منو سایت

صرافی ارزهای دیجیتال KuCoin 10 میلیارد دلار جمع آوری کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
صرافی ارزهای دیجیتال KuCoin 10 میلیارد دلار جمع آوری کرده است

روز سه‌شنبه اعلام کرد که ارزش KuCoin در اولین دور تأمین مالی خود در چهار سال گذشته به ۱۰ میلیارد دلار افزایش یافت، زیرا صرافی جهانی ارزهای دیجیتال به دنبال گسترش بیشتر اکوسیستم وب ۳ خود است.

این شرکت مستقر در سیشل گفت 150 میلیون دلار در یک سری بودجه سری قبل از B به رهبری Jump Crypto جمع آوری کرده است. KuCoin گفت که Circle Ventures، IDG Capital و Matrix Partners نیز در دور جدید شرکت کردند.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin به TechCrunch گفت: این پلتفرم چهار ساله در دور جدید 10 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است، که از 100 میلیون دلار پس از 20 میلیون دلار سری A در نوامبر 2018 افزایش یافته است.

KuCoin که بیش از 18 میلیون کاربر در 200 کشور و منطقه به دست آورده است و یکی از بزرگترین صرافی ها از نظر معاملات روزانه SPOT است، قصد دارد وجوه تازه ای را برای گسترش سبد کیف پول های رمزنگاری، پلتفرم های GameFi، DeFi و NFT و DAO سرمایه گذاری کند. لیو گفت. وی گفت: بنابراین همه با اکوسیستم آشنا می شوند و ارزش اکوسیستم به نوبه خود به اندازه و وفاداری این شرکت کنندگان بستگی دارد.

“این مفهوم اساساً دلیلی است که ما این دایره را مطرح کردیم، web3 برای باز بودن است و ما می خواهیم KuCoin را در یک اکوسیستم باز بسازیم و یک سیستم باز باید دوستان زیادی را جذب کند. او گفت: دنیای ارزهای دیجیتال آنقدر جدید است که ما می خواهیم مطمئن شویم که می توانیم از همه منابع اطلاعاتی برای هدایت تصمیم گیری استفاده کنیم و این سرمایه گذاران برجسته می توانند ما را در جریان آخرین روندها قرار دهند.

این شرکت که با Binance، Coinbase، FTX و Crypto.com رقابت می کند، مدتی است که در حال بررسی فرصت ها در اکوسیستم web3 بوده است. در پایان سال گذشته، بخش سرمایه گذاری KuCoin Ventures را راه اندازی کرد که از طریق آن سرمایه گذاری های استراتژیک و مالی انجام می دهد.

لیو گفت که دارایی های مدیریت شده شرکت خطرپذیر قبلاً به “چند صد میلیون دلار” رسیده است.

KuCoin برای فهرست کردن توکن‌هایی با ارزش بازار کوچک تا متوسط، محبوبیت – و همچنین بدنامی – به دست آورده است. یکی از راه‌های محبوبی که برخی از معامله‌گران هوشمند در گذشته سود خوبی به دست آورده‌اند، شرط‌بندی سنگین روی کوکوین جدید است که در شرف پایان است، و به محض شروع معاملاتشان در بورس مرکزی، آن را بفروشند.

(از لحاظ نظری، به خصوص در طول چرخه صعودی، سرمایه گذاران خرده فروشی این شانس را دارند که از چنین توکن هایی نیز سود خوبی به دست آورند. از آنجا که ارزش بازار آنها در مقایسه با موارد ذکر شده در Coinbase و Binance بسیار پایین است، رشد کاغذ بیشتر است.)

لیو گفت که ارائه پروژه‌های بالقوه با کیفیت بالا به مصرف‌کنندگان «یکی از استراتژی‌های اصلی ما در KuCoin و یکی از دلایلی است که به عنوان صرافی مردم شناخته می‌شویم».

همانطور که می بینید، KuCoin، به عنوان خانه جواهرات پنهان، نه تنها بخش های داغ را در زمان واقعی در صنعت نظارت می کند، بلکه پروژه های بالقوه را در بخش های مختلف در طول مسیر به طور کامل بررسی می کند، حتی اگر یک توکن کوچک یا متوسط ​​باشد. یک مرحله خاص، “او گفت. به عنوان مثال، ما بسیاری از پروژه‌های جدید را به روشی در سطح جهانی فهرست کرده‌ایم، چه از طریق فهرست‌بندی معمولی یا KuCoin Spotlight، KuCoin BurningDrop، که در آن بسیاری از پروژه‌ها پس از یک دوره توسعه کیفیت و پتانسیل بسیار بالایی دارند. پیش نیاز تضمین پتانسیل و کیفیت عظیم آن این است که فرآیندهای حرفه ای، جامع و کاملاً مرتبط داشته باشیم.»

این شرکت گفت که طی سال‌ها شاهد افزایش تقاضا برای خدمات متمرکز بوده است، اما متعهد است به مشتریانی که می‌خواهند از برخی خدمات غیرمتمرکز نیز بهره‌مند شوند، خدمات رسانی کند.

“ما متوجه شده ایم که برخی از کاربران ترجیح می دهند از DEX استفاده کنند زیرا می تواند مستقیماً با اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر ادغام شود. در واقع، ما محصولات غیرمتمرکز مانند بازار NFT – Windvane را تحقیق و توسعه می دهیم. علاوه بر این، KCC که به طور مشترک توسط اعضای جامعه KuCoin و طرفداران KCS ساخته شده است، همچنین یک جنبه مهم برای KuCoin برای ایجاد یک اکوسیستم غیرمتمرکز با DEX و پروتکل های دیگر مانند وام و سکه های پایدار بر روی آن خواهد بود. ما همچنین یک سرویس P2P برای مصرف‌کنندگانی داریم که می‌خواهند ارزهای فیات را با کمترین هزینه و بالاترین سطح امنیت به دارایی‌های دیجیتال تبدیل کنند.

این صرافی همچنین در تلاش است تا تلاش های خود را برای حمایت از الزامات نظارتی جهانی افزایش دهد و در حال سرمایه گذاری در بهبود سیستم های مدیریت امنیت و ریسک خود است.

تک فوجیشیما، رئیس Jump Crypto آسیا، گفت: «KuCoin یک پلتفرم جامع از خدمات رمزنگاری را برای مخاطبان جهانی فراهم می‌کند، که یکی از دلایل بسیاری است که ما به رهبری این حلقه افتخار می‌کنیم. ما خوشحالیم که از این شرکت حمایت می کنیم زیرا این شرکت به رشد خود ادامه می دهد و پیشنهادات خود را در معاملات آتی و حاشیه ای، وام دهی، شرط بندی و تولید درآمد غیرفعال برای حمایت از رشد وب 3.0 و بازارهای ارزهای دیجیتال گسترش می دهد.