منو سایت

ماشین های فروش بیشتر برای ساختمان ها و مواد غذایی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

همانطور که سال گذشته اشاره کردم، ما در جولای امسال برای رویداد TC Sessions Robotics شروع به بازگشت به بوستون می کنیم. رویداد مارس 2020 ما در پردیس برکلی آخرین نمایش شخصی بزرگ TechCrunch قبل از توقف آن بود. به دلایلی که احتمالاً باید بدیهی باشد، تصمیم گرفتیم که رباتیک موضوعی است که بهترین تجربه را از نزدیک داشته باشد، بنابراین سال 2021 را انتخاب کردیم.

من در دو سال گذشته رهبر بودم و به برنامه نویسی برای این برنامه فکر می کردم و اکنون که مراحل اولیه را شروع کرده ایم، خاموش کردن شلنگ آتش نشانی سخت است. وقتی آماده اعلام میهمان شویم، بدون شک فضای کمی را در ستون های این افراد اختصاص خواهم داد.

در این بین، من از زمانی که همه چیز شروع شد، خیلی به این فکر کرده ام که صنعت چگونه تکامل یافته است. وقتی می گویم مورخان آینده به این موضوع به عنوان لحظه ای از شتاب بزرگ اشاره می کنند، کاملاً مطمئن هستم، زمانی که – پس از دهه ها صحبت درباره آینده – روباتیک واقعاً بخشی از زندگی روزمره شده است.

البته برخی از عمودها بسیار دورتر از سایرین هستند. تحویل در حال پیشرفت زیادی است – حداقل از نظر سرمایه گذاری. تنظیم و اجرا کمی کندتر است. این قابل درک است. علاوه بر تولید – یک کاربرد قدیمی به ویژه در صنعت خودرو – اخیراً پر شدن انبارها بسیار داغ است. آمازون توپ را در این زمینه به دست گرفت و اکنون بقیه صنعت در تلاش است تا به آن برسد.

تصاویر پس زمینه از جولای 1401

اعتبار تصویر: رباتیک درست

و سپس کووید اتفاق افتاد. سپس کمبود نیروی کار وجود دارد. سپس مشکلات زنجیره تامین. تدارکات غیرمتمرکز این روزها واقعاً تنها راه است و این مراکز اجرایی به طور فزاینده ای به ربات ها مجهز می شوند، مانند ماشین های انتخاب و قرار دادن ایجاد شده توسط RightHand که به تازگی 66 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده اند.

در حال حاضر سرمایه این شرکت حدود 100 میلیون دلار است. برای استارتاپی که ساعت های زیادی در دنیای واقعی دارد، این مقدار سالم اما نه وحشیانه است. در میان لیست طولانی سرمایه گذاران قابل توجه، Zebra Technologies است که، همانطور که دیروز اشاره کردم، Fetch را در سال گذشته خریداری کرد.

شکل رباتیک چابکی

اعتبار تصویر: فورد / رباتیک چابکی

اوه، و در حالی که ما در مورد تدارکات و تحویل صحبت می کنیم، اجازه دهید به سرعت مکالمه خود را هفته آینده با جاناتان هرست، مدیر ارشد فناوری Agility Robotics و بروس لیک، بنیانگذار PlayGround Global، فعال کنم. این چهارشنبه ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

به هر حال، اگر از من بپرسید که کدام دسته ها در آستانه پیشرفت هستند، من به شما دو پاسخ می دهم: agtech و ساخت و ساز. هر دو صنایع عظیم با گزینه های اتوماسیون بسیار زیاد هستند. کشاورزی به ویژه جالب است. او برای چیدن ضرب المثل آماده است. اگر تا اینجا خوانده باشید، تقریباً مطمئناً متوجه شدید که این مقوله چقدر دشوار است، و ما اخیراً شاهد برخی از شکست‌ها بوده‌ایم.

جان دیر، هم از طریق توسعه داخلی و هم از طریق خرید شرکت هایی مانند Bear Flag، پول زیادی را در رباتیک سرمایه گذاری می کند. با توجه به این واقعیت که او جان دیر است، او موقعیت خوبی برای باقی ماندن یک بازیکن اصلی در تراکتورهای خودمختار دارد. اما کمبود نیروی کار در اینجا یک چیز واقعی است – و میانگین سنی یک کشاورز در ایالات متحده چند ماه کمتر از 60 سال است، برای کاری که اغلب بسیار دشوار است.

چند سال آینده برای کشاورزی به عنوان یک کل وحشی خواهد بود – به خصوص که تغییرات آب و هوا همچنان مهم است. این موضوعی است که احتمالاً علاقه به رویکردهای جایگزین برای این مقوله را افزایش می دهد، مانند کشاورزی عمودی، که هفته گذشته در مورد آن بحث کردیم. اما دنیای 10000 ساله کشاورزی یک شبه تغییر نخواهد کرد. به یک معنا، رباتیک نوعی راه برای مدرن کردن روش‌های موجود برای حفظ زمین با فناوری‌های جدید ارائه می‌کند.

