منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • فین‌تک مین استریت حدود 30 درصد از کارکنان خود را با اشاره به «بازار فوق‌العاده ناهموار» کاهش می‌دهد.

فین‌تک مین استریت حدود 30 درصد از کارکنان خود را با اشاره به «بازار فوق‌العاده ناهموار» کاهش می‌دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
فین‌تک مین استریت حدود 30 درصد از کارکنان خود را با اشاره به «بازار فوق‌العاده ناهموار» کاهش می‌دهد.

مین استریت، استارت آپی که به دیگر استارت آپ ها کمک می کند اعتبارات مالیاتی به ارزش 500 میلیون دلار در سال گذشته را کشف کنند، حدود 30 درصد از کارکنان خود را کاهش داده است. توییت توسط مدیر عامل داگ لودلو

در آن توییت، لودلو گفت که مین استریت این هفته “گام دشواری را برای سازماندهی مجدد و تجدید ساختار شرکت برداشت”. او نگفت که آیا این اخراج ها بر تمام تیم های شرکت تاثیر گذاشته یا برخی از مدیران برکنار شده اند. او همچنین مشخص نکرد که چه تعداد کارمند تحت تأثیر این جابجایی قرار گرفته اند.

لودلو افزود: “ما این تصمیم را ساده نگرفتیم و تمام تلاش خود را برای ارائه هر چه بیشتر کمک های انتقالی (اخراج، مراقبت های بهداشتی، پرسنل و کمک های استخدام) انجام می دهیم … ما این اقدام را انجام دادیم زیرا معتقدیم که وجود دارد. این شانس خوب است که بازار فوق‌العاده خشن امروز فقط وخیم‌تر شود و به طور بالقوه برای ماه‌ها، اگر نه سال‌ها، همینطور باقی بماند.

TechCrunch برای جزئیات بیشتر با شرکت مستقر در سن خوزه، کالیفرنیا تماس گرفت.

این استارت‌آپ برای کمک به استارت‌آپ‌ها برای باز کردن اعتبارات مالیاتی تحقیق و توسعه، کسب‌وکاری ایجاد کرده است که از آن 20 درصد تخفیف می‌گیرد. طبق گزارش قبلی TechCrunch، در سال 2020، MainStreet از آستانه 1 میلیون دلاری برای ARR عبور کرد و به متوسط ​​مشتری MainStreet کمک کرد تا 51000 دلار پس انداز کند. در سال 2021، درآمد MainStreet برای خبرنامه صنعت Not Boring از 15 میلیون دلار فراتر رفت. مشخص نیست که این اعداد امروز چگونه به نظر می رسند – اما لحن لودلو نشان می دهد که آنها با چالش های فزاینده ای روبرو هستند.

لودلو در توییتر ادامه داد: «ما معتقدیم که شانس بسیار خوبی وجود دارد که بازار فوق‌العاده خشن امروز بدتر شود و احتمالاً برای ماه‌ها، اگر نه سال‌ها، به همین شکل باقی بماند». اخیرا تعدادی اخراج وجود داشته است، از جمله Cameo 87 عضو تیم خود را اخراج کرده است و Thrasio تجمیع کننده آمازون تأیید می کند که شروع به کوچک کردن بخشی از شرکت کرده است. Robinhood، یک شرکت سرمایه گذاری و پس انداز مصرف کننده، همچنین اعلام کرد که 9 درصد از کارکنان خود را به حدود 300 نفر کاهش می دهد.

MainStreet توسط سرمایه گذارانی از جمله SignalFire، Tusk Ventures، Shrug، Moxxie Ventures، Weekend Fund، Gradient Ventures، Sound و SV Angels پشتیبانی می شود. بر اساس گزارش Crunchbase، این شرکت تاکنون 64.7 میلیون دلار در برخی از سرمایه های خطرپذیر جمع آوری کرده است.

خبرنامه هفتگی فناوری مالی مری آن، The Interchange، به تازگی راه اندازی شده است، پس کلیک کنید اینجا تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.