مجموعه پادکست "Batman Unburied" قرار است پس از پخش "بتمن" به HBO Max در Spotify در اسپاتیفای پخش شود.

مجموعه پادکست “Batman Unburied” قرار است پس از پخش “بتمن” به HBO Max در Spotify در اسپاتیفای پخش شود.

اولین پروژه اسپاتیفای از زمان قرارداد طولانی مدتش با برادران وارنر. و DC Comics برای پادکست‌های مبتنی بر فیلمنامه «بتمن دفن نشده» پس از اکران جدیدترین فیلم بتمن وارد بازار خواهند شد. «بتمن» در 4 مارس 2022 روی پرده سینماها رفت، و اگر هنوز آن را ندیده‌اید، راه دیگری برای تماشای آن وجود خواهد داشت – بله، من در مورد استریم صحبت می‌کنم. ددلاین ماه گذشته تایید کرد که HBO Max و همچنین شبکه خطی HBO به ترتیب در 19 و 23 آوریل به نمایش درخواهند آمد. پخش پادکست جدید بتمن اسپاتیفای یک هفته و نیم بعد شروع خواهد شد.

این روزها فیلم هایی که در سینماها رونق می گیرند کمیاب به نظر می رسند. اخیرا استودیوهای هالیوود بهترین فیلم ها را برای پلتفرم های استریم نگه داشته اند. برخی از نسخه‌های تئاتری که باید دیده شوند، هنوز وجود دارند، اما نه چندان. طبق گزارش Comscore، فروش بلیط داخلی در سال تا به امروز در سال 2021، 1.15 میلیارد دلار بوده است که 38 درصد کمتر از مدت مشابه در سال 2020 (1.86 میلیارد دلار) است.

علاوه بر این، AMC شروع به افزایش بلیط های فیلم خود کرد. به عنوان مثال، برای دیدن بتمن، بینندگان باید 19.49 دلار در AMC Burbank 16 بپردازند. بنابراین مشترکین HBO Max می توانند به سادگی 9.99 دلار در ماه بپردازند (یا به نظر شما بعد از یک ماه لغو کنند) و در خانه های خود روی مبل راحتی خود بمانند. تماشای عناوین موفقی که قبلاً در سینماها ظاهر شده اند.

علاوه بر این، اعلام اخیر تاریخ انتشار سری پادکست اسپاتیفای، برادران وارنر، دی سی کامیکس «بتمن بی دفن» نشانه دیگری است که نشان می دهد بهترین راه برای شرکت ها برای به دست آوردن بیشترین بیننده، پخش جریانی است.

همانطور که پادکست های تلویزیونی رایج تر می شوند، برای مردم راحت تر و آسان تر می شود که در خانه بمانند و هر زمان و هر کجا که بخواهند محتوا بنوشند.

مجموعه پادکست‌های هیجان‌انگیز دراماتیک به طور انحصاری در Spotify در تاریخ 3 می پخش خواهد شد و به همراه هشت اقتباس محلی از فیلمنامه اصلی در برزیل، فرانسه، آلمان، هند، مکزیک، اندونزی، ایتالیا و ژاپن به زبان انگلیسی منتشر خواهد شد. علاوه بر این، طبق گفته شرکت ها، هر نسخه غیرانگلیسی دارای استعدادهای اصلی و تیم های تولید محلی خواهد بود.

نسخه انگلیسی شامل وینستون دوک در نقش بروس وین / بتمن، حسن مینهاج در نقش ریدلر، سم ویتورث در نقش ریپر و جینا رودریگز در نقش باربارا گوردون خواهد بود. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به لنس ردیک در نقش توماس وین، توکس اولاگوندوی در نقش مارتا وین، جیسون آیزاکس در نقش آلفرد، جان ریس دیویس در نقش دکتر هانتر و اشلی برچ در نقش ویکی ویل اشاره کرد.

در فیلم Batman Unburied، بروس وین به عنوان آسیب شناس قانونی در بیمارستان گاتهام کار می کند، جایی که او وظیفه دارد قربانیان The Harvester، یک آدم خوار قاتل زنجیره ای را بررسی کند.

بنابراین، پس از اینکه بینندگان «بتمن» را از HBO Max پخش کردند، می‌توانند به Spotify رفته و به سریال انحصاری جدیدی با بازی ابرقهرمان آسیب دیده مورد علاقه‌شان گوش دهند.

آیا با روش های بسیار زیاد برای پخش فرنچایزهای مورد علاقه و سایر محتواها، سینماها همچنان به رکود ادامه می دهند؟