منو سایت

شکست به خصوص در دنیای استارتاپ ها پیچیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شکست به خصوص در دنیای استارتاپ ها پیچیده است

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

در حالی که من در مورد استارت‌آپ‌های بیشتری می‌شنوم که در شرایط تغییر بازار، استعفای بزرگ و نقطه عطف مشترکی که با رسیدن یک شرکت به مرحله‌ای از رشد شروع می‌شود، دست و پنجه نرم می‌کنند، ارزش آن را دارد که به یک فیل در اتاق رجوع کنیم، که اغلب در بحث بین فناوری با هم روبرو می‌شود. و رسانه ها چگونه شکست را پوشش دهیم؟

بحثی وجود دارد که استرس شروع به کار اجتناب‌ناپذیر و رایج است، بنابراین آیا باید هر بار که چیزی ظاهر می‌شود توجه کنیم، به‌ویژه به قیمت یک بنیانگذار کم نمایندگی که ممکن است تمام تلاش خود را انجام دهد؟ بحثی وجود دارد مبنی بر این که کسب و کار گیج شده است، بنابراین باید وقتی مشکلات را می شنویم گزارش کنیم. و داستان حذف زنان وجود دارد که در آن مردم معتقدند زنان به دلیل استانداردهای بالای ناموجه بیش از مردان موضوع مطبوعات هستند.

دنیای فناوری تصوری از قبل از این دارد که یک فرد نادیده گرفته شده تاریخی چگونه باید عمل کند، و من از این واقعیت برای تأثیرگذاری بر گزارشم استفاده می کنم. به عنوان مثال، یک بار به یاد آوردم که از یک مؤسس زن مشهور درباره درامی که از یکی از بنیانگذاران سابقش شنیده بودم، پرسیدم. در اصل، او گفت: «نه اینکه نمی‌خواهم به شما بگویم، بلکه نمی‌توانم در این مرحله از حرفه‌ام آسیب‌پذیری نشان دهم. این یک نکته کلیدی بود که نشان می داد چرا افراد خاصی می توانند صحبت کنند و چرا برخی اصلاً قدرت ندارند.

نظر من در اینجا این است که شما می توانید باور کنید که هر بنیانگذار قدرتمند، به ویژه آنهایی که میلیون ها دلار در اختیار دارند، باید در قبال شرکتی که ایجاد می کنند، مسئول باشند – اما همچنین می توانید باور کنید که توصیه از منابع گاهی اوقات می تواند بیشتر جنبه جانبداری داشته باشد. بررسی دقیق – از تصمیم گیری در مورد انگیزه های کارمند سابق تا درک اینکه چه کسی می تواند اظهار نظر کند – مهم است.

اگر مسیر صعودی شروع را ردیابی کنیم، باید زوال آنها را ردیابی کنیم. اما تعیین چارچوب، زمینه سازی مهم است. اگر بنیان‌گذار به مصرف‌کنندگان دروغ می‌گوید یا کارمندان را آزار می‌دهد، کاملاً واضح است که چگونه می‌توان شخص را به عنوان منبع مشکلات شناسایی کرد. اما نحوه پوشش دادن آن مهم است. شکست پیچیده است و به سختی می توان شکست را به یک لحظه خاص نسبت داد.

گاهی اوقات یک استارت‌آپ از هم پاشیده می‌شود، زیرا مؤسس آن فرهنگ پوسیده‌ای را اداره می‌کند، اما گاهی اوقات مشوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر می‌تواند منجر به یک محصول نامرتب شود. در این مورد چه کسی مقصر است؟ بنیانگذار کسب درآمد یا سرمایه گذاری برای فشار بیش از حد؟ یا بازار دائماً نوسان؟ ما در مورد عدم شروع به معنای کلان صحبت می کنیم، اما وقتی پنجره ای را در یک مثال خاص می نویسیم، تفاوت های ظریف مهم است. انواع ویراستاران و ویراستاران صبور برای اطمینان از پرسیدن سؤالات درست و تسلیم نشدن در مسیرهای خسته، کلیدی هستند. همچنین بسیار مهم است که بنیانگذاران با کارکنان خود مانند افراد رفتار کنند.

در ادامه این خبرنامه در مورد مدیرعامل جدید All Raise، بودجه برای حمایت از سایر صندوق ها و اوکراین صحبت خواهیم کرد. مثل همیشه می توانید با به اشتراک گذاری این خبرنامه از من حمایت کنید من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

فین تک و اوکراین

تاریخ شروع جنگ در اوکراین همچنان در حال آشکار شدن است و شرکت‌های بخش خدمات مالی نقش مهمی را ایفا می‌کنند و مجموعه تصمیماتی که باید اتخاذ کنند. هفته گذشته، PayPal خدمات خود را گسترش داد تا به مصرف‌کنندگان اجازه ارسال پول به اوکراینی‌ها را بدهد، رئیس‌جمهور اوکراین قانونی را برای قانونی کردن ارزهای دیجیتال در میان کمک‌های دیجیتالی متعدد امضا کرد و داده‌ها نشان داد که از زمان تهاجم به اوکراین به اوکراین، نزدیک به 7000 برنامه کاربردی فروشگاه برنامه روسی را ترک کرده‌اند. برخی از کاربردهای تکنولوژیکی عمده باقی مانده است.

