منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شیکاگو چگونه در حال تغییر است که در مراحل اولیه سرمایه گذاری خطرپذیر را افزایش می دهد

شیکاگو چگونه در حال تغییر است که در مراحل اولیه سرمایه گذاری خطرپذیر را افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شیکاگو چگونه در حال تغییر است که در مراحل اولیه سرمایه گذاری خطرپذیر را افزایش می دهد

برای ما که صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر را پوشش می دهیم، دو داستان در همه جا وجود دارد: داستانی در مورد میزان سرمایه گذاری اخیر وجود دارد. شما داده ها را دیدید – سال های 2020 و 2021 تقریباً همه رکوردهای جهانی را برای سرمایه گذاری در بازار خصوصی ثبت کردند.

داستان دیگری که بارها و بارها مطرح می شود، داستانی است که نشان دهنده پیشرفت اندک یا عدم پیشرفت سرمایه گذاران خطرپذیر در سرمایه گذاری در بنیانگذاران متنوع تر است. ماهیت همه جا حاضر آخرین داستان، گزارش در مورد آن را بیش از پیش آزاردهنده می کند. داده ها به وضوح این مشکل بزرگ را نشان می دهد. چرا همه چیز تغییر نکرده است؟


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


اما دلایلی برای خوش بینی محتاطانه وجود دارد. بازار سهام اخیراً در حال جمع‌آوری داده‌هایی در مورد صحنه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در غرب میانه با تمرکز ویژه بر منطقه شیکاگو بوده است. به لطف داده های M25، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر با تمرکز جغرافیایی در غرب میانه، داده های Crunchbase که توسط P33 مستقر در شیکاگو جمع آوری شده است، و مصاحبه با تعدادی از سرمایه گذاران و بنیانگذاران محلی، شایعه ای وجود دارد که امکان تغییر آن وجود دارد. نسبت زمانی که می شود. برای سرمایه گذاری های مخاطره آمیز

آسان؟ خیر آیا امکان دارد؟ آره. و آیا ارزشش را دارد؟ قطعا.

شیکاگو چگونه در حال تغییر است که در مراحل اولیه سرمایه گذاری خطرپذیر را افزایش می دهدبرای درک بهتر آنچه در شیکاگو و غرب میانه بزرگتر می گذرد، با او صحبت کردیم دزیره بارگاس ریگلیمدیر اجرایی TechRise، پروژه P33؛ استلا آشائولو، بنیانگذار و مدیر عامل WeSolv و یکی از بنیانگذاران Fifth Star Funds. و کریستن یکشنبهیکی از بنیانگذاران Paladin و شریک LongJump.

بیایید با داده‌های M25 شروع کنیم که چگونه آنها امکان سرمایه‌گذاری در بنیان‌گذاران متنوع‌تر در منطقه خود را پیدا می‌کنند، و سپس نگاه خود را به نحوه تغییر اعداد شیکاگو محدود کنیم. سپس یادداشت هایی از بازیگران فعالی که برای همگام شدن با تغییرات در صنعت کار می کنند، خواهیم آورد.

اتحادیه ایالت شیکاگو (غرب میانه).

M25 در اطراف غرب میانه سرمایه گذاری می کند، اما در شیکاگو مستقر است. این شرکت اخیراً یک به‌روزرسانی برای مجموعه گزارش‌های منظم خود در مورد تنوع منتشر کرده است که کنجکاوی ما را برانگیخته است. چرا؟ از آنجایی که شرکت فقط سرمایه‌گذاری‌ها را گزارش نمی‌کند، بینشی در مورد چگونگی ایجاد این سرمایه‌گذاری‌ها ارائه می‌کند.