منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ماسک می گوید معامله توییتر مرده است مگر اینکه مدیرعامل بتواند آمار اسپم را ثابت کند

ماسک می گوید معامله توییتر مرده است مگر اینکه مدیرعامل بتواند آمار اسپم را ثابت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ماسک می گوید معامله توییتر مرده است مگر اینکه مدیرعامل بتواند آمار اسپم را ثابت کند

در جدید توییت ایلان ماسک که قبل از باز شدن بازار علیه توییتر اخراج شد، بار دیگر تاکید کرد که معامله 44 میلیارد دلاری او برای خرید پلتفرم رسانه اجتماعی به دلیل مشکل با ربات‌های اسپم به تعویق افتاده است.

اما اکنون او به طور ضمنی شرکت را به دروغگویی در مورد سهم اکانت های جعلی/هرزنامه در این پلتفرم متهم کرده و مدعی شده است که مدیر عامل آن “علناً از نشان دادن شواهد کمتر از 5٪ خودداری می کند”.

ماسک همچنین آنچه را که به نظر یک اولتیماتوم صریح به نظر می رسد، صادر کرد و نوشت: «این معامله تا زمانی که او این کار را نکند ادامه نخواهد داشت».

او همچنین حدس می‌زند که این پلتفرم ممکن است بیش از 20 درصد حساب‌های جعلی/هرزنامه داشته باشد، با استناد به گزارشی از نظراتی که در روز دوشنبه در میامی انجام داد، گفت که معتقد است یک پنجم حساب‌های توییتر ربات‌های جعلی/هرزنامه هستند.

به نظر می رسد این توییت قصد دارد فشار بیشتری را بر مدیریت توییتر وارد کند، زیرا قبلاً در یک بحث عمومی در مورد موضوع ربات هرزنامه از ماسک توئیت کردن ایموجی مدیر عامل شرکت Paragu Agraval (به گزارش قبلی ما مراجعه کنید) متحمل تحقیر شده است. مشک. سر و صدا “.

با این توییت اخیر که هدفش مدیر عامل توییتر است، میلیاردری که چیزهای مزخرفی منتشر می کند می تواند در تاکتیک های تریلی بیشتر هولیگان ها مداخله کند – به دنبال جذب تبلیغات منفی بیشتر (در توییتر) که هدف آن ضربه زدن به قیمت سهام در توییتر است – در تلاشی برای شرکت را مجبور کنید که پیشنهاد کمتری را بپذیرد، حتی فقط برای ساکت کردن او.

یا، خوب، او به دنبال راهی برای خروج از معامله است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت سهام توییتر قبل از راه‌اندازی ۲.۷۵ درصد دیگر کاهش یافت. سهام در هفته‌های اخیر کاهش یافته است، زیرا توییتر در طول مسیر با برآمدگی‌های مشک‌شکل دست و پنجه نرم می‌کند، از بالاترین قیمت حدود 50 دلار در زمان پذیرفته شدن پیشنهاد او به پایین‌ترین رقم در حدود 37 دلار در حال حاضر.

بیایید امیدوار باشیم که اوباش از کتاب ماسک در مورد “قدرت پلت فرم مگافون در رسانه های اجتماعی” یادداشت نکنند.

شایان ذکر است، مدیرعامل تسلا زمانی که ماه گذشته با خرید توییتر موافقت کرد، از حق خود صرف نظر کرد – احتمالاً برای تشویق توییتر به پذیرش آنچه او به عنوان “بهترین و آخرین پیشنهاد” خود ارائه کرد، پس از اینکه هیئت مدیره او در ابتدا سعی کرد از بلعیده شدن جلوگیری کند. پس غر زدن در مورد درصد ربات هایی که الان میخرد یا مزخرف است یا حساب شده.

اگرچه اصرار او بر باز بودن توییتر برای “اعتبارسنجی خارجی” در مورد موضوع شناسایی ربات‌ها ممکن است حداقل برای جامعه تحقیقاتی مستقل جذاب باشد.

ماسک همچنین با یک بند کاهش ارزش به عنوان بخشی از معامله خرید توییتر موافقت کرد. اما ظاهراً معنی آن کلمه را نمی فهمد. یا، در غیر این صورت، او همچنان به رفتار خود ادامه می دهد که گویی توافقات قانونی الزام آور به سادگی شامل حال او نمی شود.

از توییتر خواسته شده تا در مورد آخرین اتهامات ماسک اظهار نظر کند. در زمان نگارش، او پاسخی نداده است، اما بلومبرگ فقط توییت کرد که شرکت به او گفته است که “تعهد برای تکمیل معامله با قیمت و شرایط توافق شده در اسرع وقت است.”

توییتر پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک را پذیرفت