منو سایت

ما هنوز در بازاری هستیم که به نوعی برای بنیانگذاران راحت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ما هنوز در بازاری هستیم که به نوعی برای بنیانگذاران راحت است

به استارتاپ ویکلی خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

من خیلی به سیلوها یا کمبود آنها در استارتاپلند فکر کردم. گاهی اوقات یک دیوار مصنوعی وجود دارد که بین شرکت ها در مراحل مختلف رشد بالا می رود، در حالی که در واقع همه در یک اتاق هستند، عینک زنگ می زنند و روی یک فرش تلو تلو می خوردند.

بگذارید دقیق تر بگویم. از آنجایی که بازار در مراحل پایانی برای شرکت‌های فناوری سرد می‌شود، بسیاری از سرمایه‌گذاران در مراحل اولیه می‌گویند که شرکت‌های پرتفوی آن‌ها به شدت تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند، زیرا سال‌ها فاصله دارند و سرمایه کافی برای غلبه بر عدم اطمینان دارند. همین انرژی در این هفته در مرحله اولیه TechCrunch آشکار شد. پیتر بویس دوم از Stellation Capital با متواضعانه به من گفت که بر اساس فهرستی از شرایطی که دیروز نوشت، ما هنوز در بازار مطلوبی برای بنیانگذاران هستیم، در حالی که چند کارآفرین به من یادآوری نکردند که شرط‌بندی‌های آزمایشی هنوز هم دورهای مالی قابل توجهی هستند. .

من به خوش بینی اعتقاد دارم و به این زمان در استارت آپ ها در مراحل اولیه به عنوان یک راه حل فکر می کنم، نه یک بازپرداخت. اما داده های جدید PitchBook و NVCA نشان می دهد که دلار در همه جا در حال تغییر است.

برای مشاهده کامل من، ستون TechCrunch + من را بخوانید: “بیایید از تظاهر به وجود سیلوها در راه اندازی دست برداریم.” مثل همیشه، می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان، از من حمایت کنید. من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

من Braid را اختصاص دادم، یک بازی اجتماعی فین‌تک که می‌خواهد کیف پول‌های مشترک را با دوستان محبوب‌تر کند. این استارت‌آپ اخیراً چرخش جدیدی را در پیوندهای پرداخت مصرف‌کننده راه‌اندازی کرده است: مردم می‌توانند برای هر تلاشی یک استخر Braid راه‌اندازی کنند – صندوقی برای سفر تابستان امسال به ایتالیا، هزینه‌های مشترک بنزین در ماشین یا یک بچه گربه برای سرمایه‌گذاری در میان وعده‌های ماهانه در کتاب. باشگاه – و سپس یک لینک برای دوستانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند ارسال کنید. سپس پول مستقیماً به کیف پول می رود و سازنده می تواند آن را به تنهایی یا همراه با شرکت کنندگان مدیریت کند.

به همین دلیل مهم است: فین‌تک نمی‌تواند فقط برای باهوش‌ترین و فعال‌ترین فرد در اتاق بسازد، بنابراین من دوست دارم که Braid حد وسطی بین دوستی است که همیشه در پایان شام حساب را تقسیم می‌کند و کسی که از این کار غرق می‌شود. محاسبه و تقسیم نوک ام، من به اشتراک گذاشتن چیزی به عاطفی مانند پول قطعا چالش هایی را به همراه دارد – که من در مقاله خود به آنها اشاره می کنم – اما همچنین یک گفتگوی جذاب را آغاز می کند.

تذکرات افتخاری:

 • اولتیماتوم و فین تک اجتماعی بیش از آنچه فکر می کنید مشترک هستند
 • درباره این شماره ARR Deel
 • Welcome Tech که می‌خواهد یک برنامه فوق‌العاده برای مهاجران ایجاد کند، 30 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند.
 • Beam Impact 13.3 میلیون دلار جمع آوری می کند تا خرید روزانه را به راهی برای حمایت از اهداف اجتماعی تبدیل کند
 • سیکا به بیماران این امکان را می دهد تا حساب های پس انداز سلامت خود را برای خرید محصولات سلامتی بدون مالیات “هک” کنند

پول در سکه از تلفن همراه در کیف پول.

اعتبار تصویر: اولنا پلیاکویچ (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

Kindbody TC-1

ری ویت به تاریخچه Kindbody، استارت‌آپ باروری که تاکنون 154.7 میلیون دلار در برخی از سرمایه‌های مخاطره‌آمیز با رویکردی انقلابی جمع‌آوری کرده است، پرداخت: برای بیماران مهم است که احساس کنند شنیده می‌شوند و احساس راحتی می‌کنند.

به همین دلیل است که مهم است: ما می دانیم که «سلامت کل نگر» اصطلاح du jour برای شرکت های مراقبت های بهداشتی دیجیتال است، بنابراین سؤالات طبیعی در مورد اینکه آیا دیدگاه Kindbody در مورد حمایت از باروری واقعاً تأثیرگذار است وجود دارد. این یکی از داستان ها من را امیدوار می کند:

بیماران باروری نیازهای متفاوتی دارند و تجربه آنها در پورتال نشان دهنده این موضوع است. از یک بیمار LGBTQ + سؤالات مشابهی پرسیده نمی شود یا اطلاعات مشابهی مانند یک زوج دگرجنس گرا داده نمی شود، زیرا مسیر آنها به سمت باروری از نظر بیولوژیکی متفاوت است. هنگامی که بیماران ثبت نام می کنند، نحوه شناسایی و خدماتی که استفاده می کنند را درج می کنند. این شخصی سازی در طول سفر بیماران، هم در حین ویزیت و هم از طریق پورتال ادامه می یابد.

