منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • لاستینگ که متعلق به Talkspace است، راهنمای والدین جدید، آخرین سرویس مشاوره خودراهنمای خود را راه اندازی کرد.

لاستینگ که متعلق به Talkspace است، راهنمای والدین جدید، آخرین سرویس مشاوره خودراهنمای خود را راه اندازی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
لاستینگ که متعلق به Talkspace است، راهنمای والدین جدید، آخرین سرویس مشاوره خودراهنمای خود را راه اندازی کرد.

لاستینگ که متعلق به شرکت موبایل درمانی Talkspace است، اپلیکیشن جدیدی را با هدف والدین راه اندازی کرده است. این اپلیکیشن که Lasting’s Parenting Guide نام دارد، برای کمک به والدین طراحی شده است تا در رویکرد خود برای تربیت فرزندان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. این شرکت می گوید این برنامه به والدین و سرپرستان دسترسی به منابعی برای تربیت کودکان سالم و انعطاف پذیر می دهد. این اپلیکیشن جلسات و درس‌هایی را به‌صورت زنده ارائه می‌کند که به همراه ابزارهایی به والدین کمک می‌کند تا به فرزندان خود بیاموزند چگونه احساسات خود را تنظیم کنند.

این برنامه شامل بیش از 100 جلسه زنده و درس خودگردان است که هر هفته توسط یک درمانگر با موضوعاتی مانند دلبستگی ایمن، خودآگاهی، نظم و انضباط، اضطراب کودکان، ناله و شکایت، گوش دادن به کودکان، کودکان با اراده قوی و روابط خواهر و برادر برگزار می شود. . همچنین بیش از 30 نکته برای سلامت روان ارائه می دهد که به والدین کمک می کند مراقبت از خود و تنظیم عاطفی را انجام دهند. علاوه بر این، این برنامه شامل بخشی است که به والدین امکان می دهد افکار خود را ثبت کنند و به درخواست ها در مورد موضوعات خاص پاسخ دهند.

همچنین شامل ویژگی‌هایی برای شرکای والدین است، مانند بخش پرسش‌ها و پاسخ‌های مشترک که بحث درباره رویکردهای فرزندپروری را تشویق می‌کند. به عنوان مثال، شما و شریک زندگیتان می توانید به یک سری سؤالات پاسخ دهید تا احساس دیگری را در مورد فرزندپروری ارزیابی کنید. اگر شما و شریکتان با هم مخالف باشید، برنامه از شما می‌خواهد که آن را با هم حل کنید. همچنین می توانید ببینید که شریک زندگی شما چند جلسه را تکمیل کرده است.

لاستینگ می گوید که برنامه فرزندپروری توسط بیش از 4000 خانواده در آزمایش بتا تکمیل شده است، و 79 درصد از آنها می گویند که این برنامه به آنها کمک کرده است تا به طور موثرتر والدین شوند.

Stephen Djidjic، بنیانگذار و معاون ارشد Lasting at Talkspace در بیانیه ای گفت: «والدین امروزی شغل فوق العاده سختی دارند. «در گذشته تربیت فرزندان توسط کل جامعه انجام می شد، اما اکنون بسیاری از والدین همه کارها را خودشان انجام می دهند. با گوش دادن به مشتریان خود، متوجه شدیم که خانواده‌ها در آمریکا به بیشترین کمک در مورد مسائل مربوط به فرزندپروری مانند اضطراب، درگیری خواهر و برادر، و یادگیری عاطفی نیاز دارند، بنابراین برنامه‌ای ایجاد کردیم که از رویکردهای روان‌شناختی اثبات شده برای کمک به آنها استفاده می‌کند.

نسخه رایگان اپلیکیشن شامل چهار جلسه است. کتابخانه کامل محتوای برنامه برای اشتراک ماهانه با شروع 29.99 دلار در دسترس است. The Persistent Parenting Guide برای دانلود از فروشگاه App Apple و Google Play Store در دسترس است.

Talkspace Lasting را در نوامبر 2020 به مبلغ نامشخصی خریداری کرد و “Lasting from Talkspace” را تشکیل داد که ورود Talkspace به برنامه های کاربردی خود مدیریتی را ایجاد کرد. محصول درمانی پیشرو Lasting، Lasting: Marriage and Couples، شامل مشاوره ازدواج هدایت شده و جلساتی در مورد تعارض، ارتباط، ارتباط عاطفی و موارد دیگر است. می توانید آن را با برنامه شریک زندگی خود جفت کنید و تمرینات را کامل کنید تا افکار خود را بازتاب داده و باز کنید. پیشنهاد دیگر این شرکت، Lasting: Mental Health، شامل ابزارهایی برای مدیریت بهتر استرس، اضطراب، افسردگی و مشکلات رابطه است. همچنین شامل جلساتی در مورد تصویر بدن، سوزاندن، مرزها و موارد دیگر است.

Talkspace در سال 2012 راه اندازی شد تا بتواند درمان را برای هر چه بیشتر مردم در دسترس قرار دهد. در سال 2019، این شرکت از تکمیل دور سری D 50 میلیون دلاری به رهبری انقلاب رشد خبر داد. سرمایه گذاران موجود مانند Norwest Venture Partners، Omura Capital، Spark Capital و Compound Ventures نیز در این دور شرکت کردند.