منو سایت

متا برنامه رویداد زنده Horizon Venues خود را در Horizon Worlds ادغام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
متا برنامه رویداد زنده Horizon Venues خود را در Horizon Worlds ادغام می کند

متا امروز اعلام کرد که رویداد Horizon Venues خود را در پلتفرم واقعیت مجازی اجتماعی Horizon Worlds خود ادغام می کند. Horizon Venues در حال حاضر یک برنامه جداگانه است که به شرکت در رویدادهای VR زنده اختصاص داده شده است که از آواتارهای مشابه Horizon Worlds استفاده می کند. در 6 ژوئن، کاربران می توانند مستقیماً در Horizon Worlds در این رویدادهای زنده شرکت کنند و برنامه مستقل Venues متوقف خواهد شد.

می‌توانید برنامه‌های مورد علاقه‌تان را تماشا کنید، از رویدادهای ورزشی زنده گرفته تا کنسرت‌های هنرمندان موفق امروزی و فراتر از آن، سپس از یک کلوپ کمدی یا جلسه مدیتیشن دیدن کنید، یا حتی میزبان جلسه خودتان، همه از Horizon Worlds.» در یک پست وبلاگ در مورد این اعلامیه گفت.

متا می‌گوید در چند ماه گذشته با پورتال‌های بین Horizon Venues و Horizon Worlds آزمایش کرده است و دریافته است که کاربران می‌توانند از طریق یکپارچه‌سازی یک جهش بی‌وقفه بین این دو را تجربه کنند.

کاربران بالای 18 سال در ایالات متحده و کانادا که به Horizon Worlds در Quest 2 دسترسی دارند، می توانند در 6 ژوئن به برنامه نویسی در برنامه Horizon Worlds دسترسی داشته باشند. کاربرانی که زیر 18 سال در ایالات متحده یا کانادا نیستند و/یا Quest 1 دسترسی به برنامه نویسی Venues را از دست خواهند داد وقتی برنامه مستقل Venues در 6 ژوئن ناپدید شود. متا خاطرنشان می کند که این کاربران همچنان می توانند نکات برجسته و تکرار رویدادهای Venues را در Oculus TV ثبت کنند.

مکان های متا

اعتبار تصویر: هدف

Horizon Worlds در دسامبر 2021 برای همه کاربران بالای 18 سال در ایالات متحده و کانادا باز شد، پس از اینکه پلتفرم برای اولین بار در سال 2019 معرفی شد. متا امروز گفت که قصد دارد دسترسی به Horizon Worlds را در کشورهای بیشتری گسترش دهد. تابستان.

اخبار امروز به عنوان مدیر فنی اندرو بوز بوسورث منتشر می شود آشکار کرد در توییتی مبنی بر اینکه متا در حال کار بر روی نسخه وب Horizon Worlds است. این افزونه به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به استفاده از هدست‌های Quest VR، Horizon Worlds را امتحان کنند، که در حال حاضر تنها راه دسترسی به دنیای مجازی است. برنامه‌های متا برای راه‌اندازی نسخه‌های وب و موبایل دنیای مجازی خود را می‌توان راهی برای این شرکت در نظر گرفت تا افراد بیشتری را به عضویت Horizon Worlds وادار کند، در حالی که از هدست‌های Quest VR اجتناب می‌کند.

متا همچنین اخیراً فاش کرد که در حال آزمایش ویژگی است که به سازندگان اجازه می دهد آیتم ها و جلوه های مجازی را در دنیای خود بفروشند. این ویژگی جدید برای شروع برای گروه کوچکی از سازندگان راه اندازی می شود و نشان دهنده گام بعدی مهم در ماموریت این شرکت برای ایجاد پایه و اساس شبکه های اجتماعی برای واقعیت مجازی است.

متا در حال توسعه نسخه وب Horizon Worlds است

Meta’s Horizon Worlds خریدهای درون برنامه ای و پاداش های سازنده را آزمایش می کند