به همین دلیل است که مهم است: منظورم این است که کاملا قابل درک است. رومن دیلت خودمان با میخائیل فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین و وزیر تحول دیجیتال، در مورد روش های مختلف حرکت فناوری در طول جنگ مصاحبه کرد. یکی از بخش‌های کلیدی مصاحبه زمانی بود که فدوروف در مورد استراتژی فناوری اوکراین، که به عنوان محاصره دیجیتال نیز شناخته می‌شود، صحبت کرد:

ما این پروژه را محاصره دیجیتال می نامیم. و ما معتقدیم که این یک مؤلفه بسیار مهم در پیروزی در این جنگ است. و من فکر می کنم در آینده، دولت ها شبیه شرکت های فناوری خواهند بود، نه دولت های کلاسیک.

پلتفرم های دیجیتال برخی از خدمات حیاتی را ارائه می دهند. آنها در تار و پود جامعه بسیار جا افتاده اند. هنگامی که شروع به حذف این خدمات از مهاجم، یکی یکی می کنید، در واقع به ساختار جامعه آنها آسیب می رسانید و موافقت آنها با زندگی روزمره خود را بسیار ناخوشایند می کنید.

ما دوست داریم به این به عنوان یک میدان جنگ کاملاً جدید و ناشناخته فکر کنیم. و این اقدامی اضافی برای تحریم‌هایی است که انتظار داریم توسعه دهه‌ها پیش روسیه را دفع کند.

سایر پوشش ها برای فناوری و اوکراین:

  • جنگ روسیه به Yandex، روسیه گوگل ضربه می زند
  • هکرهای اوکراینی می گویند HackerOne پرداخت های آنها را برای پاداش باگ مسدود می کند
  • پس از اینکه کاربران کمپین ضد جنگ را رد کردند، اپلیکیشن لیفت صورت Reface از روسیه خارج شد
  • Lifesaver و Techfugees LifesaverAid.org را برای ارسال بانک های الکتریکی به پناهندگان اوکراینی راه اندازی کردند

شکست به خصوص در دنیای استارتاپ ها پیچیده است

اعتبار تصویر: آنا فدورنکو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

معامله هفته

All Raise، یک سازمان غیرانتفاعی که بر تنوع بخشیدن به سرمایه‌های مخاطره‌آمیز و تصمیم‌گیرندگان تمرکز دارد، ماندلا شوماخر-هاج دیکسون را به عنوان مدیر اجرایی جدید این شرکت معرفی کرد. دیکسون بیش از 10 سال را صرف افزایش نمایندگی جهانی استارتاپ ها کرده است. قبل از All Raise، دیکسون Founder Gym را اداره می‌کرد، یک مرکز آموزشی آنلاین برای بنیان‌گذاران کم‌نمایش که 18 گروه در شش قاره را اداره می‌کرد. چند هفته پیش، دیکسون اعلام کرد که گروه فعلی Founder Gym آخرین شماره آن با بسته شدن آن خواهد بود.

به همین دلیل مهم است: اگرچه All Raise یک سازمان غیرانتفاعی است که به طور خاص برای افزایش نمایندگی خود در فناوری ایجاد شده است، دیکسون می خواهد سطح جدیدی از گنجاندن را در ماموریت سازمان بیاورد. او گفت که دیکسون یکی از اولین زنان سیاهپوست در سیلیکون ولی بود که سرمایه‌های مخاطره‌آمیز را جمع‌آوری کرد و برای یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر کار کرد. این کارآفرین همچنین در طول همه‌گیری دو فرزند داشت، که به گفته او «بسط» دیگری به فردی که به عنوان یک رهبر تبدیل شد، اضافه کرد.

دیکسون این هفته در مصاحبه ای به من گفت: “من نیز این تجربیات سوگیری طرد را تجربه می کنم، چه ناخودآگاه یا آگاهانه – برای اینکه تنها باشم، یکی از معدود باشم.” “من آن را درک می کنم زیرا بسیار عمدی بودم که بخواهم آن را بفهمم. برای All Raise، می‌توانید کاملاً انتظار داشته باشید که این اتفاق در راهنمای من بیفتد، زیرا ما مطمئن می‌شویم که آنچه را که از کسانی که حمایت می‌کنیم به تصویر می‌کشیم، در واقع فضایی فراگیرتر برای قلمروی هویت‌ها است.

