منو سایت

فروش رویداد روز یادبود TechCrunch: بلیت‌های 2 به 1 برای همه رویدادهای TC

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فروش رویداد روز یادبود TechCrunch: بلیت‌های 2 به 1 برای همه رویدادهای TC

ما عاشق شروع زود هنگام، آخر هفته روز یادبود، تابستان و موارد دیگر هستیم. بنابراین ما نزدیک شدن به چیزهای مورد علاقه خود را با فروش بلیط برای همه رویدادهای دو به یک آینده جشن می گیریم.

ما از امروز شروع می کنیم – و ادامه می دهیم تا ساعت 23:59 (PT) روز سه شنبه 30 مه – یک بلیط بازدیدکننده برای یکی از رویدادهای ذکر شده در زیر بخرید و بلیط دوم را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد (اما متأسفیم که برای نمایش یا بسته های نمایشگاهی قابل اجرا نیست). رویدادهای TechCrunch همیشه هیجان انگیز و پر از فرصت هستند. وقتی دوستی را می برید سرگرم کننده تر هستند و وقتی هزینه را با آنها به اشتراک می گذارید حتی مقرون به صرفه تر هستند. در واقع، اکنون زمان رزرو برای کل تیم است، زیرا قیمت ها دیگر هرگز آنقدر پایین نخواهند بود! تصور کنید چقدر بیشتر پس انداز می کنید، یاد می گیرید، شبکه می کنید و کسب و کار خود را توسعه می دهید. فقط گفتن.

بسیار خوب، در اینجا 411 در 2-for-1 آمده است:

  • جلسات TC: آب و هوا (با شرکت در فینال جهانی Extreme Tech Challenge 2022)؛ 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا؛ کارت آب و هوای خود را 2 به 1 از اینجا بخرید.
  • مهمانی تابستانی سالانه TechCrunch; 23 ژوئن در منلو پارک، کالیفرنیا؛ پاس خود را برای مهمانی 2 به 1 از اینجا بخرید.
  • TechCrunch Disrupt; 18-20 اکتبر در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا. مجوز 2 به 1 Disrupt خود را از اینجا بخرید.

همه رویدادهای TechCrunch به دلیل ارتباط استارت‌آپ‌های اولیه با صداهای پیشرو، رویاپردازان و کارشناسان در سراسر طیف استارت‌آپ‌های فناوری شناخته شده‌اند. آنها جولانگاه فرصت ها، آموزش و شبکه سازی در سطح جهانی هستند. یا همانطور که یکی از حاضران به ما گفت:

“من در رویدادهای TechCrunch شرکت می کنم زیرا آنها هر بار متفاوت هستند. آنها هر بار الهام بخش هستند. من هیچ وقت حوصله ندارم چند وقت. من همیشه چیزی را یاد می‌گیرم، چه یک شرکت جدید، یک موضوع جدید، یا مطالعه عمیق‌تر فناوری آشنا. عالی است. من عاشق چنین چیزهایی هستم.” – ریچل ویلکاکس، تولید کننده خلاق ولوو کارز.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه می توانید از این سه رویداد انتظار داشته باشید:

جلسات TC: آب و هوا

  • بلندگوها گنجانده شده است بیل گیتس و غذاهای غیر ممکن” پت براون
  • طبقه نمایشگاه با این استارت آپ های نوآورانه در مراحل اولیه

مهمانی تابستانی سالانه TechCrunch

  • از یک شب آرامش بخش از کوکتل ها، کاناپه ها و گفتگو لذت ببرید و روح کارآفرینی را با همسالان خود جشن بگیرید. این فضای عالی برای جادوی آنلاین است، زیرا شما هرگز نمی دانید چه زمانی سرمایه گذار بعدی، هم بنیانگذار یا حتی اسب شاخدار آینده خود را ملاقات خواهید کرد. چرا در منلو پارک نوشیدنی و تنقلات نخورید؟ سریع عمل کنید، زیرا فقط تعداد محدودی از این بلیط ها در طول این تبلیغات موجود است!

TechCrunch Disrupt

  • نحوه ایجاد شبکه VC خود، مذاکره در مورد وظایف خود، مدیریت کارمندان از راه دور و بسیاری از نکات مفید دیگر را در مرحله TC + کشف کنید.
  • با میزگردهای گروهی کوچک، جلسات پرسش و پاسخ صمیمی و عصرهای منتخب به مدت 6 با اکوسیستم جهانی استارت آپ ملاقات و تعامل داشته باشید.
  • در مورد کل جدید بیاموزید Battlefield 200 را راه اندازی کنید. درخواست دهید و می توانید به عنوان یکی از 200 استارت آپ اولیه که مجاز به نمایشگاه هستند – به صورت رایگان انتخاب شوید. و این تنها راه برای انتخاب شدن برای رقابت برای جایزه 100000 دلاری Startup Battlefield است.

خیلی بیشتر در هر رویداد اتفاق می افتد، و همه اینها برای کمک به بنیانگذاران برای رشد در مراحل اولیه طراحی شده است. بنابراین، آخر هفته روز یادبود خود را با استفاده از تعطیلات 2 به 1 ما شروع کنید. این فروش سریع در ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT) در روز سه‌شنبه، 30 مه به پایان می‌رسد.

روی پیوندهای بالا کلیک کنید و خود را برای موفقیت آماده کنید – سه! ما نمی توانیم منتظر باشیم تا شما را در کالیفرنیا ببینیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه های TC Sessions: Climate، جشن تابستانی سالانه TC یا TechCrunch Disrupt است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.