منو سایت

فردا به روز آنلاین در TC Sessions: Mobility بپیوندید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فردا به روز آنلاین در TC Sessions: Mobility بپیوندید

دو روز شخصی جلسات TC: تحرک ممکن است تقریباً در آینه عقب باشد، اما ما هنوز آماده نیستیم. ما هنوز هم اقدامات و فرصت های تحرک زیادی در انتظار شما با ما داریم رویداد آنلاین فردا 20 می. در اینجا نگاهی گذرا به آنچه می شکند است.

همه دارندگان بلیط به روز آنلاین ما دسترسی دارند. بلیط ندارید؟ از اینجا یک پاس آنلاین با قیمت 65 دلار بخرید.

چه در حال شرکت در رویدادی در سان متئو باشید و چه از یک مکان دوردست تنظیم کنید، می‌توانید زمان از دست رفته را در نمایش زنده با ویدیوهای درخواستی و نظرات تازه از طرف سایت جبران کنید. تجزیه و تحلیل میز تحرک TechCrunch. ویراستاران TC تجزیه و تحلیل جدیدی ارائه خواهند داد و ویدیوهایی از مکالمات شخصی را نشان خواهند داد. سپس می توانید جلسات کامل را در صورت تقاضا تماشا کنید تا دیدگاه کامل را دریافت کنید و تجزیه و تحلیل خود را طراحی کنید.

تبدیل یک شرکت خودروسازی سنتی به یکی از پیشروترین خودروهای الکتریکی جهان، خودروهای خودران و نرم افزاری که آنها را به حرکت در می آورد، حماسی است. هربرت دیس، مدیرعامل گروه فولکس واگن، فردی است که قصد دارد تسلا را تحت الشعاع خود قرار دهد. برای شنیدن صحبت های او در مورد چالش های باقی مانده درگیر شوید مسیر فولکس‌واگن برای تبدیل شدن به یک نیروگاه جهانی برای خودروهای الکتریکی و فناوری.

یکی از جنبه های عالی یک رویداد آنلاین مانند این این است که می توانید با هر کسی در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کنید. ما به آسان‌تر کردن این ارتباطات با ما کمک خواهیم کرد شبکه پرسرعت جلسه از طریق جادوی CrunchMatch، پلتفرم شبکه‌ای مبتنی بر هوش مصنوعی ما، به‌طور تصادفی با سایر شرکت‌کنندگان (بر اساس علاقه متقابل به موضوعات خاص) برای یک مکالمه 3 دقیقه‌ای مقایسه می‌شوید. کف کنید، بشویید، تکرار کنید و توری خود را باز کنید.

هنگام خرید کارت رویداد، ایمیلی حاوی جزئیات نحوه دسترسی به CrunchMatch دریافت خواهید کرد. فقط به چند سوال سریع در مورد نقش، کسب و کار و زمینه های مورد علاقه خود پاسخ دهید و آماده خواهید بود که برای این فرصت ارتباط سریع برقرار کنید.

همچنین می‌توانید 18 شرکت راه‌اندازی اولیه را تماشا کنید – که همه آنها در طول نمایش شخصی به نمایش درآمدند – در طول دو ما گرما به ارمغان می‌آورند. جلسات بازخورد را بوت کنید. نه تنها با چند استارتاپ شگفت‌انگیز آشنا می‌شوید، بلکه با نکات و ترفندهای محکمی که به شما در بهبود عملکردتان کمک می‌کند، آن را ترک خواهید کرد.

وقتی TC Sessions: Mobility فردا، 20 می، به صورت آنلاین راه اندازی شد، بسیاری از اقدامات و فرصت ها را از دست ندهید. صبر کن، بلیط نداری؟ مشکلی نیست – امروز یک پاس به قیمت 65 دلار بخرید و فردا آنلاین به ما بپیوندید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // تغییر اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();