منو سایت

فقط 11 بلیط برای مرحله اولیه TechCrunch فردا باقی مانده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فقط 11 بلیط برای مرحله اولیه TechCrunch فردا باقی مانده است

زمان آن فرا رسیده است که از سنت اکسپدیتوس قدیمی، قدیس حامی تعلل گران، دور شوید، تا یادآوری مهمی برای کسانی از شما که می توانند در انجام کار حرفه ای شوند.

مرحله اولیه TechCrunch فردا در سانفرانسیسکو برگزار می شود و ما فقط 11 – شمارش کنید، 11 – بلیط برای بهترین منبع آموزشی برای بنیانگذاران جدید یا جاه طلب باقی مانده است. اگر همچنان قصد ثبت نام دارید، این آخرین فرصت شما برای یادگیری بهترین شیوه ها از سازندگان با تجربه، سرمایه گذاران خطرپذیر و سایر کارشناسان در این زمینه در طیف استارت آپ های اولیه است.

حالا یا هرگز: قبل از ناپدید شدن پنج بلیط آخر و چیزی جز یک چمدان بزرگ ROMO برای شما باقی نمانده است، همین جا پاس خود را بخرید – متاسفم که آن را از دست دادید.

همسالان شما نمی توانند چیزی جز چیزهای خوب در مورد شرکت در مراحل اولیه TC بگویند. به شما، Chloe Leaaetoa، بنیانگذار Socicraft:

آنچه در مرحله اولیه TC یاد می گیرید بسیار بهتر از اطلاعات تصادفی است که در YouTube پیدا می کنید. می توانید با کارشناسان صنعت ارتباط برقرار کنید و از آنها سؤالات خاصی بپرسید. مثل یک مینی کمپ تمرینی است و با دانش زیادی آنجا را ترک خواهید کرد.

چه دانشی؟ نوعی که بدون کشف مجدد چرخ می تواند شما را موفق کند. فقط به برخی از بیش از 40 ارائه ای که در دستور کار مرحله اولیه TC قرار داده ایم نگاهی بیندازید.

چگونه برای اولین بار به: پس از سقوط اولین دومینو، بقیه به ناچار دنبال می شوند. اما وقتی صحبت از جمع آوری کمک های اولیه به میان می آید، به سادگی لمس یک انگشت نیست. جس لی از Sequoia به شما می گوید که چگونه اولین سرمایه گذار را جذب کنید، که اغلب سرمایه گذاران دیگر را از منظر همکاری با شما هیجان زده می کند.

شکستن عرشه زمین: زمین فریبنده برای شانس استارت‌آپ‌ها برای جذب سرمایه موفق است. این را با یک زمین توسعه یافته ترکیب کنید و به مسابقات بروید. در این جلسه تعاملی، Lotti Siniscalco از شرکت Emergence Capital تست های پرتاب در دنیای واقعی ارائه شده توسط مخاطبان را بررسی می کند تا به اشتراک بگذارد که چه چیزی می خواند، چه چیزی نمی خواند و چرا.

پایه گذاری آخرین شرکت های ساخته شده: وقتی نوبت به ساختن یک شرکت می رسد، برخی از چیزها را نمی توان دوباره تجهیز کرد – آنها باید از روز اول در محل قرار گیرند. به این جلسه با مانی مدینا، بنیانگذار و مدیر عامل Outreach و راجیو باترا از میفیلد بپیوندید، زیرا آنها بینش هایی را از آغاز Outreach تا یک سفر مهم به اشتراک می گذارند، از جمله درس های آموخته شده برای ایجاد فرهنگ همدلانه عملکرد، گنجاندن DEI در DNA شما. کتاب در طراحی دسته عالی و موارد دیگر ▼.

دوستان من این فقط نوک کوه یخ ضرب المثلی است. درس‌هایی که جمع‌آوری می‌کنید و ارتباطاتی که ایجاد می‌کنید، در طول حرفه‌تان به شما کمک خواهند کرد.

و ما فقط می خواهیم از شرکای خود تشکر ویژه ای بفرستیم:

خدمات وب آمازون، برکس، دل برای استارت‌آپ‌ها، می‌فیلد، مایکروسافت برای استارت‌آپ‌ها، Samsung Next، Blackstone LaunchPad، Intercom، Unibui، Zendesk برای استارت‌آپ‌ها، CodeNOW، Invest Hong Kong، Otter.ai و Techstars.

مرحله اولیه TechCrunch فردا، 14 آوریل، در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود، و اگر به اندازه کافی سریع عمل کنید، می‌توانید همین امروز یک مجوز خریداری کنید و فردا زود به جامعه بنیانگذاران و کارآفرینان خود بپیوندید. سنت اکسپدیتوس می گوید حرکت کن!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();