منو سایت

فروشگاه اپل آتلانتا اولین شرکتی بود که برای انتخابات اتحادیه درخواست داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فروشگاه اپل آتلانتا اولین شرکتی بود که برای انتخابات اتحادیه درخواست داد

خرده فروشان اپل در مرکز خرید کامبرلند در آتلانتا، جورجیا، اولین گروه از کارگران فروشگاه اپل در ایالات متحده بودند که به گامی مهم در روند رسمی اتحادیه رسیدند: درخواست برای انتخابات اتحادیه.

بیش از 70 درصد از 100 کارمند فروشگاه، کارت‌های مجوز اتحادیه را امضا کرده‌اند، که نشان می‌دهد که علاقه‌شان را به پیشبرد با شناسایی رسمی نشان می‌دهد. این بدنه توسط کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) نمایندگی می شود، که همچنین نماینده اولین اتحادیه اکتیویژن بلیزارد است.

اگر بیش از 50 درصد از کارمندان از طریق انتخابات سازماندهی شده توسط شورای ملی کار (NLRB) به اتحادیه رای دهند، اپل باید قدرت چانه زنی را به رسمیت بشناسد. این بدان معنی است که اگر ارقام فعلی اتحادیه تا زمان انتخابات ثابت بماند، به نظر می رسد که فروشگاه جورجیا در مسیر تبدیل شدن به اولین اتحادیه کارگری اپل، پس از دیگر پیروزی های تاریخی در شرکت هایی مانند آمازون و استارباکس قرار دارد.

اپل یک مکان بسیار مثبت برای کار است، اما ما می دانیم که این شرکت می تواند بهتر به ایده آل های خود برسد، بنابراین ما هیجان زده هستیم که به همکاران خود بپیوندیم تا اپل را به میز مذاکره بیاوریم و آن را حتی بیشتر “محل خوبی برای کار” کنیم. دریک بولز، کارمند Apple Genius و عضو اتحادیه، در بیانیه ای.

اتحادیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که کارگران خرده‌فروشی اپل از دستمزد زندگی، تعدیل هزینه‌های زندگی یا گزینه‌های سهام منصفانه محروم هستند. در حال حاضر، حقوق بین 20 تا 30 دلار در ساعت به اضافه چند سهم اپل است. خرده فروشان اپل همچنین به مزایای مراقبت های بهداشتی و آموزشی دسترسی دارند.

در اوایل این هفته، فروشگاه Apple Grand Central Terminal نیز گام‌های معقولی برای تشکیل یک اتحاد برداشت و فرآیند امضای کارت‌ها را آغاز کرد. این کارمندان مستقر در نیویورک با نام Fruit Stand Workers United (FSWU)، وب سایتی را راه اندازی کرده اند که برای آموزش همکاران خود طراحی شده است که چرا می خواهند فروشگاه خود را ادغام کنند.

هیئت FSWU در بیانیه ای گفت: «هزینه زندگی در نیویورک سال به سال با حقوق ما مطابقت ندارد. در همین حال، اپل به با ارزش ترین شرکت جهان تبدیل شده است. چرا کارگران خرده‌فروشی باید ناامن زندگی کنند؟»

کارمندان اپل در فروشگاه گرند سنترال در تلاش برای متحد شدن هستند

کارگران استیتن آیلند آمازون به اتحادیه سازی رای می دهند