منو سایت

ما به دنبال چند داوطلب خوب برای TC Early Stage هستیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ما به دنبال چند داوطلب خوب برای TC Early Stage هستیم

اجلاس ما، متمرکز بر بنیانگذاران، TechCrunch Early Stage، در آوریل امسال به صورت حضوری در سانفرانسیسکو بازمی گردد! و ما به دنبال چند داوطلب شگفت انگیز هستیم که به ما در انجام این رویداد کمک کنند. اگر شما علاقه مند به یافتن آنچه در رویدادهای فناوری ساختمان رخ می دهد، هستید، برای داوطلب شدن درخواست کنیدو اگر انتخاب شده باشید، نه تنها نگاهی از پشت صحنه به چگونگی رخ دادن رویدادها خواهید داشت، بلکه یک پاس رایگان برای تجربه Disrupt SF در 18 تا 20 اکتبر برنده خواهید شد.

چه رویای تبدیل شدن به یک موسس استارت‌آپ، خرده‌فروش یا هماهنگ‌کننده رویداد را دارید، این یک راه عالی برای دیدن آنچه برای ایجاد یک رویداد استارت‌آپ مشهور جهانی نیاز است، است. علاوه بر این، پس از داوطلب شدن، می‌توانید در تمام سمینارهای تخصصی که موضوعات کلیدی مانند تسریع رشد مصرف‌کننده، یافتن بودجه و ایجاد برند خود را پوشش می‌دهند، شرکت کنید.

ما انتظار داریم حدود 1000 نفر در مرحله اولیه TC حضور داشته باشند و داوطلبان وظایف مختلفی را بر عهده خواهند گرفت تا این رویداد راه اندازی را به تجربه ای ارزشمند برای همه تبدیل کنند. در هر زمان می توانید در ثبت نام، سخنرانان بحث برانگیز، شرکت کنندگان مستقیم، اسکن بلیط ها یا راه اندازی یک رویداد مشترک کمک کنید.

برای هر دو 13 آوریل و 14 آوریل به داوطلب نیاز است. به ما کمک کنید و ما به شما یک پاس رایگان برای Disrupt می دهیم. پس انداز کنید، تجربیات ارزشمندی را از رویدادها به دست آورید و هنوز زمان کافی برای استفاده از تمام فضایل TC Early Stage داشته باشید.

مکان های داوطلب محدود است قبل از 28 مارس برای بررسی اقدام کنید!