منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ما انتظار داریم 221 میلیون دلار در تولید لوازم الکترونیکی با Sanmina در هند سرمایه گذاری کنیم

ما انتظار داریم 221 میلیون دلار در تولید لوازم الکترونیکی با Sanmina در هند سرمایه گذاری کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ما انتظار داریم 221 میلیون دلار در تولید لوازم الکترونیکی با Sanmina در هند سرمایه گذاری کنیم

صنایع Reliance قصد دارد تا 221 میلیون دلار در شرکت الکترونیکی ایالات متحده Sanmina سرمایه گذاری کند تا یک سرمایه گذاری مشترک راه اندازی کند زیرا این غول هندی به دنبال گسترش تجارت الکترونیک خود است.

این دو گفت که هدف این سرمایه گذاری مشترک راه اندازی یک مرکز تولید الکترونیک در سطح جهانی در هند است. سخت‌افزار زیرساخت‌های پیشرفته را برای بازارهای در حال رشد و در صنایع مختلف مانند شبکه‌های ارتباطی (5G، زیرساخت‌های ابری، مراکز داده در مقیاس فوق‌العاده)، سیستم‌های پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی، فناوری‌های صنعتی و پاک، و صنایع دفاعی و فضایی در اولویت قرار خواهد داد.

آنها گفتند که تمام تولید در ابتدا در پردیس 100 هکتاری Sanmina در چنای انجام می شود، با امکان توسعه تسهیلات برای حمایت از فرصت های رشد آینده و همچنین گسترش احتمالی به سایت های تولیدی جدید در هند در طول زمان بر اساس نیازهای تجاری.

این تعهد مشترک همچنین یک “مرکز تعالی در تولید” را برای حمایت از اکوسیستم برای توسعه محصول و راه اندازی سخت افزار در هند ایجاد خواهد کرد.

بزرگترین شرکت هند در سند بورس اوراق بهادار اعلام کرد که ریلاینس استراتژیک بیزینس ونچرز، یک شرکت تابعه تماماً متعلق به صنایع ریلاینس، مالک 50.1 درصد از سرمایه گذاری مشترک خواهد بود. این شرکت آمریکایی در سال 2018 با سازنده خودروهای الکتریکی Ather Energy برای توسعه و ساخت قطعات کلیدی اسکوتر شریک شد.

آکاش آمبانی، مدیر Reliance Jio در بیانیه ای گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با Sanmina برای دسترسی به فرصت های بازار قابل توجهی برای تولید با فناوری پیشرفته در هند هستیم.”

هم برای رشد و هم برای امنیت، برای هند ضروری است که در صنعت الکترونیک در ارتباطات راه دور، فناوری اطلاعات، مراکز داده، ابر، 5G، انرژی های نو و سایر صنایع، در حالی که مسیر خود را به سمت اقتصاد دیجیتال جدید ترسیم می کنیم، مستقل تر باشد. از طریق این مشارکت، ما قصد داریم تا نوآوری و استعداد را در هند تحریک کنیم و تقاضای هند و جهانی را برآورده کنیم.

حرکت روز پنجشنبه جدیدترین اقدام غول هندی برای گسترش صنعت الکترونیک خود است زیرا دولت نارندرا مودی تلاش های گسترده ای برای افزایش تولید داخلی انجام می دهد. ماه گذشته، گروه ودانتا با شرکت فاکسکان تایوان برای تولید نیمه هادی ها در این کشور همکاری امضا کرد.

دولت هند نزدیک به 7 میلیارد دلار مشوق برای تقویت صنعت الکترونیک ارائه می دهد.