منو سایت

لچ پس از اولین حضور دشوار خود در SPAC از مدیر مالی خود جدا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
لچ پس از اولین حضور دشوار خود در SPAC از مدیر مالی خود جدا می شود

طبق ایمیلی تصادفی از TechCrunch، گرث میچل، مدیر مالی Latch، کمتر از یک سال پس از به عهده گرفتن این نقش و رهبری اولین شرکت در بازار عمومی از طریق یک وسیله نقلیه ویژه یا SPAC، شرکت را ترک کرد. تغییر قوه مجریه هنوز در قسمت اخبار سایت لچ ارائه نشده است امااین شرکت اسنادی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرد و همچنین این خبر را از طریق سرویس تلگراف منتشر کرد.

لچ گفت که جانشین میچل بری شفر، معاون ارشد مالی Latch خواهد شد. تغییر قوه مجریه با مدیر عامل علی حسین ادامه دارد که عنوان خود را حفظ خواهد کرد اما از سمت “مدیرعامل و مدیر عامل اجرایی” استعفا خواهد داد. جونجی ناکامورا، معاون ارشد این شرکت نیز نقش جدیدی به عنوان حسابدار ارشد خواهد داشت.

رونق SPAC یک شکست بود، اینطور نیست؟

لوک شونفلدر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Latch گفت: «این تغییرات بخش مهمی از این مرحله بعدی رشد ما هستند. ما مشتاقانه منتظر ارائه تجارب باورنکردنی به مشتریان خود و افزایش ارزش سهامداران خود از طریق این تغییرات هستیم.» لچ بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

از حمله SPAC تا حملات SPAC

تغییرات لچ در زمان حیاتی برای بسیاری از شرکت‌های فناوری در بازارهای عمومی رخ می‌دهد، زیرا قیمت سهام در بحبوحه بهبود گسترده‌تر از اوج‌های ناشی از همه‌گیری کاهش یافته است. TechCrunch حداقل از دسامبر 2021 این روند را پوشش داده است. فروش در سال 2022 ادامه یافت که منجر به تغییر در احساسات سرمایه گذاران در مورد ارزش شرکت های فناوری شد.