منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ماسک 3 میلیارد دلار از توییتر درآمد کسب می کند. اکنون غول تسلا 9.2 درصد از سهم شبکه اجتماعی را در اختیار دارد

ماسک 3 میلیارد دلار از توییتر درآمد کسب می کند. اکنون غول تسلا 9.2 درصد از سهم شبکه اجتماعی را در اختیار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ماسک 3 میلیارد دلار از توییتر درآمد کسب می کند. اکنون غول تسلا 9.2 درصد از سهم شبکه اجتماعی را در اختیار دارد

او از توییتر برای نظرسنجی از مردم استفاده می کند، ظاهراً برای تصمیم گیری های مهم تجاری. او به طور مجازی (بیش از یک بار) توسط تنظیم کننده ها در مورد نحوه استفاده از پلت فرم اجتماعی برای دستکاری بالقوه بازارها مورد ضربه قرار گرفته است. و حتی گفت که می‌خواهد پلتفرم اجتماعی خود را بسازد، زیرا به نظر می‌رسد داشتن یک دهان‌گوی دیجیتال نسخه فعلی سرمایه‌دار (و خودکامه) است که مالک قایق تفریحی فوق‌العاده‌اش است.

اکنون ایلان ماسک مقداری از پول خود را در جایی می گذارد که سال ها دهانش بوده است. امروز، توییتر یادداشتی منتشر کرد که تأیید می‌کند توسعه‌دهنده اسپیس‌ایکس و تسلا 9.2 درصد از سهام این شرکت را در اختیار گرفته است که بر اساس قیمت سهام روز جمعه به حدود 2.9 میلیارد دلار رسیده است.

تایید خرید سهام – که برخی هفته گذشته درباره آن صحبت کردند – باعث جهش سهام در توییتر شد. در حال حاضر حدود 23 درصد بالاتر از قیمت بسته شدن در روز جمعه قبل از باز شدن بازارها است.

این بیانیه که امروز توسط ماسک امضا و تاریخ آن امضا شده است، خاطرنشان می کند که این اقدام در واقع در 14 مارس بوده است. به ویژه اشاره می کند که او در آن تاریخ 73,486,938 سهام عادی را خریداری کرده است.

این تاریخ از این جهت قابل توجه است که حدود 14 روز از تاریخ ماسک جلوتر است توییت ها با این ادعا که او “جدی” در حال بررسی ایده ایجاد شبکه اجتماعی خود است. یکی از نتیجه‌گیری‌ها این است که به نظر می‌رسد او اخبار واقعی را در اینجا – به اشتراک گذاشتن در توییتر – بر اساس خود مسخره می‌کند. یک بار ترول، همیشه یک ترول.

از آنجایی که شروع یک شبکه اجتماعی از صفر یک بازی طولانی است و هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد، نسخه ساخت ماسک می تواند از هم اکنون آغاز شود، به شکل ایجاد سهام در یک شرکت از قبل تأسیس شده – پلتفرمی که او خود را به عنوان یک شرکت تثبیت کرده است. کاربر قوی.، نه کمتر.

کسانی که ماسک را دوست دارند از فرصتی برای توییت کردن او به امید دریافت پاسخ و پیروی مذهبی از سخنان او در مورد همه چیز، از ارزهای دیجیتال و شرکت هایش گرفته تا امور جهانی، لذت بردند. منتقدان او را به دلیل دستکاری ظاهری موقعیت ها، گاهی اوقات فقط برای لگد زدن، با استفاده از پلت فرم محکوم کرده اند. در مورد خود ماسک، تعریف او دشوار است، اما به نظر می رسد که او تا حد زیادی یک آزادی خواه در رویکرد خود است. این موضع با علاقه جدیدی که او به عنوان یک کارآفرین در رسانه های اجتماعی – نه فقط یک مصرف کننده – با تمرکز بر به اصطلاح “آزادی بیان” نشان داده است، برجسته می شود.

برخی گفته اند که این سهام عملا ماسک را به بزرگترین سهامدار انحصاری توییتر تبدیل می کند. باید دید که این برای توییتر، ماسک و دنیای طرفداران باهوش غیرانسانی چه معنایی دارد. ما برای تأیید این جزئیات با شرکت تماس گرفته‌ایم و با کسب اطلاعات بیشتر به‌روزرسانی خواهیم کرد.