منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • فورد اکنون از روبات‌ها برای کار با چاپگرهای سه بعدی بدون کمک انسان استفاده می‌کند

فورد اکنون از روبات‌ها برای کار با چاپگرهای سه بعدی بدون کمک انسان استفاده می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

مرکز تولید پیشرفته فورد رابطی را توسعه داده است که به ماشین‌های فروشندگان مختلف اجازه می‌دهد به یک زبان با یکدیگر صحبت کنند و بخش‌هایی از خط تولید را به‌طور مستقل کنترل کنند.

خودروسازان چندین دهه است که از رباتیک در فرآیندهای تولید خود استفاده می کنند تا هزینه ها را کاهش دهند و کارایی را افزایش دهند. اما سیستم ثبت اختراع فورد با استفاده از روبات‌ها برای کنترل پرینترهای سه بعدی در شب و بدون تعامل انسانی، مشکلی حیاتی در خط تولید را حل می‌کند.

سیستم مستقل اولین باری است که چاپگرهای سه بعدی کربن و روبات‌های ساخته شده توسط KUKA می‌توانند به یک زبان با یکدیگر صحبت کنند و همکاری نامحدودی را برای سایر ماشین‌های درگیر در فرآیند تولید ایجاد می‌کند.

تاکنون، این سرمایه گذاری به تولید قطعات سفارشی کم حجم، مانند کالیپر ترمز خودروی اسپرت موستانگ شلبی GT500، مجهز به پکیج Performance کمک کرده است.

جیسون ریسکا، مدیر توسعه فناوری توسعه جهانی، در بیانیه‌ای گفت: «این فرآیند جدید این توانایی را دارد که روش استفاده ما از رباتیک را در تأسیسات تولید خود تغییر دهد.

خاویر، نامی که KUKA به ربات روی چرخ ها داده است، می تواند بدون دخالت انسان به طور مداوم با چاپگر سه بعدی کار کند، حتی پس از اینکه کارمندان برای شب به خانه بازگردند. فورد می‌گوید ربات‌ها دائماً از داده‌های چاپگر یاد می‌گیرند تا به خودروساز کمک کنند تا به دقت بیشتری دست یابد و محدودیت‌های خطا را کاهش دهد.

فورد در بیانیه ای گفت: «در مرکز تولید پیشرفته فورد، خاویر وظیفه مدیریت چاپگرهای سه بعدی را به تنهایی بر عهده دارد. او همیشه به موقع است، در حرکاتش بسیار دقیق است و بیشتر روز کار می کند – او فقط یک استراحت کوتاه برای شارژ کردن دارد.

معمولا تجهیزات از فروشندگان مختلف نمی توانند تعامل داشته باشند زیرا از رابط های ارتباطی جداگانه استفاده می کنند. سیستم فورد به تجهیزات فروشندگان مختلف اجازه می دهد تا با یکدیگر صحبت کنند، دستورات و بازخورد بلادرنگ ارسال کنند.

پس از اینکه Carbon 3D به خاویر می‌گوید که قطعه چاپ شده ماشین آماده است، خاویر آن را بیرون می‌کشد و کنار می‌گذارد تا بعداً آن را بردارید.

فورد چندین حق ثبت اختراع را برای فناوری زیربنای رابط های ارتباطی و موقعیت یابی دقیق روبات ها به ثبت رسانده است. اگرچه این فرآیند مستقل است، اپراتورهای انسانی باید طرح های سه بعدی را در چاپگر آپلود کنند و دستگاه را نگهداری کنند.