منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مایکروسافت برای توسعه پیشنهادات اتوماسیون خود، ارائه دهنده فرآیند استخراج Minit را خریداری می کند

مایکروسافت برای توسعه پیشنهادات اتوماسیون خود، ارائه دهنده فرآیند استخراج Minit را خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مایکروسافت برای توسعه پیشنهادات اتوماسیون خود، ارائه دهنده فرآیند استخراج Minit را خریداری می کند

شرکت‌ها امروز اعلام کردند که مایکروسافت با نشان دادن جاه‌طلبی‌های خود در بازار اتوماسیون فرآیند، Minit، یک ارائه‌دهنده فناوری استخراج فرآیند در براتیسلاوا را به مبلغی نامشخص خریداری کرد. مایکروسافت می‌گوید این خرید «به آن اضافه می‌کند» تا با ایجاد تصویری کامل‌تر از فرآیندهای آنها – و شناسایی اینکه کدام یک از این فرآیندها برای اتوماسیون آماده هستند، «به … کمک به تغییر دیجیتالی مشتریان» کمک کند.

در حال حاضر، Minit به کسب و کارها اجازه می دهد تا روش تجزیه و تحلیل، نظارت و بهینه سازی فرآیندهای خود را تغییر دهند. جاستین گراهام، مدیر کل بینش فرآیندهای مایکروسافت، در بیانیه ای در بلاگ مایکروسافت Enterprise گفت: راه حل های Minit به کسب و کارها کمک کرده است تا بینشی در مورد نحوه عملکرد فرآیندها، شناسایی علل ریشه ای چالش های عملیاتی و کمک به کاهش نتایج ناخواسته فرآیند کسب کنند. “[With Minit, our] مشتریان قادر خواهند بود داده های فرآیند خود را بهتر درک کنند، کشف کنند که عملیات در واقع چگونه است، و استانداردسازی و بهبود فرآیند را در سراسر سازمان تحریک کنند تا از انطباق در هر مرحله اطمینان حاصل کنند.”

مایکروسافت با راه‌اندازی ویژگی‌های جدید در Power Automate در سال 2019 و خرید Softomotive، ارائه‌دهنده نرم‌افزار RPA، یک سال بعد، خود را در فرآیند حفاری غرق کرد. اما طبق گزارش Polaris Market Research، با Minit، غول فناوری در حال دو برابر کردن دسته نرم افزارهایی است که ممکن است تا سال 2030 بیش از 11 میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

هنوز مشخص نیست که آیا کل تیم Minit به مایکروسافت خواهد پیوست یا اینکه آیا این شرکت در مکان های فعلی خود پراکنده خواهد ماند. (Minit اکنون در آمستردام مستقر است و دفاتر ماهواره‌ای در لندن و نیویورک دارد).

دنینگ در پست وبلاگی خود نوشت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم که بخشی از یک رهبر صنعتی مانند مایکروسافت باشیم و چه چیزی برای ما به ارمغان می آورد – چگونه می توانیم از این مقیاس و برتری برای ادامه ارائه راه حل های عالی به مشتریان خود استفاده کنیم.” وب سایت Minit. “این یک امتیاز برای من بود که شرکت را در سال گذشته اداره کنم، و من هیجان زده هستم که سفرم را با تیم به عنوان بخشی از چیزی که به نظرم شرکت نرم افزاری پیشرو در جهان است ادامه دهم.”

در بیانیه‌ای، زارا هوانگ، سخنگوی مایکروسافت به TechCrunch گفت که تیم Minit به این سمت خواهد رفت مایکروسافت تیم Process Insights و اینکه هیچ تغییری در محل کار فعلی اعضای تیم Minit وجود نخواهد داشت. مایکروسافت او گفت که در مرحله اولیه تعیین چگونگی ادغام Minit در پیشنهادات خود است و شرکت ها در صورت دسترسی جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهند گذاشت.