تذکرات افتخاری:

  • شش مدیر عامل زن آفریقایی در مورد جمع آوری بیش از یک میلیون دلار در سال 2021 بحث می کنند
  • کارمندان سابق متا 200 میلیون دلار از a16z، تایگر، مولتی کوین جمع آوری کردند تا به رویاهای رمزنگاری فیس بوک تحقق بخشند.
  • هزینه یک ملک “اتصال در بیو” چقدر است؟ برآورد جدید Linktree می گوید 1.3 میلیارد دلار

شکست به خصوص در دنیای استارتاپ ها پیچیده است

اعتبار تصویر: همه بلند کردن

همه یک صندوق برای حمایت از سایر صندوق ها ایجاد خواهند کرد

این هفته مقاله ای در مورد رشد وجوه ایجاد شده به طور خاص برای سرمایه گذاری در سایر صندوق ها نوشتم. همانطور که در این هفته در مورد سهام صحبت کردیم، سرمایه گذاران در حال گسترش روش سرمایه گذاری خود هستند، خواه حمایت از سایر مدیران صندوق های نوظهور یا در نهایت توجه محافل سری B که شایسته آن هستند.

به همین دلیل مهم است: بازار تامین مالی استارت آپ ها هر روز در حال تغییر است، به این معنی که شاهد خواهیم بود که سرمایه گذاران در چنین ویدئویی به نوآوری خود ادامه می دهند. داده‌های جدید Carta نشان می‌دهد که تغییرات فرضی نیستند، در حال رخ دادن هستند و بر تخمین‌های سری آمریکایی A، B و C تأثیر می‌گذارند.

زمانی که الکس به مسیر خود می رسد، از نوامبر و دسامبر 2021 تا ژانویه و فوریه 2022.راندهای سری A بیشترین میانگین کاهش راند را در ایالات متحده گزارش کردند. با این حال، او ادامه می دهد: «دورهای سری A در پایه متوسط ​​و متوسط ​​در ماه های ابتدایی سال 2022 همچنان بالای 10 میلیون دلار باقی می ماند. با تاخیر یا نه، بازار همچنان داغ است.»

با نگاهی به رتبه بندی ها، سری C نمونه واضح تری است. الکس گزارش می دهد که «متوسط ​​رتبه بندی برای سرمایه گذاری سری C در بازار داخلی ایالات متحده در اوایل سال 2022 به شدت کاهش یافتهمانطور که میانگین نمرات نیز به دست آمد. از میانگین تقریباً تک شاخ 884 میلیون دلاری، میانگین سری C در دو ماه اول سال به مراتب کمتر از 467 میلیون دلار ارزش داشت. این یک تغییر بزرگ است که از نارضایتی عمومی ما از تغییر بازارهای عمومی حمایت می‌کند و اینکه چگونه این تغییرات قیمت باید بر تخمین‌های راه‌اندازی تأثیر بگذارد، به‌ویژه در میان شرکت‌هایی که در مسیر روشنی برای خروج هستند.

صندوق ها پول می خواهند پول می خواهند:

  • SoftBank صندوق را برای کارآفرینان مختلف به یک فرصت “همیشه سبز” تبدیل می کند
  • لونو بازوی سرمایه گذاری را راه اندازی می کند تا از بیش از 200 استارت آپ فین تک و کریپتو/وب3 در سال پشتیبانی کند.
  • همچنین یادآوری همیشه سبز برای استفاده از کد EQUITY هنگام اشتراک در TechCrunch + برای یک تخفیف بزرگ و تشکر از تیم پادکست.

سیم‌های رنگی مختلف جمع‌آوری می‌شوند تا یک توپ در هوا بر روی پس‌زمینه سفید ایجاد شود

اعتبار تصویر: تصاویر PM (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در طول هفته

ما این فرصت را داریم که به صورت حضوری بنشینیم! به زودی! Techcrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. برای یک جلسه یک روزه بنیانگذاران با تری برنز از GV، گلن ایوانز از گریلاک و آیدان سنکات از فلیسیس به ما بپیوندید. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید.

در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.

همچنین، اگر هفته گذشته استارتاپ ویکلی را از دست دادید، این هفته گفتگوی خود را با Equity با این سوال ادامه دادیم: «آیا دومین اقدام Tiger می‌تواند اولین اقدام را انجام دهد؟»

در TechCrunch دیده می شود

چرا سرمایه گذاری خطرپذیر برای استارت آپ های بیشتر متمرکز بر یائسگی سرمایه گذاری نمی شود؟

فیلم مستند کیسی نیستات دیوید دوبریک به بررسی اتفاقاتی می‌افتد که سازندگان از خط عبور می‌کنند

خرید Fair توسط Shift در مورد بازار آنلاین خودروهای دست دوم چه می گوید

پروژه Bored Apes NFT یک توکن رسمی ApeCoin دریافت می کند.

آمازون در حال تکمیل خرید 8.5 میلیارد دلاری MGM است

در TechCrunch + دیده می شود

سوفی عزیز: آیا مسیر آسان تری برای رسیدن به L-1A و STEM O-1A وجود دارد؟

زمانی که افزایش ضریب 40 برابری منطقی است

چگونه مهندسان بزرگ را در زمانی که تجربه فنی ندارید استخدام کنید

دیمیتری شولنکو، یکی از بنیانگذاران لاک پشت: “شما نمی توانید بسیاری از کارها را همزمان انجام دهید”

تا دفعه بعد،

n