منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • متعصبان فاش می کنند که NFL بزرگترین حامی در حلقه 1.5 میلیارد دلاری است که ماه گذشته با تخمین 27 میلیارد دلار اعلام شد.

متعصبان فاش می کنند که NFL بزرگترین حامی در حلقه 1.5 میلیارد دلاری است که ماه گذشته با تخمین 27 میلیارد دلار اعلام شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
متعصبان فاش می کنند که NFL بزرگترین حامی در حلقه 1.5 میلیارد دلاری است که ماه گذشته با تخمین 27 میلیارد دلار اعلام شد.

متعصبان، الف جکسون‌ویل، غول تجارت ورزشی مستقر در فلوریدا، امروز فاش کرد که NFL «بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار» در آخرین دور اعلام‌شده توسط این شرکت است، دور ۱.۵ میلیارد دلاری با ارزش‌گذاری عظیم ۲۷ میلیارد دلار که ماه گذشته به پایان رسید. این معامله نسبت به برآورد 18 میلیارد دلاری ارائه شده به Fanatics طی افزایش قبلی خود در آگوست گذشته، 50 درصد افزایش داشت.

به گفته این شرکت، NFL 320 میلیون دلار به این دور کمک کرد – اما این تنها سازمان ورزشی شرکت کننده نبود. متعصبان افزودند که سرمایه گذاران عمده دیگری نیز در این حلقه گنجانده شده اند لیگ برتر بیسبال (MLB) و صاحبان آن، انجمن بازیکنان لیگ برتر (MLBPA)، انجمن بازیکنان NFL (NFLPA)، لیگ ملی هاکی، جو تسای مالک بروکلین نتز از طریق صندوق سرمایه گذاری Blue Pool و سازمان سرمایه گذاری قطر.

با آخرین بودجه، لیگ ها، انجمن های بازیکنان و صاحبان تیم ها در حال حاضر حدود 10٪ از کسب و کار را در اختیار دارند – که می تواند به عنوان تأییدی جدی برای جهت گیری شرکت تلقی شود. سرمایه گذاران نهادی شامل BlackRock، Fidelity و شرکای MSD و همچنین برخی از حامیان موجود.

متعصبان پیش بینی می کنند که به خیره کننده خواهد رسید درآمد 5 میلیارد دلاری امسال. این افزایش 2.2 میلیارد دلاری درآمد در سال 2017 است، زمانی که با سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری توسط Vision Fund گروه سافت بانک به پایان رسید. در آن زمان، ارزش آن 4.5 میلیارد دلار بود.

آگوست گذشته، این شرکت 325 میلیون دلار جمع‌آوری کرد و اعلام کرد که فراتر از تجارت قدیمی خود گسترش می‌یابد و به لیگ‌ها و تیم‌ها کمک می‌کند تا لباس‌ها و تجهیزات هواداران مجاز خود را مستقیماً به مشتریان بفروشند.

این شرکت گفت، علاقه و سرمایه‌گذاری جدید، و همچنین همسویی با لیگ‌ها و انجمن‌های بازیکنان، بخشی از هدف Fanatics برای تبدیل شدن به یک پلت فرم ورزشی دیجیتال جهانی است.

اگرچه تجارت تجاری او تا کنون بزرگترین منبع درآمد بوده است، Fanatics به کلکسیونی ها گسترش یافته است – چند ماه پیش Tops را خریداری کرد. علاوه بر این، یک بخش NFT در Candy Digital که اکثریت مالکیت آن است و همچنین یک بخش تازه ایجاد شده برای شرط بندی و بازی وجود دارد.

یک سخنگوی می گوید: «ما همیشه خود را یک شرکت فناوری می دانستیم.

طبق گزارش Crunchbase، متعصبان در مجموع 4.2 میلیارد دلار سرمایه جمع آوری کرده اند.

یادداشت خبرنگار: عنوان خبر پس از انتشار به روز شد تا سرمایه گذار اصلی مشخص شود.

دستیار، غول تجارت الکترونیک ورزشی Fanatics، دور یک میلیارد دلاری را به رهبری SoftBank تکمیل کرد.