Minit که در سال 2015 توسط Rasto Hlavac تاسیس شد و قبل از خرید 10.3 میلیون یورو (11.40 میلیون دلار) جمع آوری کرد، یکی از تعداد فزاینده ای از استارت آپ هایی است که ابزارهای استخراج فرآیند را با هدف مشتریان شرکتی توسعه می دهند. بازیابی فرآیند که به عنوان کشف وظیفه نیز شناخته می شود، شامل یافتن مشکلات با علل ریشه ای و تنگناها با دانلود داده ها از سیستم ها، از جمله دسکتاپ، برنامه های ایمیل، و گردش کار است. این یکی از بخش‌های کلیدی اتوماسیون فرآیند روباتیک (RPA) است، فناوری‌ای که قول می‌دهد وظایف یکنواخت و تکراری را که به طور سنتی توسط کارگران انسانی انجام می‌شود، خودکار کند، در حالی که گزارش‌هایی برای شناسایی صرفه‌جویی در هزینه‌های بالقوه ایجاد می‌کند.

همانطور که Aisha Counts of Protocol اشاره می کند، استخراج فرآیند به طور سنتی توسط یکپارچه سازان سیستم انجام می شود که فرآیندها را با تجزیه و تحلیل گردش کار دستی ترسیم می کنند. نرم افزار حفاری فرآیند برای دیجیتالی کردن رویکرد به گونه ای طراحی شده است که هزینه، زمان و تلاش را کاهش می دهد.

Celonis، یک شرکت پردازش داده، با تأکید بر تمایل خود به فناوری‌های بازیابی فرآیند، رقیب Minit Process Analytics Factory را در اوایل این هفته خریداری کرد که با پلت فرم تجزیه و تحلیل Power BI مایکروسافت ادغام می‌شود. تنها در چند سال گذشته، ارائه‌دهنده RPA Automation Anywhere استارت‌آپ‌هایی را برای کشف و استخراج فرآیند FortressIQ، Process Gold و StepShot خریداری کرده است. Blue Prism راه حلی برای حفاری وظایف به نام Capture منتشر کرده است. و رقبا، از جمله ABBYY و Kryon، پیشنهادات استخراج فرآیند خود را گسترش داده اند.

سلونیس با خرید یک کارخانه تجزیه و تحلیل فرآیند 100 میلیون دلاری وارد اکوسیستم مایکروسافت شد.

می‌دانید که فضای فرآیند زمانی داغ است که حتی مایکروسافت با منابع عظیم خود مجبور به خرید راهی است. من مطمئن هستم که مایکروسافت همان روندهایی را می بیند که ما شاهد آن بودیم که منجر به ترکیب FortressIQ و Automation Anywhere شد، “پنکاج چودری، EVP در افتتاحیه Automation Anywhere و مدیر عامل سابق FortressIQ از طریق ایمیل به TechCrunch گفت. «مشتریان تشنه داده‌های فرآیندی هستند تا به آنها کمک کند تا در مسیر تحول خود حرکت کنند، و هر ارائه‌دهنده‌ای که بهترین قابلیت‌های فرآیند در کلاس خود را نداشته باشد، با چالش مواجه می‌شود تا راه‌حلی قانع‌کننده به مشتریان خود ارائه دهد.»

خرید مایکروسافت Minit در زمانی اتفاق می‌افتد که صنعت اتوماسیون فرآیندهای تجاری گسترده‌تر، که پر از پول است، به سمت یکپارچگی کلی حرکت می‌کند. SAP شرکت آلمانی اتوماسیون فرآیند Signavio را در ژانویه 2021، درست قبل از اینکه ServiceNow با خرید Intellibot.io مستقر در هند وارد بخش RPA شود، خریداری کرد. IBM شرکت استخراج نرم افزار MyInvenio را در آوریل خریداری کرد. و MuleSoft و مایکروسافت Salesforce از فروشندگان فناوری اتوماسیون Servicetrace و Clear Software پیروی کردند.

«فرآیند حفاری، کشف و بازیابی کارها در سال گذشته دستخوش دگرگونی‌های بسیاری شده است. [It] سایکات ری، مدیر ارشد تحقیقاتی گارتنر از طریق ایمیل به TechCrunch گفت: اکنون به نظر می رسد که به عنوان یک بازار به بلوغ رسیده و در پلتفرم های اتوماسیون بزرگ تجاری شده است. “گارتنر ظهور فروشندگان پلت فرم اتوماسیون را مشاهده می کند که حفاری فرآیند و بازیابی وظایفی مانند قابلیت های داخلی را همراه با RPA ارائه می دهند.”

به روز شده در ساعت 16:15 ET، 31 مارس، با نقل قول از Microsoft و Automation Anywhere.