منو سایت

شیائومی آلوین تسه را به عنوان مدیر کل تجارت در هند منصوب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شیائومی آلوین تسه را به عنوان مدیر کل تجارت در هند منصوب کرد

شیائومی در حالی که گروه فناوری چینی برای مبارزه با رقابت فزاینده رقبا از جمله سامسونگ تلاش می کند و به دنبال هموارسازی روابط با دهلی نو است، الوین تسه، کهنه کار این شرکت را به عنوان مدیر کل تجارت خود در هند بزرگ می کند.

انتصاب Tse (تصویر بالا)، که تا همین اواخر تجارت شیائومی در اندونزی را رهبری می کرد، به دنبال انتقال مانو کومار جین، رئیس سابق شیائومی هند به نقشی جهانی به عنوان معاون این گروه است. هند بزرگترین بازار بین المللی شیائومی است.

تحت رهبری جین، شیائومی از یک تازه وارد دیگر به بزرگ‌ترین سازنده گوشی‌های هوشمند در هند تبدیل شده است، موقعیتی که تا حد زیادی برای بیش از سه سال حفظ کرده است. او سال گذشته سمت رهبری خود را در هند ترک کرد.

این برای هند نیز ناشناخته نیست. به گفته افراد آشنا، او نقش مهمی در شکل‌دهی استراتژی و پیاده‌سازی شیائومی در روزهای آغازین آن داشت و در طول سال‌ها نقش‌های بسیاری را در این شرکت ایفا کرده است. تسه که همچنین یک سرمایه گذار فرشته در چندین استارت آپ هندی است، همچنین یکی از بنیانگذاران پوکو بود، یک برند فرعی که توسط شیائومی قبل از راه اندازی آن به عنوان یک تجارت مستقل راه اندازی شد.

پس از انتقال، آلوین به تیم مدیریت شیائومی هند خواهد پیوست و از مرحله بعدی رشد شرکت پشتیبانی خواهد کرد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد، به عنوان یک شهروند بریتانیایی و یک شهروند واقعی جهانی، الوین به شیائومی کمک کرده تا با موفقیت در بسیاری از بازارهای جهانی گسترش یابد.

شیائومی همچنین اعلام کرد که آنوج شارما، مدیرعامل سابق موتورولا که قبلاً برای شیائومی کار می‌کرد و بیش از دو سال پیش به پوکو نقل مکان کرد، دوباره به عنوان مدیر ارشد بازاریابی به این غول چینی می‌پیوندد.

این شرکت گفت: «با راهنمایی‌های آن‌ها، شیائومی هند به فلسفه اصلی خود در ساخت بی‌وقفه محصولات شگفت‌انگیز با قیمت‌های منصفانه وفادار خواهد ماند تا همه در جهان بتوانند از طریق فناوری‌های نوآورانه از زندگی بهتری برخوردار شوند.

رجیگ در زمان حیاتی برای شیائومی عرضه می شود. اگرچه سامسونگ و ریلمی موقعیت پیشرو خود را در بازار گوشی های هوشمند هند حفظ کرده اند، اما به طور فزاینده ای شکاف را کاهش می دهند.

شیائومی آلوین تسه را به عنوان مدیر کل تجارت در هند منصوب کرد

نگاهی به بازار گوشی های هوشمند در هند. داده ها: کانال ها

شیائومی در هند نیز با شکست عجیبی روبرو شده است. در آوریل امسال، آژانس مبارزه با پولشویی هند دارایی هایی به ارزش حدود 725 میلیون دلار از شیائومی هند را به دلیل آنچه که آن را نقض قوانین ارزی این کشور خواند، توقیف کرد. این انتقال تا تصمیم دادگاه به تعویق افتاده است.

این آژانس همچنین مدیران شیائومی از جمله جین را در اوایل سال جاری برای بازجویی در مورد رعایت مالیات احضار کرد. به گزارش رویترز، شیائومی که تخلفات خود را رد کرد، بعداً ادعا کرد که رهبران آن در طول بازجویی با تهدید «خشونت فیزیکی» مواجه شده‌اند.

انجمن تلفن همراه و الکترونیک هند، یک گروه لابی به نمایندگی از اپل و بسیاری از غول‌های فناوری دیگر، اواخر ماه گذشته از مقامات هندی خواست که درک درستی از نحوه کار پتنت‌ها و حق امتیازها بر روی آنها نداشته باشند، عنصری که در قلب اختلاف بین شیائومی و شیائومی قرار دارد. آژانس برای مبارزه با پولشویی

طی چهار سال گذشته، شیائومی با راه‌اندازی فروشگاه‌های نمادین خود و شراکت با تعدادی از خرده‌فروشان محلی، حضور خود را در هند به شدت گسترش داده است. او همچنین با سازندگان تلفن مانند فاکسکان به پیشرفت های عمیقی دست یافت تا بسیاری از کارهای مونتاژ خود را از چین به هند منتقل کند. اما این شرکت از تنش های ژئوپلیتیکی بین هند و چین مصون نیست.

هند بیش از 200 اپلیکیشن مرتبط با چین را در سال 2020 ممنوع کرده است. برخی از برنامه های شیائومی نیز در فهرست سیاه هند قرار گرفتند و در بحبوحه درگیری بین دو کشور همسایه با سلاح های هسته ای، شیائومی در حال تغییر نام تجاری بسیاری از فروشگاه ها در کشور است تا خود را به عنوان یک شرکت هندی معرفی کند. .