منو سایت

فقط 48 ساعت برای صرفه جویی در گذرنامه های TechCrunch Disrupt باقی مانده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فقط 48 ساعت برای صرفه جویی در گذرنامه های TechCrunch Disrupt باقی مانده است

عدد 48 در اعداد چینی مهم است – این یک عزم برای رونق است، به خصوص وقتی صحبت از تجارت می شود. آیا همه ما می توانیم با آن تماس بگیریم، امیریت؟ و 48 مورد در اینجا و در حال حاضر مهم است، زیرا این چند ساعت باقی مانده است که تا 1500 دلار از پاس به TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، در 18-20 اکتبر.

غلبه بر افزایش قیمت: پاس خود را بخرید جمعه 3 ژوئن که در 11:59 بعد از ظهر (PT).

جایزه: مجوز شما همچنین شامل دسترسی به روز آنلاین ما در 21 اکتبر است – یک نظر تازه از یک تحلیلگر Disrupt Desk، بحث‌های میزگرد و تکرار ارائه‌های زنده را تماشا کنید.

برای 3 روز شخصی پر از سازندگان جذاب، سرمایه مخاطره‌آمیز هوشمند و گروهی از متخصصان که اکوسیستم استارت‌آپ را پوشش می‌دهند، آماده شوید. آنها جدیدترین روندها و اطلاعاتی را که برای ایجاد استارت آپ و شکوفایی شما نیاز دارید، ارائه می کنند. در اینجا نمونه کوچکی از سرمایه گذاری خطرپذیر و بنیانگذارانی است که صحنه ما را تزئین خواهند کرد. در آستانه اکتبر خیلی بیشتر اعلام خواهیم کرد.

  • RJ Scaringeمدیرعامل شرکت سازنده خودروهای الکتریکی، ریوین
  • نیک میلانوویچشریک عمومی Fintech Fund; جاشوا اوگاندو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Heart To Heart; و گفن اسکولنیکبنیانگذار و مدیر عامل Couplet Coffee

حتماً از کف نمایشگاه دیدن کنید، جایی که پیدا خواهید کرد TechCrunch Battlefield 200 را راه اندازی کنید. جدید امسال، TCSB 200 گروهی از استارت‌آپ‌های برجسته در مراحل اولیه است – که توسط تیم تحریریه TechCrunch آزمایش و انتخاب شده است – که تمام 3 روز Disrupt را به صورت رایگان نشان می‌دهد. واقعیت: اینها تنها استارت آپ هایی خواهند بود که مجاز به نمایشگاه هستند.

علاوه بر دسترسی کامل به Disrupt و نمایشگاه رایگان، لانچرهای TCSB 200 همچنین به سمینارهای اختصاصی، آموزش و ارائه های فلش برای سرمایه گذاران و ویراستاران TechCrunch دسترسی دارند.

جالب تر می شود. ویراستاران TC 20 شرکت را از Battlefield 200 برای رقابت به عنوان فینالیست در Startup Battlefield افسانه ای انتخاب خواهند کرد. این بنیانگذاران حتی آموزش های فشرده تری در این زمینه دریافت می کنند. آنها اگر امیدوارند که عنوان قهرمانی و استخر جایزه 100000 دلاری را بدون سهام داشته باشند، به آن نیاز دارند.

آیا فکر می کنید شروع اولیه شما چیزهای درستی دارد؟ برای بررسی تا 31 جولای اینجا درخواست دهید برای Startup Battlefield 200. هرچه زودتر درخواست دهید، زودتر می توانید برنامه ریزی ماه اکتبر خود را شروع کنید.

یادداشت مهم: تنها راه برای رقابت در Startup Battlefield این است که مراحل درخواست برای TechCrunch Startup Battlefield 200 را طی کنید. مردم حرکت کنید، زیرا رقابت شدید خواهد بود!

راه های زیادی برای موفقیت وجود دارد، اما تنها 48 ساعت باقی مانده است تا تا 1500 دلار پس انداز کنید. معطل نکنید – قبل از افزایش قیمت، مجوز Disrupt خود را خریداری کنید جمعه، 3 ژوئن، ساعت 23:59 (PT).

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش TechCrunch Disrupt است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe.post. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند (تابع اندازه سند خودکار var. CreateElement (‘a’)؛ origin.href = e.origin؛ // اگر ‘tcprotectedembed.com’ مبدا پیام را بررسی کنید! = = بررسی کنید که پیام در قالبی است که انتظار داریم اگر (‘object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ switch (e.data) .msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘ : var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%”؛ (iframe && ” === iframe.height ) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ بازگشت؛ پیش‌فرض: بازگشت؛}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window. addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState === ‘completed’) {func.apply (); / * بی نهایت اسکرول compat * /} e lse if (document.addEventListener) (document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();