شیر مادر بیبیشن رازداری و وقار را برای مادران به ارمغان می آورد

شیر مادر بیبیشن رازداری و وقار را برای مادران به ارمغان می آورد

سامانتا رودولف، مدیر عامل Babyation واقع در سنت لوئیس، میسوری، شرکتی که امروز راه حلی کاملاً جدید برای مادران شیرده ارائه کرده است، آه می کشد: “گاوهای شیری آنچه را که زنان تحمل می کنند، تحمل نمی کنند.” این شرکت رویکرد جامع تری نسبت به سایرین اتخاذ می کند، با یک سیستم همه کاره که به ویژه بر مخفی کاری متمرکز شده است. این راه‌حل در یک کیف حمل همه‌کاره که شامل بسته‌های خنک‌کننده، ذخیره‌سازی و محافظ‌های مخفی سینه است که در سوتین استفاده می‌شود عرضه می‌شود. تنظیم توسط برنامه ای کنترل می شود که پمپاژ را در راحتی آرام، حتی زمانی که در خارج و در جهان هستید، ممکن می سازد.

یک مطالعه اخیر نشان داد که اکثر زنان می گویند که پمپاژ بدترین بخش شیردهی است. این یک آمار جهنمی است، با توجه به اینکه 95 درصد از مادران شیرده پمپاژ می کنند، و به عنوان فردی که از پمپ سینه استفاده نکرده اند، تأیید آن نیازی به تحقیقات زیادی ندارد: به نظر بسیار وحشتناک به نظر می رسد. شیر باید به نحوی بیرون بیاید – شما نمی توانید زیست شناسی را تغییر دهید. فکر Babyation این است که اگر آنها نمی توانند آن را به یک فرآیند مورد علاقه تبدیل کنند، حداقل می توانند هر کاری که می توانند انجام دهند تا مطمئن شوند که مورد نفرت قرار نخواهد گرفت.

ما محصول خود را طوری طراحی کردیم که پمپاژ تمام روز را بهینه کنیم. رودولف توضیح می‌دهد که ما آنچه روی بدنه است را به حداقل می‌رسانیم، سپس ذخیره‌سازی داخلی داریم. بیش از حد تخمین زدن چقدر مفید است. بسیاری از سینه‌پمپ‌ها فقط یک بطری و یک پمپ می‌فروشند، اما شما با مشکل ذخیره‌سازی و ناراحتی احتمالی مجبور به گذاشتن یک بطری شیر در یخچال در مطب هستید. برای راه حل های دیگر، اگر هر یک از این قطعات کوچک را فراموش کنم، پمپ من کار نمی کند و یا احساس ناراحتی می کنم یا شیرم کم می شود. ما همه چیز را در یک مکان بهینه کردیم و قرار دادیم.»

نوآوری این است که می‌توانید پوشیدنی‌ها را زیر لباس خود حمل کنید و یک لوله کوچک و نامحسوس در کیسه ذخیره‌سازی کف قرار دهید. مکیدن به جای برداشتن صفحه ای از کتاب درسی صنایع لبنی، از فناوری جدیدی ناشی می شود که طبیعت را منعکس می کند. این شرکت دارای 11 حق ثبت اختراع است که از فناوری خود محافظت می کند.

روشی که ما مکش خود را استخراج می کنیم این است که دستگاه در واقع روی نوک پستان منقبض می شود. در اینجا نحوه مکیدن نوزادان آمده است. FDA در واقع به ما اجازه می دهد بگوییم که مکیدن ما شبیه نوزادان است. هیچ محصول دیگری نمی تواند این کار را انجام دهد. “مناگر نگاه کنید [competitor’s] حق ثبت اختراعاتی که بیشتر آنها مبتنی بر فناوری لبنیات هستند.”

پمپ شیردهی و محلول ذخیره سازی Babyation به این معنی است که مادران می توانند اطمینان حاصل کنند که در یک نگاه همه چیز مورد نیاز خود را دارند. اگر چیزی در شکاف ذخیره سازی گم شده باشد، بسیار واضح است. اعتبار تصویر: بچه داری

اکثر مشاوران شیردهی در این صنعت به شما می گویند که پمپ های سینه نمی توانند به اندازه یک نوزاد شیر دوش دهند، اما تیم Babyation ترفندی برای پوشاندن پیراهن خود – هم به صورت ضرب المثل و هم به معنای واقعی کلمه – با کارایی فوق العاده دارد.

“در آزمایش، 100٪ از زنان به همان اندازه شیر را با پمپ ما در مقایسه با پمپی که معمولا استفاده می کنند، استخراج کردند. رودولف می‌گوید: پنجاه درصد مواقع پمپ ما بیشتر از نوزادمان شیر تولید می‌کرد. تیم به کارآیی خود افتخار می کند و از اینکه این صنعت طول کشیده تا به آنجا برسد، عصبانی است. “نوآوری در این فضا واقعا زمان بر است، اما من فکر می کنم بخشی از دلیل طولانی شدن آن این است که برای مدت بسیار طولانی نادیده گرفته شده است. من فکر می کنم ما این را به روشی حل کرده ایم که قبلاً هرگز انجام نشده بود. فکر می کنم اعداد ما ثابت می کند که بازی در حال تغییر است. اما ساکت، محتاط و باهوش بودن نیز علم موشکی نیست. ما روش تولید شیر را دوباره کشف نکرده ایم. بنابراین این واقعیت که زنان مجبور بودند با این تصمیمات قدیمی زندگی کنند، برای من دیوانه کننده است.”

بخشی از تعهد این شرکت به پنهان کاری به معنای انتقال کنترل دستگاه به یک برنامه کاربردی بود، نه به کاربرانی که مجبور بودند زیر لباس خود بچرخند. این برنامه میزان شیر دوشیده شده را ردیابی می کند، می تواند پمپ را از راه دور کنترل کند و موجودی را ردیابی کند. به این ترتیب مادران شیرده می توانند میزان شیر موجود در یخچال و فریزر را بدانند و میزان مصرف شیر را کنترل کنند.

Babyation برای صلاحدید بهینه می شود. اعتبار تصویر: بچه داری

“که درe در واقع یک برنامه تغذیه کامل ایجاد کرد. بنابراین، اگر مراقبی داشته باشم، می توانم از او بخواهم که یک بطری شیر خاص را تغذیه کند و سپس موجودی من تمام شود. ما همچنین شیردهی را کنترل می کنیم و شیر خشک را نیز کنترل می کنیم. رودولف توضیح می دهد که ما واقعاً سعی کردیم فکر زیادی در برنامه بگذاریم. ما هم شروع خودکار و هم توقف خودکار داریم. اگر ساعت 3:00 در حال تماس باشم، اما می‌دانم که معمولاً ساعت 3:30 پمپاژ می‌کنم، می‌توانم بدون اینکه با پمپ سروکار داشته باشم این کار را انجام دهم – این برخلاف اختیار است. اختیار ستاره شمالی ماست.»

این شرکت به من گفت که بیش از 4500 نفر در لیست انتظار برای محصول خود هستند، که امروز خبر عرضه آن را می دهد. Babyation در درجه اول یک نام تجاری مستقیم برای مصرف کنندگان است و این شرکت سیستم خود را به قیمت 499 دلار به فروش می رساند.