فلوم فیبر تیره را روشن می کند تا اینترنت سریع را برای افراد بیشتری فراهم کند

فلوم فیبر تیره را روشن می کند تا اینترنت سریع را برای افراد بیشتری فراهم کند

این تاریک‌ترین چیز است – در شهرهای بزرگ، حدود 30 درصد از خانه‌ها کابل فیبر نوری دارند که به دلیل یک سایت موبایل محلی یا مشتری شرکتی از داخل خانه عبور می‌کند، اما گروهی از مردم هنوز در سرعت شماره‌گیری هستند. اینترنت فلوم از فیبر کم استفاده استفاده می کند تا اینترنت پرسرعت را برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهد – از جمله اداره مسکن نیویورک، شریک آن در ارائه اینترنت پرسرعت برای جمعیتی که به طور سنتی اولویت پایینی برای ارتباطات از راه دور داشته اند.

هدف این شرکت استفاده از رویکرد خود برای کاهش دارایی‌ها و گسترش بیش از 20 بازار با شرکای زیرساختی و صاحبان دارایی در چند سال آینده است. بیشتر ماموریت او این است که محله هایی را به هم متصل کند. مشتری اصلی این شرکت در نیویورک، NYCHA با صدها خانه متصل به فلوم از طریق برنامه اتصال مقرون به صرفه دولت است. این شرکت شاهد رشد سریع ناشی از همه‌گیری است، زیرا بسیاری از شهرها و صاحبان خانه‌ها گزینه‌های ارزان‌تر و سریع‌تری می‌خواهند. بخش کلیدی چشم انداز آنها تسریع انباشت فیبر در 60 درصد باقیمانده خانه های کشور به روشی بدون اپراتور است.

این شرکت تخمین می زند که تنها حدود 9 درصد از خانه ها گزینه فیبر خانگی واقعی دارند – به عبارت دیگر، کل شبکه بین خانه شما و مرکز داده ارائه دهنده نوری است.

Flume یک مرکز داده لبه جمع و جور ایجاد کرده است که به هزاران مشتری گیگابیتی از یک فضای واحد در مرکز داده خدمات ارائه می دهد. آنها از این فناوری برای طراحی و تغذیه پهنای باند از طریق کابل های فیبر استفاده نشده یا “تاریک” در شهرهای اطراف ایالات متحده استفاده می کنند تا با کسری از هزینه گزینه های پهنای باند را به خانه ها و ساختمان های آپارتمانی بیاورند. این شرکت ادعا می کند که اکثر شهرها برای هر ساختمان مسکونی 10-15 فیبر استفاده نشده دارند. هدف آن این است که بزرگترین تامین کننده فیبر در ایالات متحده باشد که همچنان مسیر بسته ها را از کاربر نهایی به مرکز داده کنترل می کند. نه برای خرید یا فروش مجدد ترافیک آخرین مایل.

فلوم در اواخر سال گذشته 3.5 میلیون دلار کمک مالی به دست آورد، اما تصمیم گرفت که دور را هم اکنون اعلام کند. Amplo و Hyperplane.vc با مشارکت Citi Impact Fund و The Fund NY دور را رهبری کردند.

خدمات این شرکت اکنون در “هزاران” خانه در دسترس است و برنامه آن قرار است تا پایان سال در بیش از 20000 خانه در دسترس باشد.