فلیکر امکان آپلود عکس های NSFW را فراهم می کند

فلیکر امکان آپلود عکس های NSFW را فراهم می کند

فلیکر در کسب درآمد خیلی خوب نیست، اما به قول قدیمی ها، سکس فروش می کند. و بنابراین، ج در تلاش برای جذب مشترکین پولی بیشتر، فلیکر فقط دستورالعمل های محتوای خود را تغییر داد اجازه می دهد کاربران Flickr Pro باید محتوای «محدود» یا «متوسط» که شامل عکس‌های «برهنگی کامل و فعالیت جنسی» باشد، ارسال کنند.

صادقانه بگویم، این حرکت بدی نیست – می تواند موثرتر از درخواست از مشترکین برای استخدام دوستان خود برای پرداخت هزینه فلیکر باشد.

زمانی که SmugMug سرویس میزبانی عکس را در سال 2018 به دست آورد، مدیر عامل شرکت Don Macaskil امیدوار بود که این سرویس را با نامیدن آن “هسته تمام بافت اینترنتی” سودآور کند. اما این فقط یک بیانیه هذلولی از سوی مدیرعامل نبود – مک اسکیل درست می گفت. فلیکر یک آرشیو تاریخی است. از یک طرف، تصاویر واقعی تاریخی را نشان می دهد، اما همچنین تاریخ بصری جهان را از منشور میلیون ها نفر از سال 2004 توصیف می کند. اگر همه اینها ناپدید شوند، غم انگیز خواهد بود.

اما کار با فلیکر بسیار گران است زیرا داده های زیادی را در اینترنت میزبانی می کند. برای مدتی، دلیل کمی برای پرداخت هزینه فلیکر وجود داشت، زیرا همه کاربران ترابایت فضای رایگان برای عکس های خود داشتند. اما تحت رهبری SmugMug، فلیکر محدودیتی را برای تعداد عکس‌هایی که کاربران رایگان می‌توانند ذخیره کنند، معرفی کرده است و این ترابایت داده را به تنها 1000 عکس کاهش می‌دهد. فلیکر همچنین به کاربران هشدار داد که عکس‌های آن‌ها ممکن است پس از یک تاریخ مشخص حذف شوند. این تغییرات عمده برای تشویق کاربران به حفظ آرشیو شخصی خود با ارتقاء به یک طرح پولی معرفی شدند.

تا کنون، فلیکر می‌گوید که در واقع هیچ آپلودی را حذف نکرده است (با تشکر، Flickr، اما این بدان معناست که من یک بعد از ظهر در سال 2019 دانلود فایل‌های فشرده روی هر چیزی که تا به حال پست کرده‌ام را تلف کردم). اما هنوز هیچ پولی ساخته نمی شود، بنابراین، نکته اصلی برای بارگذاری دعوت نامه های NSFW است.

«عکاسیانی که آثاری را خلق می‌کنند و خلق می‌کنند که ممکن است از نظر برخی مخاطره‌آمیز باشد، مکانی امن آنلاین برای تعامل با یکدیگر، علایق مشترک و انتشار هنر خود در جهان بدون ترس از آن خواهند داشت. آنها به طور کلی از این فهرست حذف یا ممنوع خواهند شد. الکس سویا، مدیر عامل فلیکر در این باره نوشت: جوامعی که آنها دوست دارند پست وبلاگ. “اما تا به حال در تعیین فضا برای این عکاسان بی دقت بوده ایم.

در اخبار کمتر جذاب، فلیکر به محدود کردن کارهایی که کاربران می توانند با حساب های رایگان خود انجام دهند ادامه می دهد. در اطلاعیه امروز همچنین آمده است که کاربران رایگان اکنون می توانند تنها 50 عکس غیر عمومی ارسال کنند.

سویل توضیح داد: “ما دوست داریم عکس های شما را به ما بسپارند – اما حتی بیشتر دوست داریم آنها را کشف کنیم، به گروه ها اضافه کنیم و به مسابقات عکس ارسال کنیم.” “اگر فقط مکانی امن برای ذخیره تصاویری که ارزش یک عمر زندگی را داشته باشد می خواهید، هرگز شما را رد نمی کنیم، برای این کار فقط به عضویت حرفه ای نیاز دارید.”

فلیکر می‌گوید که کاربران رایگان را از چگونگی و زمان تأثیر این به‌روزرسانی‌ها بر حساب‌هایشان مطلع می‌کند. اما این بازار، که فلیکر به دنبال افزایش درآمد اشتراک خود است، بسیار خاص است: افرادی که عکس های شخصی خود را آپلود می کنند (اما بیش از 1000 عکس) و عکاسانی از NSFW. بیایید امیدوار باشیم که عکاسی برهنه بتواند این بخش از اینترنت را نجات دهد.

مالک Flickr SmugMug با درخواستی فوری برای مشترکین ایمیل می فرستد: به ما کمک کنید کاربران پولی بیشتری پیدا کنیم