منو سایت

فناوری واقعیت مجازی Holoride در تابستان امسال به آئودی می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فناوری واقعیت مجازی Holoride در تابستان امسال به آئودی می آید

واقعیت مجازی قرار است تابستان امسال به تولید سری برسد و با سدان ها و شاسی بلندهای آئودی شروع شود.

Holoride در کنفرانس فناوری، موسیقی و فیلم SXSW در آستین در روز شنبه اعلام کرد که سیستم واقعیت مجازی مبتنی بر هدست در ماه ژوئن در برخی از مدل‌های آئودی با آخرین نرم‌افزار MIB 3 عرضه خواهد شد. همچنین نشان دهنده علاقه روزافزون خودروسازان برای یافتن راه های جدید برای جلب توجه مصرف کنندگان است.

سیستم هولوراید دنیای فیزیکی سرنشینان صندلی عقب را با واقعیت افزوده برای سفرهای هماهنگ در حین حرکت خودرو در هم می آمیزد. این سیستم مستقل از برند است، به این معنی که سایر خودروسازان نیز می توانند از آن پشتیبانی کنند.

مشارکت Holoride با Terranet، یک شرکت توسعه نرم‌افزار سوئدی ADAS، به حسگرهای VR و بسته‌های نرم‌افزاری اجازه می‌دهد تا محیط را به سرعت و با دقت تفسیر و تفسیر کنند. سیستم VoxelFlow Terranet حرکت VR را بر اساس نقاط داده دریافتی از خودرو محاسبه می کند.

نرم افزار تولید محتوای واقعیت مجازی برای خودروها نیز منبع باز است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که محتوا تولید کنند و در نهایت کسب درآمد کنند.

کیت واقعیت مجازی holoride در آئودی

تاکنون، تنها هزینه های اضافی استفاده از سیستم واقعیت مجازی هدفون است، اما پتانسیل نامحدودی برای خودروسازان و توسعه دهندگان وجود دارد که از طریق فروش خدمات اشتراک یا دریافت هزینه برای برخی ویژگی ها، از صاحبان خودرو درآمد کسب کنند. بر اساس گزارش Allied Market Research، انتظار می‌رود بازار جهانی خودرو برای AR و VR تا سال 2025 به 674 میلیون دلار برسد.

آوردن سرگرمی های VR به خودروهای تولیدی نیز گامی اولیه برای توسعه نوع محتوایی است که مسافران می توانند پس از رسیدن خودروهای بدون راننده مصرف کنند. هولوراید و آئودی، که مالک بخشی از شرکت VR مستقر در مونیخ هستند، امیدوارند که ادعایی زودهنگام در محدوده فناوری خودروهای خودران داشته باشند – و در آینده نزدیک درآمد بیشتری از وسایل نقلیه مصنوعی خود به دست آورند.

هولوراید گفت: فرصت بازار آینده برای محتوا و سرگرمی در خودرو بسیار بزرگ است، زیرا به محض راه اندازی خودروهای بدون راننده، همه مسافر خواهند شد.

اولین نفر بودن همچنین به آنها این فرصت را می دهد تا دسته بندی رسانه های Holoride جدیدی به نام محتوای الاستیک ایجاد کنند. چه یک بشقاب پرنده یا یک زیردریایی را پشت هدفون کنترل کنید، سیستم VR با حرکات خودرو سازگار می شود به طوری که سفر VR شما شتاب ماشین را تقلید می کند، می چرخد ​​و می ایستد.

به گفته هولورید و آئودی، امکانات بی پایان هستند. مسافران می توانند هنگام بازدید از دنیای مجازی، NFT پشتیبانی شده توسط بلاک چین الروند را خریداری یا جمع آوری کنند. بازی‌های مبتنی بر مکان می‌توانند دنیای مجازی را با مکان‌ها یا رویدادهای دنیای فیزیکی مانند Pokemon Go مرتبط کنند.

البته بیماری حرکت یک مشکل کلیدی در VR است. هولوراید می گوید همگام سازی با حرکات خودرو علائم را کاهش می دهد.

این شرکت مستقر در مونیخ که سال گذشته 12 میلیون دلار برای ارزش گذاری 30 میلیون دلاری جمع آوری کرد، نمونه اولیه سیستم VR CES را در سال 2019 معرفی کرد که باعث شد خبرنگاران به دور جاده سرعتی لاس وگاس بچرخند. دنیای رنگارنگ واقعیت مجازی با دیزنی و شرکای دیگر ایجاد شد. برخی از روزنامه نگاران احساس سرگیجه می کنند، در حالی که برخی دیگر احساس خوبی دارند.