تصاویر پس زمینه از جولای 1401

اعتبار تصویر: سبز

با توجه به تمام پیشرفت‌هایی که در دهه‌های اخیر در زمینه خودمختاری انجام شده است، فرصت‌های زیادی وجود دارد. و در حالی که واضح است که باید سیستم ها را ایمن کنید، نقاط پرش بسیار کمتری نسبت به بلوک های شهری متوسط ​​دارید. Verdant در این هفته 11.5 میلیون دلار افزایش داد و در مجموع آن را به 21.5 میلیون دلار رساند.

این شرکت مستقر در هایوارد در کالیفرنیا یک سیستم روباتیک ارائه می دهد که ترکیبی از وجین های هرز مبتنی بر لیزر و اسپری همراه با اسکن های مزرعه ای است که برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد محصولات کشاورزی به کشاورزان طراحی شده است.

Gabe Sibley یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت گفت: کشاورزان به ما گفته اند که داده های بیشتری را به آنها ندهیم، بلکه بفهمیم که با کوه های داده ای که از قبل دارند چه کنیم، یا بهتر است این کار را انجام دهیم. آنها یک راه حل کامل می خواهند که در زمان واقعی اقدام کند و کنترل کشاورزان را حفظ کند – در حالی که سودآوری را بهبود می بخشد و کار مزرعه خطرناک و دشوار را خودکار می کند.

ساخت و ساز مسکونی Leko Labs

اعتبار تصویر: آزمایشگاه های سبک

ساخت و ساز مقوله دیگری است که برای تداخل عظیم روباتیک آماده است. من این را به عنوان ساکن شهری می گویم که به نظر می رسد دائماً در حال ساخت است – بنابراین اگر بتوانید چند ربات ساکت برای انجام برخی از کارها ایجاد کنید، واقعاً به من کمک خواهد کرد. به هر حال، این هفته ناتاشا داستان 21 میلیون دلاری Leko Labs Series A را تعریف کرد. این شرکت در تلاش است تا با استفاده از رویکرد “سبک ماشین با نیروی ربات” مواد پایدارتری را در ساخت خانه وارد کند.

تصاویر پس زمینه از جولای 1401

اعتبار تصویر: خط تیره

من اتوماسیون آشپزخانه را در اولویت اول لیست قرار نمی دهم، اما مطمئناً یکی از مواردی است که به طور عمده توسط همه گیری کاتالیز می شود. دو سال می گذرد و رستوران ها مانند همیشه دوران سختی را برای نگهداری کارکنان تجربه می کنند. ما در این خبرنامه در مورد Hyphen نوشتیم، زیرا پرتاب از مخفیانه خارج شد و این هفته سری A 24 میلیون دلاری را به رهبری Tiger Global برای سیستم آشپزخانه مدولار خود با تسمه نقاله معرفی کرد.

این سیستم در کاسه / سالاد تخصص دارد، که احتمالاً همان چیزی است که ربات شما می‌خواهید اگر پیتزا درست کند و/یا همبرگر را برگرداند نمی‌پزد. همچنین اشاره ای سریع به Dexai Robotics که قراردادی به ارزش 1.6 میلیون دلار برای آوردن دست آشپزی خود، آلفرد، به تاسیسات نظامی ایالات متحده امضا کرد.

حصار آزمایشگاه اتوماتا با بازوی روباتیک ایوا در کنار آن.

حصار آزمایشگاه اتوماتا با بازوی روباتیک ایوا در کنار آن. اعتبار تصویر: خودکار

Automata این هفته چیزی شبیه به یک اسب تیره است. اتوماسیون آزمایشگاهی چیزی نیست که ما در این خبرنامه به آن پرداخته‌ایم، اما COVID واقعاً نیاز به نتایج سریع آزمایشگاهی را روشن کرده است. این هفته، این شرکت از سری B 50 میلیون دلاری با هدف خودکارسازی کامل فرآیند آزمایشگاهی خبر داد.

مصطفی السید، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل به دوین گفت: «ما مجبور بودیم یک پشته سخت افزاری کاملاً جدید بسازیم که این نوع اتوماسیون را امکان پذیر می کند. دسکتاپ واقعاً واحد استاندارد همه آزمایشگاه‌ها است، بنابراین اساساً یک آزمایشگاه کامل است که می‌تواند خودکار شود.

سرانجام، اتوماسیون واقعی که همه منتظرش هستیم. اینجا یک آمازون استرو است که برای کسی آبجو می آورد. ربات خانگی گران قیمت به تازگی تحویل مشتریان را آغاز کرده است.

تصاویر پس زمینه از جولای 1401

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

این خبرنامه هفتگی رایگان رباتیک فقط پس از ثبت نام است.