منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • متعلق به Alphabet Intrinsic یک شرکت نرم افزار رباتیک دیگر به نام Vicarious را خریداری می کند

متعلق به Alphabet Intrinsic یک شرکت نرم افزار رباتیک دیگر به نام Vicarious را خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
متعلق به Alphabet Intrinsic یک شرکت نرم افزار رباتیک دیگر به نام Vicarious را خریداری می کند

Alphabet X-birthed Intrinsic اولین نمایش بزرگ خود را در سپتامبر گذشته انجام داد. این زیرمجموعه با رویکرد نرم افزاری به دنبال شکستن رکورد تا حدودی مشخص شرکت مادر خود در زمینه رباتیک است. به ویژه، این شرکت در تلاش است تا ربات‌های تولیدی را هوشمندتر کند – مفهومی که بدون شک بسیاری را در فضا در میان تقاضا برای اتوماسیون مبتنی بر بیماری همه‌گیر هیجان زده می‌کند.

امروز او دومین خبر بزرگ خود را اعلام کرد: خرید. Intrinsic یک شرکت هوش مصنوعی/رباتیک دیگر به نام Vicarious را خریداری می کند. این شرکت مستقر در Bay Area یک دهه است که شروع به کار کرده و 250 میلیون دلار از نام های بزرگی مانند جف بزوس، ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و سامسونگ جمع آوری کرده است. این شرکت فناوری خود را به عنوان “یکپارچه کننده رباتیک کلید در دست با استفاده از هوش مصنوعی برای خودکارسازی وظایفی که برای اتوماسیون سنتی بسیار پیچیده و انعطاف پذیر هستند” توصیف می کند. این شامل وظایف استاندارد انبارداری و لجستیک مانند پالت سازی، چیدن و بسته بندی می شود.

این قرارداد نشان می‌دهد که اسکات فینیکس، مدیرعامل جدید، وارد هیئت مدیره می‌شود، در حالی که تیم کوچکی از شرکت، به رهبری مدیر ارشد فناوری Vicarious Dileep George، در واقع به تیم تحقیقاتی DeepMind خواهند پیوست. در یک انتشار اولیه برای Intrinsic، مدیر عامل شرکت وندی تان وایت خاطرنشان کرد که این شرکت با تیم‌هایی در Alphabet کار می‌کند – و به نظر می‌رسد که مطمئناً همینطور است.

تان وایت در بیانیه‌ای گفت: «بیش از یک دهه است که Vicarious مرزهای رباتیک هوشمند و هوش مصنوعی را در صنایع مختلف با مشتریانی روی‌آور جابه‌جا کرده است و یک تیم بین‌رشته‌ای و یک فرهنگ منحصربه‌فرد در این فرآیند ایجاد کرده است». “ما معتقدیم که ترکیب تلاش هایمان به ما کمک می کند تا مشکلات صنعت را سریعتر حل کنیم و ماموریت مشترک خود را تسریع کنیم.

Intrinsic از زمان راه‌اندازی خود تا حد زیادی ساکت بوده است و به جای آن تمرکز خود را بر ساخت برخی از آزمایش‌های فناوری با شرکت‌های تولیدی واقعی انتخاب کرده است. این احتمالاً ادامه خواهد داشت، زیرا این اطلاعیه اطلاعات بیشتری در مورد معامله ارائه نمی دهد. اگرچه تان وایت جزئیات بیشتری را “در ماه های آینده” وعده می دهد.