منو سایت

ما به تلاش برای کشف مجدد شتاب دهنده های استارت آپی ادامه می دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ما به تلاش برای کشف مجدد شتاب دهنده های استارت آپی ادامه می دهیم

به استارتاپ ویکلی خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

انتقاد از ارزش شتاب دهنده و دموهای استارتاپی یک گفتگوی یک دهه در دنیای فناوری است. این برنامه‌ها قول می‌دهند که بنیان‌گذاران مرحله دستمال کاغذی به همه چیز کمک می‌کنند، از یافتن هم‌بنیان‌گذارانشان تا رسیدن به بازار محصول مناسب برای تقویت این اولین بررسی اولیه. شتاب دهنده های استارتاپی که توسط برنامه های جهانی مانند Y Combinator، Techstars و 500 Global هدایت می شوند، میلیاردها دلار را در شرکت هایی مانند Coinbase و Stripe به دنیا آورده اند و مترادف با وعده فعال سازی انرژی شده اند.

با این حال، هر چند ماه یکبار، کارآفرینان سؤالات مشابهی را می پرسند: آیا سرمایه ارزشمند ارزش دسترسی به یک شبکه را دارد؟ آیا ارزش واقعی برنامه فقط یک مهر تایید محترمانه است؟ آیا روزهای دمو منسوخ شده است؟ آیا بهترین نتیجه برای بنیانگذاران درون شتابدهنده فقط دور جدیدی از بودجه است؟ آیا اندازه دسته YC برای برجسته کردن بیش از حد بزرگ است؟

ما همچنان در تلاش برای کشف مجدد شتاب دهنده های استارت آپی هستیم و این خود به من می گوید که این موسسه مرتبط، حتی ناقص است. سوال پرسیدن در نهایت اولین قدم در تغییر روش انجام کارها است.

در ژانویه، مقاله‌ای نوشتم که چگونه شتاب‌دهنده‌های استارت‌آپ برای تجدید نظر من در مورد خدمات ارزش‌افزوده خیلی دیر شده‌اند. چند روز بعد، Y Combinator اعلام کرد که چک خود را از 125،000 دلار به 500000 دلار افزایش می دهد. هفته آینده با روز نمایشی زمستان 2022 Y Combinator، اولین گروهی را خواهیم دید که تحت تأثیر این تغییرات قرار گرفته است – و YC از نظر تأثیری که می‌خواهد داشته باشد دورتر، بین‌المللی‌تر و جاه‌طلب‌تر شده است.

امسال، همانطور که همه خواهند دید، ما در حال تغییر روش پوشش نسخه ی نمایشی به نسخه ی نمایشی هستیم تا آنچه را که فکر می کنیم مهم ترین بخش شتاب دهنده ها است بهتر منعکس کنیم: راهی برای دیدن اینکه چگونه گروه بزرگی از استارت آپ ها در مورد بزرگترین مشکلات در یک شرکت فکر می کنند. زیربخش خاص به نظر می رسد که روزهای نمایش کاملاً از ارائه و ارائه سنتی به سرمایه گذاران منحرف شده است و حتی بیشتر تصویری از راه اندازی و رشد به همراه شخصیت روزهای اولیه آن ارائه می دهد.

هفته آینده، اما در ادامه این خبرنامه در مورد دنیای غیرمعمول فین تک، تخفیف برای Instacart و همپوشانی ارزهای دیجیتال غیرانتفاعی صحبت خواهیم کرد. مثل همیشه، می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان، از من حمایت کنید. من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

Ramp تایید کرده است که دوباره افزایش داده است، اما این بار در برآورد 8.1 میلیارد دلار. ارزیابی آتی دکاکورن پس از آن صورت می گیرد که این شرکت کمتر از یک سال پیش، کمتر از یک سال پیش، وضعیت تک شاخ را دریافت کرد. خدای من!

به همین دلیل مهم است: رمپ و فین‌تک به‌طور کلی به‌عنوان انحراف از تلاطم بازاری که در سه‌ماهه گذشته گزارش کردیم، به نظر می‌رسد. آیا بخش خدمات مالی از برداشت‌های گسترده‌تر تجاری یا تعدیل‌های ارزشی محافظت می‌شود؟ در Equity این هفته، الکس و مری آن به یک نکته کلیدی رسیدند: این یک دنیای فین تک است و ما فقط در آن زندگی می کنیم.

تذکرات افتخاری:

  • فیلمبرداری برای قدرت های کار از راه دور Firstbase تا سقف 50 میلیون دلار سری B
  • Colabs ارزش اولیه 3 میلیون دلاری را برای توسعه پاکستان، راه اندازی راه حل بک آفیس SaaS دریافت کرد.
  • ShopThing در حال جمع آوری 10 میلیون دلار برای گسترش بازار ویدیوی زنده خود است
  • هفته‌ها پس از پرتاب، ایسلند با دور 115 میلیون دلار به تخمین 1.3 میلیارد دلار رسید.

ما به تلاش برای کشف مجدد شتاب دهنده های استارت آپی ادامه می دهیم

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

بزرگترین تخفیف در Instacart تاکنون

Instacart امتیاز خود را تقریباً 40٪ کاهش داد، به ما یک نقطه مرجع دیگر در اصلاح بازار بزرگتر داد، که با داستان های موفقیت بسیاری از دوران همه گیر اتفاق می افتد.