کل سریال:

 • چگونه شفقت و شمول به Kindbody کمک می کند تا صنعت باروری را تغییر دهد
 • چرا تمرکز بر مراقبت جامع به Kindbody کمک کرده تا درآمد خود را در سال 2021 سه برابر کند
 • مشکلات سلامت باروری را هر بار یک بیمار حذف کنید

تصویر Kindbody TC-1 توسط TechCrunch

اعتبار تصویر: نایجل ساسمن

تصاحب خصمانه، کسی؟

ایلان ماسک این هفته با پست توییتری خود دوباره این خبر را اعلام کرد. این بار، میلیاردر پیشنهاد خرید توییتر را داد که باعث شد قیمت سهام افزایش یابد و TechCrunch به تاریخچه تصاحب خصمانه بپردازد. به عبارت ساده، تصاحب خصمانه زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت یا شخص سعی می کند شرکت دیگری را برخلاف میل مدیریت شرکت تصاحب کند. تند است.

به همین دلیل مهم است: منظورم این است که برای هر کسی که حماسه را در توییتر و ماسک تماشا می‌کند، مهم است که بفهمد این تصاحب چقدر واقع بینانه است. همانطور که کایل ویگرز در کار خود به من آموخت، این تصاحب ها معمولاً به دلیل قرص های سمی و تعادل قدرت به نوعی محکوم به فنا هستند.

اگر نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنم، یک لحظه وقت بگذارید:

 • ایلان ماسک پیشنهاد خرید توییتر را به مبلغ 43 میلیارد دلار داد
 • آیا ایلان ماسک توییتر را در پیشنهاد ناخواسته خود دست کم می گیرد؟
 • توییتر از قرص‌های سمی محافظت می‌کند تا جلوی مصرف ایلان ماسک را بگیرد
 • ایلان ماسک می گوید با خرید توییتر «به اقتصاد اهمیتی نمی دهد».
 • اگر ایلان ماسک به هدف خود برسد، توییتر سال ها پیشرفت را از دست خواهد داد
 • در یک چرخش بزرگ، ایلان ماسک به هیئت مدیره توییتر نپیوست

ما هنوز در بازاری هستیم که به نوعی برای بنیانگذاران راحت است

اعتبار تصویر: هانیبال هانسکه / استخر / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

در طول هفته

 • TechCrunch Early Stage 2022 بسیار سرگرم کننده بود. از همه کسانی که شرکت کردند، سوال پرسیدند و سلام کردند، تشکر می‌کنم، زیرا دیدار حضوری با خوانندگان پس از مدت‌ها برای تیم واقعاً هیجان‌انگیز بود. اگر رویداد را از دست دادید، خلاصه ای از تمام پانل ها در TechCrunch + در چند هفته آینده ظاهر می شود، پس با ما همراه باشید.
 • خرید بلیط برای رویداد ماه آینده: TechCrunch Mobility، یک کنفرانس هیبریدی دو روزه با حضور بهترین سرمایه گذاران، بنیانگذاران و رهبران فکری در صنعت خودرو.
 • در نهایت، اگر هفته گذشته استارتاپ ویکلی را از دست دادیدآن را در اینجا بخوانید: آخرین شرمساری Crypto ممکن است انتظارات سرمایه گذاران باشد و به پادکست مربوط به آن در اینجا گوش دهید: Venture بیش از آنکه کریپتو به شرکت نیاز داشته باشد به کریپتو نیاز دارد.

در TechCrunch دیده می شود

با ادامه تغییر رهبری، فارادی فیوچر موسس را تنزل داد

لیدیا هیلتون در مورد اینکه چرا با وجود “این توییت” به Bain Capital Crypto پیوست

آسیاب بادی می‌خواهد در سال 2022 ماژول‌های AC پنجره‌ای را با لگد زدن و جیغ بکشد.

SoftBank برنامه LatAm را با انتشار اولیه جدید، Upload Ventures تغییر می‌دهد

بیش از 14000 فروشنده Etsy در اعتراض به افزایش هزینه تراکنش دست به اعتصاب زدند

در TechCrunch + دیده می شود

آیا Stripe 95 میلیارد دلاری ارزان است؟

چرا شروع به کار خودروهای برقی باید قبل از ادغام با SPAC ترمز می گرفت؟

سوفی عزیز: من در قرعه کشی H-1B برنده نشدم. گامهای بعدی من کدام است؟

نگاهی به یک استارت آپ فین تک اوکراینی که با زندگی در طول جنگ سازگار است

آرویند گوپتا از میفیلد در مورد جذب سرمایه برای استارت آپ ها در دوران رکود بحث می کند

تا دفعه بعد،

n