منو سایت

فولک محصول CRM انعطاف پذیر خود را عرضه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فولک محصول CRM انعطاف پذیر خود را عرضه می کند

Folk، یک CRM نسل بعدی که توسط eFounders استارت‌آپ اروپایی راه‌اندازی شده است، امروز به‌طور رسمی منتشر می‌شود. اگر به TechCrunch توجه کرده باشید، من در گذشته Folk را پوشش داده ام. از آن زمان، این محصول کمی تکامل یافته است و اکنون برای پرایم تایم آماده است.

“بزرگترین SaaS [software-as-a-service] دسته CRM است. Simo Lemhandes، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، گفت که بالاترین رتبه در صنعت SaaS Salesforce است. او افزود: «اما من هم دسته‌ای هستم با محصولاتی که همگی منسوخ شده‌اند.

به عنوان مثال، Lemhandez سفارشی کردن یک محصول اولیه CRM را برای مطابقت با نیازهای شما بسیار دشوار می داند. او گفت: «همه ما درباره تیم‌های ادغام Salesforce شنیده‌ایم، اگرچه همه ما به مدل سلف سرویس عادت کرده‌ایم.

مانند بسیاری از محصولات مدرن SaaS، Folk از محصولات محبوبی الهام می گیرد که بسیار انعطاف پذیر اما بسیار قدرتمند هستند. به عنوان مثال می توان به Notion، Airtable، Figma و Shopify اشاره کرد.

در 18 ماه گذشته، فولک محصول بتا خود را تکرار کرده است. 10000 نفر در لیست انتظار شرکت هستند که می خواهند امتحان کنند. من یک نسخه ی نمایشی از محصول را دیدم و مطمئناً می توانید بدون تیم ادغام شروع به کار کنید. هنگامی که برای اولین بار ثبت نام می کنید، از شما خواسته می شود که یک فضای کاری ایجاد کنید و همکاران خود را دعوت کنید.

فولک محصول CRM انعطاف پذیر خود را عرضه می کند

اعتبار تصویر: مردم

به لطف ادغام با Google Workspace، کاربران می توانند مخاطبین، ایمیل ها و تقویم ها را به محصول وارد کنند. Folk بلافاصله شروع به کار بر روی پایگاه داده مخاطبین شما، ادغام موارد تکراری، نمایه سازی تمام زمینه ها و غنی سازی اطلاعات تماس می کند.

با یک میانبر صفحه کلید ساده، کاربران Folk می توانند پایگاه داده مخاطبین خود را جستجو کنند. می توانید نام، شرکت و غیره را جستجو کنید. هنگامی که این پایه را دارید، می توانید شروع به استفاده از شبکه خود کنید.

Folk به شما امکان می دهد گروه هایی را برای سازماندهی مخاطبین خود ایجاد کنید. هر گروه می تواند یک پروژه یا گروه خاصی از افراد باشد. به عنوان مثال، می توانید یک گروه روابط عمومی، گروهی برای سرمایه گذاران فعلی خود، گروهی دیگر برای مشتریان بالقوه و غیره ایجاد کنید.

وقتی نوبت به افزودن مخاطبین به گروه‌ها می‌رسد، می‌توانید مخاطبین خود را جستجو کنید، مخاطبین جدید را از یک فایل وارد کنید یا از ادغام‌های مختلف با خدمات شخص ثالث استفاده کنید. می توانید ادغام با Calendly، Webflow، Zapier و دیگران را تصور کنید. همچنین می‌توانید از افزونه‌های Zoom و یک افزونه مرورگر که با LinkedIn و Gmail ادغام می‌شود، انتظار داشته باشید. مردم هنوز در حال ایجاد برخی از این ادغام هستند.

هر گروه بسیار سازگار است. کاربران می توانند ستون اضافه کنند، مخاطبین را فیلتر و مرتب کنند، منطق را به برخی از فیلدها اضافه کنند. به عنوان مثال، می توانید مخاطبین خود را بر اساس تعاملات اخیر خود سفارش دهید. همچنین می‌توانید در هر زمانی به نمای نوار نقاله بروید تا وضعیت یا پروژه‌های خود را راحت‌تر ببینید.

Folk به شما امکان می دهد پیام های بسته را با متغیرهایی مانند نام و نام خانوادگی ارسال کنید. اعضای تیم همچنین می توانند نظرات خود را به یک مخاطب اضافه کنند تا همه بتوانند در همان صفحه بمانند. همچنین یک تابع یادآوری وجود دارد.

در حالی که Folk با محصولات سنتی CRM مانند Salesforce و HubSpot رقابت می کند، این استارتاپ ابزارهای پایگاه داده و صفحات گسترده مانند Notion، Airtable، Coda و Excel را نیز به عنوان رقیب می بیند. همچنین نسل جدیدی از محصولات CRM در بازار وجود دارد، مانند Attio – استارتاپی که سال گذشته آن را بررسی کردم.

اما این یک صنعت غول پیکر است که برخی از شرکت ها اصلاً از CRM استفاده نمی کنند. در فضا برای بیش از یک شروع فضا وجود خواهد داشت. Folk 4.5 میلیون دلار از Accel و 50 فرشته مختلف جمع آوری کرد.

فولک محصول CRM انعطاف پذیر خود را عرضه می کند

اعتبار تصویر: مردم

Attio می خواهد CRM را برای نسل Airtable بسازد