منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • قبل از اینکه قیمت‌ها بالا برود، مجوز اولیه خود را برای مؤسس TechCrunch Early Stage دریافت کنید

قبل از اینکه قیمت‌ها بالا برود، مجوز اولیه خود را برای مؤسس TechCrunch Early Stage دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
قبل از اینکه قیمت‌ها بالا برود، مجوز اولیه خود را برای مؤسس TechCrunch Early Stage دریافت کنید

یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی که بنیانگذاران استارت‌آپ جاه‌طلب یا تازه کار می‌توانند در مراحل اولیه انجام دهند، حضور در آن است. TechCrunch مرحله اولیه. جدی، اینجا سر و صدا نیست. در این اجلاس یک روزه بر روی بنیانگذاران که در سانفرانسیسکو برگزار می شود، تمرکز شد در 14 آوریل شما بهترین شیوه ها را در مجموعه مهارت های اساسی برای ایجاد استارت آپ از بنیانگذاران با تجربه، سرمایه گذاران و بسیاری از کارشناسان در این زمینه خواهید آموخت.

بدون نیاز به کشف دوباره چرخ زمانی که شما دارید بهترین منبع آموزشی برای شروع در دسترس شما. اما اگر می خواهید 200 دلار در هزینه ورودی صرفه جویی کنید، باید عجله کنید. مجوزهای موسس 249 دلاری ما به سرعت در حال حرکت هستند. همین الان پاس خود را بخرید قبل از اینکه از بین بروند و قیمت بالا برود.

در مرحله اولیه TC چه خواهید آموخت؟ ما جزئیات را در یک لحظه به اشتراک خواهیم گذاشت، اما در اینجا چیزی است که Katya Paramonova، موسس و مدیر عامل Centrly، در مورد تجربه خود گفت.

“Early Stage یک تجربه غنی از بوت کمپ را با بنیانگذاران درجه یک، سرمایه گذاران خطرپذیر و کارشناسان استارت آپ ارائه کرد. اگر در حال راه اندازی یک استارتاپ هستید، این یک راه موثر برای گسترش دانش شما در موضوعات کلیدی استارتاپ است.”

در طول ارائه‌ها – با پرسش‌ها و پاسخ‌های فراوان – از بهترین متخصصان در صلاحیت‌های هسته‌ای بی‌شمار استارت‌آپ‌ها، در زمینه‌هایی مانند جمع‌آوری سرمایه، عملیات و بازاریابی یاد خواهید گرفت. آن‌ها مراحلی را برای کمک به راه‌اندازی و توسعه استارت‌آپ خود بیان می‌کنند. میزگردهای کوچکتر فرصت هایی را برای عمیق تر کردن بحث ها و برای بنیانگذاران جدید فراهم می کند تا چالش های خود را به اشتراک بگذارند و بحث کنند.

در اینجا فقط گزیده ای کوچک از موضوعاتی است که به آنها خواهیم پرداخت. دستور کار را بررسی کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه ارائه ها در سه زمینه، بودجه، عملیات و بازاریابی / روابط عمومی.

  • نحوه بدست آوردن رسانه های کسب درآمد: هنگامی که به درستی تسلط داشته باشید، پرس می تواند یک سلاح ارزشمند باشد. الیوت تومنو، بنیانگذار ASTRSK، زندگی خود را صرف بیان داستان های شرکت های نوپا در مطبوعات کرده است. نحوه تفکر روزنامه نگاران در مورد اخبار، چگونگی جلب توجه آنها و چگونگی مالکیت رابطه در درازمدت را تجزیه می کند.
  • یافتن محصول مناسب برای بازار: تأیید مجدد ایده شما، از طریق عشق مشتریان به محصول شما، می تواند یکی از مهمترین بخش های احساسی و فکری در اولین بنیانگذار بودن باشد. تری برنز از GV، اپراتور سابق (توئیتر و ونمو) که تبدیل به VC شده است، زمینه را برای تطبیق با بازار محصول، از جمله فرآیندها، بازخوردها و سازگاری ایجاد خواهد کرد.
  • راهنمای ساخت یک برند استارتاپی: ساختن نام تجاری خود در مراحل اولیه ساخت یک شرکت بسیار مهم است، اما اغلب نادیده گرفته می شود و به اشتباه درک می شود. برند چیزی بیش از یک لوگو و وب سایت است. این داستانی است که ارزش ها و دیدگاه های شما را منعکس می کند، هر نقطه تماس و ارتباط را هدایت می کند و ارتباط و احساسات را برمی انگیزد. برندها درگیر هستند، بنابراین شما در زمان راه اندازی تاریخچه برند خود را ایجاد می کنید، اما دیگران آن را با رشد شما تعریف می کنند. هدلی ویلکینز از اتمی، بلوک‌های سازنده را برای توسعه تاریخچه برند قانع‌کننده‌ای به اشتراک می‌گذارد که قلب‌ها و ذهن‌ها را به دست آورد و در عین حال رشد شرکت شما را حفظ کند.

TechCrunch مرحله اولیه در 14 آوریل در سانفرانسیسکو برگزار می شود. این فرصت را از دست ندهید تا مهارت های اولیه راه اندازی را از کارشناسانی که موفق به انجام این کار شده اند بیاموزید. و پاس موسس خود را به قیمت 249 دلار بخرید در اسرع وقت برای صرفه جویی 200 دلار – قبل از اینکه این معامله برای همیشه از بین برود.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();