افراد با نفوذی که می توانند به شما در پیشبرد کسب و کارتان کمک کنند، آماده شوید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // تغییر اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();