منو سایت

مارک زاکربرگ گوشی بعدی متا را نشان می دهد (نوع)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مارک زاکربرگ گوشی بعدی متا را نشان می دهد (نوع)

مارک زاکربرگ امروز از صفحه شخصی خود در فیس بوک بازدید کرد تا نمایشی از هدفون های VR “بالا” عرضه نشده این شرکت را نشان دهد.

محصول فیزیکی که در حال حاضر با اسم رمز پروژه کامبریا شناخته می‌شود، در ویدیو محو شده بود، اما زاکربرگ تجربه‌ای با واقعیت ترکیبی را نشان داد، با دوربین‌های رنگی دوربین جدید که ویدیوهای گذرا را از دنیای بیرون نشان می‌داد و در عین حال تجربه بازی را در بالای آن تجسم‌ها قرار می‌داد.

این شرکت قبلاً اعلام کرده است که امیدوار است از این دستگاه برای تجربه‌های خارج از بازی، به ویژه عملکرد استفاده کند، اگرچه این نمایش که “The World Beyond” نام دارد، قطعاً ماهیت بازی بیشتری داشت.

هدفون Quest 2 این شرکت با قیمت 299 دلار اکنون دارای دوربین های عبوری است، اما آنها فقط تصاویر را در مقیاس خاکستری ثبت می کنند، سنسورهای داخلی Cambria تمام رنگ ها را ضبط می کنند، که می تواند تجربه همه جانبه تری را ایجاد کند. همچنین به وجود یک حسگر عمق ویژه روی دستگاه کمک می کند که به هدفون کمک می کند تا محتوای دیجیتال را با دقت بیشتری در فضای فیزیکی کاربر قرار دهد.

سوالات بی پاسخ زیادی در مورد دستگاه وجود دارد، به ویژه اینکه “کلاس بالا” از نظر قیمت به چه معناست. متا تا حد زیادی محصولات واقعیت مجازی خود را با ضرر فروخته است، اما از آنجایی که متاورس را دو برابر می کند، مشخص نیست که آیا این یک استراتژی بلند مدت است یا خیر. پیش از این، این هدفون گفته شده بود که قیمت آن 799 دلار است، اگرچه سخنگوی متا در آن زمان گفت که قیمت آن “به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود”.

Project Cambria یک هدست واقعیت مجازی پیشرفته است که برای متاورس فیس بوک طراحی شده است