منو سایت

فقط 72 ساعت برای صرفه جویی 200 دلاری در بلیط های TC Sessions: Climate 2022 باقی مانده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فقط 72 ساعت برای صرفه جویی 200 دلاری در بلیط های TC Sessions: Climate 2022 باقی مانده است

ما نمی توانیم منتظر باشیم تا همه شما را در برکلی، کالیفرنیا در 14 ژوئن ببینیم جلسات TC: آب و هوا 2022 (با شرکت در فینال جهانی Extreme Tech Challenge 2022). کمی بیشتر از یک ماه باقی مانده است، اما توانایی شما برای خرید بلیط زود هنگام – و صرفه جویی 200 دلاری – تنها در 72 ساعت کوتاه ناپدید می شود.

وقتی این مهلت فرا می رسد، هزینه ورودی به 375 دلار افزایش می یابد. چرا بیشتر از حد لازم خرج کنیم؟ من ترک می کنم بلیط شماره گیری اولیه خود را بخرید اکنونقبل از این مهلت در ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT) در روز جمعه، 6 مه به پایان می رسد.

انتظار داریم بیش از 1000 بازدید کننده از این رویداد، اولین رویداد متمرکز بر آب و هوا، داشته باشند. تأثیرگذارترین بنیانگذاران فناوری آب و هوا، دانشمندان، مهندسان، محققان و سرمایه گذاران را می شنوید – و آرنج های خود را با آنها می مالید.

در اینجا فقط دو نمونه از جنگنده های مدبر تغییرات آب و هوایی وجود دارد که مراحل مرحله TechCrunch را تزئین می کنند:

  • Matanja Horowitz از AMP Robotics، Miranda Wang از Novoloop و Megan O’Connor از Nth Cycle در مورد روش‌های مختلفی که شرکت‌های مربوطه خود برای ایجاد اختلال در بازیافت و کشاندن آن به قرن بیست و یکم ابداع کرده‌اند، صحبت خواهند کرد.
  • پت براون، بنیانگذار، مدیر عامل سابق و در حال حاضر رئیس رویا در Impossible Foods، به ما می پیوندد تا در مورد سفری که او را به تولید گوشت گیاهی بهتر، نقش جدید او به عنوان رئیس رؤیایی و تأثیر رژیم های غذایی مبتنی بر گیاه بر آب و هوا، صحبت کنیم.

در هفته های آینده سخنرانان بیشتری را معرفی خواهیم کرد تحریریه TechCrunch توصیه هایی را برای سخنرانان می پذیرد تا 6 اردیبهشت. اگر منظورتان کسی است، توصیه خود را اینجا ارسال کنید. از همه چیزهایی که در جلسات TC رخ می دهد به روز باشید: آب و هوا آسان است – برای به روز رسانی در مورد بلندگوها، اخبار و بلیط های ویژه در وب سایت ثبت نام کنید.

علاوه بر این، در طول ناهار، استراحت‌ها، میزهای گرد و پذیرایی نهایی، زمان کافی برای ملاقات با ترکیب غنی از بنیان‌گذاران، مهندسان، کارآفرینان، فن‌آوران و سرمایه‌گذاران خواهید داشت. CrunchMatch، پلتفرم شبکه‌ای مبتنی بر هوش مصنوعی ما، به شما کمک می‌کند افراد مناسب را به سرعت پیدا کنید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید – می‌دانید، افرادی که متناسب با علایق تجاری شما هستند.

جلسات TC: آب و هوا 2022 در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا رخ می دهد. به بیش از 1000 نفر بپیوندید، وصل شوید و با آنها همکاری کنید تا سیاره ما و ساکنان آن را نجات دهند. پاس خود را بخرید قبل از مهلت مقرر – فقط بعد از 72 ساعت – ج ساعت 23:59 (PT) جمعه، 6 مه و 200 دلار پس انداز کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions Climate 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-44eb84a39186403085cd3cf3376dcebc’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe_sframe’s ‘_pollssa Windows ‘: ‘wpcom-iframe-44eb84a39186403085cd3cf3376dcebc’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); {}} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه سند خودکار var. CreateElement (‘a’); origin.href = e.origin; // بررسی مبدا پیام if (‘tcprotectedembed.com ‘! == origin.host) بازگشت؛ // بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم اگر (‘ object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ سوئیچ e .data.msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%” ؛ if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ return; پیش‌فرض: return;}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window .addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} other if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState == = ‘ تکمیل شد’) (func.apply (); / * برای پیمایش بی نهایت سازگار است * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false)؛ } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();