به همین دلیل مهم است: به گفته الکس ویلهلم، DoorDash، یکی دیگر از شرکت های تحویل غذا، شاهد کاهش نسبت قیمت به فروش نسبت به اوج سال گذشته بود زیرا اوبر امیدوار است خدمات تحویل غذا خود را گسترش دهد. Instacart که هنوز خصوصی است، کاهش ارزش سهام خود قبل از شروع بازار سهام می تواند او را از یک واکنش ناراحت کننده نجات دهد.

حدس می زنم تخم مرغ و ژامبون خیلی سبز نیستند:

  • من تا حدودی در حال بررسی برنامه رشد Instacart هستم
  • خبرنامه هفتگی فین تک مری آن به زودی راه اندازی می شود! برای دریافت آن در صندوق پستی خود اینجا ثبت نام کنید.
  • یادآوری همیشه سبز برای استفاده از کد EQUITY هنگام اشتراک در TechCrunch + برای تخفیف و تشکر بسیار.

برچسب خالی برای فروش در پس زمینه سفید.

اعتبار تصویر: jayk7 (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

چرا ثروتمندان وب 3 به جای پول، کریپتو اهدا می کنند؟

آنیتا راماسوامی، خبرنگار رمزنگاری، به روند کمک‌های ثروتمندان وب 3 به جای پول در ارزهای دیجیتال نگاه کرد. این داستان به طور خاص به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه هجوم کمک‌های مالی ارز دیجیتال در حمایت از اوکراین در این ماه می‌تواند علاقه جامعه گسترده‌تری را برای حمایت از اهداف مبتنی بر سکه ایجاد کند.

به همین دلیل مهم است: فراتر از همپوشانی فرهنگی در کمک‌ها و در نظر گرفتن کریپتو به عنوان روشی دموکراتیک‌تر برای حمایت از اهداف، یک مزیت فنی نیز وجود دارد. بنیانگذار تغییر، سونیا نیگام، که در حال ساخت یک API برای کمک های مالی با عمار شاه است، تفاوت بین بشردوستی سنتی و برنامه کمک به سازندگان را توضیح داد:

فن‌آوری قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد تأثیر آن در خود محصول باقی بماند و سپس برای همیشه فروکش کند… ما خواهیم دید که مجموعه‌های NFT چگونه شروع می‌شوند و آنها یک هدف را تعیین می‌کنند. [for example] از تمام فروش های ثانویه، 2٪ صرف مبارزه با تغییرات آب و هوایی مادام العمر می شود. حالا با هر فروش مجدد، نیت اصلی سازنده هرگز از بین نمی رود، که واقعا آنها را هیجان زده می کند. و برای سازمان‌های غیرانتفاعی، باز کردن کانال‌های اعطای مکرر همیشه هدف شماره یک است.

واکنش زنجیره ای

  • TechCrunch اولین پادکست Chain Reaction، یک پادکست جدید حیات وحش در web3 را معرفی کرد
  • پس از خروج a16z، کتی هاون Haun Ventures را با 1.5 میلیارد دلار سرمایه برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری معرفی کرد.
  • آزمایشگاه یوگا Bored Apes NFT 4 میلیارد دلار راه اندازی کرد

کمک های ارزهای دیجیتال

اعتبار تصویر: برایس دوربین

در طول هفته

ما این فرصت را داریم که به صورت حضوری بنشینیم! به زودی! TechCrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. به ما بپیوندید تا یک اجلاس بنیانگذار یک روزه با حضور تری برنز از جی وی، گلن ایوانز از گریلاک و آیدن سکوت از فلیسیس برگزار شود. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید.

در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.

گزارشگر ارشد جدید ارزهای دیجیتال ما را دنبال کنید: ژاکلین ملینک! او در حال حاضر سوالات بزرگی را می پرسد، روی صحنه و در سایت

در نهایت، اگر هفته گذشته استارتاپ ویکلی را از دست دادیدآن را اینجا بخوانید: “شکست پیچیده است، به خصوص در دنیای استارت آپ ها.”

در TechCrunch دیده می شود

آلفابت به تازگی گروه فناوری کوانتومی خود را راه اندازی کرده و آن را به عنوان یک شرکت مستقل راه اندازی کرده است

ماسک از طرحی برای مقیاس‌سازی تسلا به ابعاد فوق‌العاده رونمایی کرد

Sequoia اولین برنامه Arc، London / SV را برای یافتن و راهنمایی استارت آپ ها، با حمایت از هر یک با 1 میلیون دلار آغاز کرد.

اوکتا می گوید صدها شرکت تحت تأثیر این نقض امنیتی قرار گرفته اند

در TechCrunch + دیده می شود

راهنمای رشد مبتنی بر محصول

با وجود کاهش، ارزش دارایی های رمزنگاری شده در پروتکل های DeFi نسبت به یک سال گذشته 3 برابر شده است.

زمان آن رسیده است که سرمایه گذاران را پاسخگو کنیم و نسبت را حذف کنیم

سوفی عزیز: آزادی مشروط برای یک کارآفرین بین المللی چقدر طول می کشد؟

تا دفعه بعد،

n