منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • قانون NLRB اولین اتحادیه اکتیویژن بلیزارد در نرم افزار Raven می تواند به شناسایی رای دهد.

قانون NLRB اولین اتحادیه اکتیویژن بلیزارد در نرم افزار Raven می تواند به شناسایی رای دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
قانون NLRB اولین اتحادیه اکتیویژن بلیزارد در نرم افزار Raven می تواند به شناسایی رای دهد.

شورای ملی روابط کار (NLRB) امروز حکم داد که اولین اتحادیه در یک شرکت بزرگ بازی در ایالات متحده می تواند برای انتخابات رسمی اتحادیه درخواست دهد.

در ژانویه، بخش تضمین کیفیت (QA) Raven Software که بخشی از Activision Blizzard است، اتحاد تاریخی خود را تشکیل داد. همانطور که انتظار می رفت، غول بازی های ویدئویی – که اخیراً توسط مایکروسافت به مبلغ 68.7 میلیارد دلار خریداری شد – به طور داوطلبانه این اتحادیه را به رسمیت نشناخت.

معمولاً وقتی این اتفاق می‌افتد، اتحادیه می‌تواند برای انتخاب به شورای ملی روابط کار (NLRB) اقدام کند و اگر بیش از 50 درصد از کارکنان واجد شرایط به اتحادیه رأی دهند، شرکت از نظر قانونی موظف است آنها را بشناسد و آنها را به بازار عرضه کند. اما در مورد Raven Software، که اتحاد کارگران بازی را از طریق Communication Workers of America (CWA) تشکیل داد، شرکت مادر آنها سعی کرد حتی از رای دادن اتحادیه جلوگیری کند.

هنگامی که اتحاد کارگران بازی برای انتخابات درخواست داد، اکتیویژن بلیزارد تلاش کرد تا از انتخابات جلوگیری کند، با این استدلال که هر اتحادیه باید شامل تمام 230 کارمند باشد، و این کار را برای اتحادیه برای پیروزی در انتخابات بسیار دشوارتر می کند. اما NLRB امروز حکم داد که بخش 21 نفره می تواند انتخابات اتحادیه را جدا از بقیه Raven Software برگزار کند.

سخنگوی اکتیویژن بلیزارد به TechCrunch گفت: “ما از اینکه تصمیمی که می تواند به طور قابل توجهی بر آینده کل استودیوی ما تأثیر بگذارد توسط کمتر از 10٪ از کارمندان ما ناامید شده است.” ما معتقدیم که تماس مستقیم با اعضای تیم بهترین راه برای دستیابی به اهداف فردی و شرکتی است.

این سخنگو افزود که Activision Blizzard در حال بررسی گزینه های قانونی است و می تواند علیه تصمیم امروز تجدید نظر کند.

قبل از اعلام قصد خود برای اتحاد مجدد در ژانویه، تست‌کنندگان کیفیت Raven Software – که بیشتر در Call of Duty کار می‌کنند – به مدت پنج هفته اعتصاب کردند و در اعتراض به خاتمه زودهنگام دوازده هنرمند، یا حدود یک سوم بخش، اعتراض کردند.

“این نتیجه یک دوره پنج هفته ای اضافه کاری و کار مداوم بود. و آن زمان بود که متوجه شدیم که کارهای روزمره و نقش حیاتی ما در صنعت بازی مانند QA در نظر گرفته نشده است.

از آن زمان، Activision Blizzard تلاش هایی برای بهبود شرایط کاری انجام داده است – اوایل این ماه، Activision Blizzard حدود 1100 پیمانکار QA را به کارمندان تمام وقت تبدیل کرد و حداقل دستمزد را به 20 دلار در ساعت افزایش داد. اما اکتیویژن بلیزارد ادعا می کند که به دلیل قوانین مربوط به قانون ملی روابط کار، این شرکت مجاز به تغییر حقوق کارمندان خود در بحبوحه تلاش های اتحادیه نبود. با این حال، CWA گفت که این یک تلاش “غیر صادقانه” برای تجزیه اتحادیه ها بود.

با فرض اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود، انتخاب اتحادیه های تست کننده کیفیت Raven Software از تاریخ 29 آوریل تا 30 اردیبهشت از طریق پست انجام می شود.

آزمایش کنندگان نرم افزار Raven از Activision Blizzard اولین اتحادیه در یک شرکت بزرگ بازی در ایالات متحده را تشکیل می دهند.

Activision Blizzard به طور داوطلبانه اتحاد تاریخی Raven Software QA را به رسمیت نمی شناسد