منو سایت

فیلمبرداری برای قدرت های کار از راه دور Firstbase تا سقف 50 میلیون دلار سری B

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فیلمبرداری برای قدرت های کار از راه دور Firstbase تا سقف 50 میلیون دلار سری B

Firstbase امروز مجموعه ای از بودجه های سری B را به رهبری کلینر پرکینز اعلام کرد. TechCrunch یک سال پیش سری A این شرکت را پوشش داد، زمانی که شیفت جهانی کار از راه دور در حال اوج گیری بود.

اکنون در دنیای ترکیبی تر، با شرکت های بزرگ و کوچکی که سعی می کنند بفهمند چگونه میان کارکنان اداری و کارکنان خانگی تعادل برقرار کنند، ما کنجکاو بودیم که Firstbase برای آینده چگونه برنامه ریزی کرده است.

این استارت آپ به مشتریان کمک می کند تا با اطمینان از اینکه کارکنان جدید سخت افزار لازم را در صورت نیاز دریافت می کنند، کارکنان از راه دور را درگیر کنند. اگر شغل خود را در طول همه‌گیری تغییر دادید، احتمالاً می‌دانید که ارائه محصولات فناوری به کارمندان جدید همیشه یک فرآیند ساده نیست، واقعیتی که با فاصله فیزیکی بین دفاتر شرکت و کارمندان فردی افزایش می‌یابد.

این شرکت از آخرین باری که صحبت کردیم، دامنه ویژگی های خود را گسترش داده است. Firstbase همچنان به مشتریان جدید مشتریان در انتخاب سخت افزار، حمل و نقل، بازیابی و مدیریت کمک می کند. او بودجه را به ترکیب پیشنهادی خود اضافه کرد. اکنون، Firstbase با پرداخت هزینه ای معمولی، به مشتریان این امکان را می دهد که هزینه سخت افزار جدید کارمندان و سایر لوازم جانبی راحت اداری مانند مبلمان را به صورت مقرون به صرفه بپردازند.

رشد در عصر هیبریدی

سوال کلیدی Firstbase این است که چگونه با دنیایی که تا حدی در حال بازگشت به کارهای اداری است قرار می گیرد. پس از انتشار شاخص‌های سطح ابتدایی در سه ماهه اخیر – از جمله افزایش 16 برابری درآمد از آوریل 2021، افزایش 7 برابری خدمات به مشتریان در یک دوره مشابه – بازار نسبت به محصول خدمات مشتری از راه دور کمتر دوستانه خواهد بود. در Firstbase از قبل؟

موسس و مدیر عامل کریس هرد به TechCrunch گفت که شرکت های نیروی کار ترکیبی از Firstbase برای تحویل سخت افزار به کارکنان اداری و همچنین افرادی که از سنگرهای خود کار می کنند استفاده می کنند. TechCrunch از این شرکت در مورد تقسیم مشتری بین شرکت‌های دوردست و هیبریدی سؤال کرد، به این امید که بتواند بهتر به جایی که شرکت متوسط ​​در حال حرکت است، بپردازد. هرد گفت که ترکیب مشتریان Firstbase تقریباً به طور مساوی تقسیم شده است، اما برخی از شرکت های ظاهرا ترکیبی هنوز با اکثریت فاصله دارند.

من خطر می کنم که آینده کار همچنان در حرکت باشد.

اما آنچه Firstbase می‌سازد می‌تواند به خوبی با دنیای اداری مطابقت داشته باشد. این استارت آپ در حال توسعه یا برنامه ریزی ظرفیت انبارداری در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا است. این ردپای فیزیکی به شرکت نوپا اجازه می‌دهد تا جریان دستگاه‌های خود را به و از کارگران مدیریت کند و تاخیر از نیاز تا تحویل را محدود کند. در طول کمبود جهانی تراشه‌ها، تغییر کار حیاتی در زنجیره تامین به شخص ثالث ممکن است حتی برای شرکت‌هایی که به دنبال نیروی کار بیشتر IRL هستند جذاب باشد.

TechCrunch کنجکاو بود که آیا Firstbase علاوه بر فعالیت های مداوم خود، برنامه هایی برای تبدیل شدن به یک تجارت مدیریت دستگاه های تلفن همراه (MDM) دارد یا خیر. MDM هایی مانند Jamf – که اکنون عمومی هستند – بیشتر از تحویل فیزیکی و مراقبت از دستگاه، روی دستگاه کار می کنند. هرد گفت که دو سال پیش، ایجاد قابلیت‌های MDM مورد توجه بود. با این حال، او گفت، در همین حال، Firstbase آموخته است که مشتریان می خواهند به جای جایگزینی آن ابزارها، با محصولات MDM موجود و سیستم های نرم افزاری HRIS (سیستم اطلاعات منابع انسانی) ادغام شوند.

اگر Firstbase به اندازه کافی به مشاغل کوچک و متوسطی که ابزار MDM ندارند بفروشد، شاید به مرور زمان بتواند چیزی ساده برای مشتریان کوچکتر بسازد.

با این حال، هرد گفت که پس از انتظار از شرکتش برای همکاری با استارت‌آپ‌های سری A و B، نردبان بلوغ را به مشتریانی افزایش می‌دهد که صدها و هزاران کارگر را استخدام می‌کنند. او گفت که این یعنی معاملات شش رقمی به جای معاملات پنج رقمی. شرکت‌های خصوصی معمولاً بیش از این مجموع را به اشتراک نمی‌گذارند، اما در این مورد به توضیح نرخ رشد اخیر شرکت کمک می‌کنند.

Firstbase ترکیبی خالص از نرم افزار، سخت افزار و فناوری مالی است. این باعث می شود حدس زدن سود ناخالص یا سایر جزئیات اقتصادی آن دشوار باشد. در اینجا به کسی است که آزمایش را انجام می دهد – یا شرکت را در اسرع وقت عمومی می کند تا بتوانیم به داده ها نگاه کنیم.