منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • غول اینترنتی کره ای Naver در دور اولیه از جمع آوری تجارت الکترونیک New Vessel پشتیبانی می کند

غول اینترنتی کره ای Naver در دور اولیه از جمع آوری تجارت الکترونیک New Vessel پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
غول اینترنتی کره ای Naver در دور اولیه از جمع آوری تجارت الکترونیک New Vessel پشتیبانی می کند


مطابق با eMarketerبازارهای تجارت الکترونیک در ژاپن و کره به ترتیب 144 و 121 میلیارد دلار در سال 2021 برآورد شده است. بازارها، جمع کننده تجارت الکترونیک کره جنوبی کشتی جدید گفت.

این استارت آپ امروز اعلام کرد که دور اولیه نامعلومی را که به طور مشترک توسط غول اینترنتی کره جنوبی ناور، CKD Venture Capital و Wooshin Venture Investment هدایت می شود، تشکیل داده است که شامل Lighthouse Combined Investment و S&C Networks می شود تا بازار کره جنوبی و ژاپن را اشغال کند.

جیبین لی، مدیر عامل شرکت New Vessel به TechCrunch گفت که بودجه جدید برای خرید برندهای تجارت الکترونیک کره ای و ژاپنی و استخدام کارشناسان اضافی در مدیریت برند، بازاریابی و مدیریت زنجیره تامین استفاده خواهد شد. لی گفت که این استارتاپ در حال حاضر به دنبال برندهایی است که حداقل 1 میلیون دلار درآمد سالانه با حاشیه 15 تا 30 درصد ایجاد کنند و افزود که اندازه خرید بین 1 تا 2 میلیون دلار خواهد بود. لی گفت که این شرکت قصد دارد بودجه سری A خود را در ماه ژوئن پس از تکمیل خرید در نیمه اول سال جاری افزایش دهد.

غول اینترنتی کره ای Naver در دور اولیه از جمع آوری تجارت الکترونیک New Vessel پشتیبانی می کند

اعتبار تصویر: eMarketer (اسکرین شات).

New Vessel در سپتامبر 2021 توسط لی، که بیش از 10 سال تجربه در فضای M&A به عنوان وکیل و سرمایه گذار دارد، و Kuyong Lee، که قبلا در تجارت الکترونیک ژاپنی Rakuten و تجارت الکترونیک کره ای Coupang کار می کرد، تاسیس شد.

طی چند سال گذشته، این دو بنیانگذار شاهد رشد غول های تجمیع کننده جهانی از جمله تراسیو و پرچ بوده اند. آنها خاطرنشان کردند که صنعت تجمیع کننده تجارت الکترونیک در کره جنوبی و ژاپن تازه شروع به رشد کرده است، اگرچه بازارهای تجارت الکترونیک در این کشورها از بهترین ها در جهان هستند. لی گفت که این نشان دهنده پتانسیل بزرگی برای تجمع کنندگان محلی در مناطق است.

“فقط زمان لازم داره. بازار تجمیع کننده های تجارت الکترونیک [in South Korea and Japan] لی گفت: «این پر از پتانسیل های استفاده نشده است.

تراسیو، گردآورنده آمازون، 1 میلیارد دلار سرمایه جدید به ارزش 10 میلیارد دلار جمع آوری می کند.

این استارت‌آپ گفت که با فروشندگان پیشرو تجارت الکترونیک در کره و ژاپن همکاری خواهد کرد تا با ارائه استراتژی‌های بهینه‌سازی و تاکتیک‌های گسترش فروش، رشد خود را تقویت کند. لی گفت که New Vessel با اجازه دادن به برندهای کره ای و ژاپنی برای ورود به بازار ایالات متحده قصد دارد به خرده فروشان مستقر در ایالات متحده کمک کند تا به کره و ژاپن گسترش یابند و بالعکس. New Vessel اخیراً با شرکت Spigen سازنده تلفن همراه مستقر در ایالات متحده و کره جنوبی برای بهبود قدرت عملیاتی خود شراکتی استراتژیک ایجاد کرده است.

“اکثریت قریب به اتفاق فروشندگان برندهای آنلاین در کره از اینکه فروش برندهایشان حتی یک فرصت است، بی اطلاع هستند. ما معتقدیم که مشارکت ما با صاحبان برند با پر کردن بازار با محصولات عالی با قیمت های مقرون به صرفه، نه تنها برای فروشندگان، بلکه به طور کلی برای مصرف کنندگان ارزش ایجاد می کند.

در همین حال، تراسیو، گردآورنده تجارت الکترونیک جهانی، وارد آسیا شد و در مارس گذشته دفتری را در ژاپن راه اندازی کرد تا برندهای تجارت الکترونیک ژاپنی را به دست آورد.

کیسه های بذر جنگلی 8 میلیون دلاری برای به دست آوردن مارک های ژاپنی برای تجارت الکترونیک

گردآورنده تجارت الکترونیک Rainforest تنها چند ماه پس از آخرین بودجه خود 20 میلیون دلار جمع آوری کرد.