منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مدیران سابق بایننس در حال راه اندازی یک صندوق رمزنگاری 100 میلیون دلاری هستند

مدیران سابق بایننس در حال راه اندازی یک صندوق رمزنگاری 100 میلیون دلاری هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ

گروهی از مدیران سابق بایننس، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر ۱۰۰ میلیون دلاری راه‌اندازی کرده‌اند.

Old Fashion Research (OFR) – به نام کوکتل کلاسیک – در اواخر سال 2021 توسط شرکای مدیریت لینگ ژانگ، که قبلاً معاون M&A و سرمایه گذاری در Binance بود، و Wayne Fu، رئیس سابق توسعه شرکت در صرافی ارز دیجیتال، تأسیس شد.

ژانگ به TechCrunch گفت که این صندوق بر روی متاورس تمرکز خواهد کرد و از پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال در بازارهای نوظهور مانند آمریکای لاتین و آفریقا اطمینان حاصل خواهد کرد.

ژانگ گفت: “ما می خواهیم در دراز مدت با سازندگان کار کنیم.” ما روی نیمکره جنوبی بسیار متمرکز هستیم. ما برای همه بازارهای نوظهور تلاش خواهیم کرد، اما هدف و چشم‌انداز ما تسریع پذیرش در آنجا است.»

ژانگ در زمانی که در بایننس کار می کرد، مسئول خریدها و سرمایه گذاری های استراتژیک بسیاری از جمله FTX، Multicoin Capital و CertiK بود.

ژانگ گفت که این سرمایه توسط شرکای محدود، صندوق های سرمایه گذاری سنتی VC، دفاتر خانوادگی و سرمایه گذاران فرشته در داخل و خارج از اکوسیستم کریپتو جمع آوری شده است و پلتفرم جهانی بازی WEMIX این سرمایه گذاری را رهبری می کند.

این پروژه تا به امروز در حالت مخفی کاری بوده است، اما تاکنون در بیش از 50 پروژه بلاک چین سرمایه گذاری کرده است، از جمله پلت فرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen، پلت فرم معاملاتی شبکه WOO، بازی NFT Genopets برای جابجایی و سود، و بزرگترین جامعه بازی آفریقا، متاورس مگنا.

ژانگ گفت: «ما نه تنها در فعالیت مصرف‌کننده، بلکه به چشم‌انداز دارایی نیز به‌شدت به متاورس اعتقاد داریم. ما معتقدیم که وب 3 اولین گام به سوی انقلاب خواهد بود [our] مدیریت هویت و دارایی خود.”

وی ژو، مدیر مالی سابق بایننس، به‌عنوان مشاور و سرمایه‌گذار استراتژیک OFR خدمت می‌کند و سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز آن توسط شریک جیانگ شین، که معاملات سرمایه‌گذاری عمده در آزمایشگاه‌های Binance و Launchpad مانند Axie Infinity، Moonbeam، Alpha Finance را مدیریت می‌کند، پشتیبانی می‌شود. و دیگران

شین گفت: «شرایط بازار از ابتدای سال کمی سرد شده است و ما فکر می‌کنیم که این یک فرصت است تا یک چالش برای OFR». “از جانب [the fund] اخیراً راه اندازی شده است، می توانیم تخمین های ارزان تر و معقول تری را در طول رکود پیدا کنیم و حباب های زیادی بیرون خواهد آمد.”

ژانگ گفت که پس از مشاهده پتانسیل فناوری بلاک چین و اکوسیستم کریپتو، متوجه علاقه فزاینده به سرمایه‌هایی که وارد فضای کریپتو می‌شوند یا راه‌اندازی سرمایه‌های جدید برای سرمایه‌گذاری در کریپتو شده است.

ژانگ گفت: «سرمایه‌های خطرپذیر بیشتر و بیشتر به دنبال راه‌هایی برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های رمزنگاری هستند. «کریپتو خود یک انقلاب و نابودی نشانه اصلی است. این دیگر در یک رویکرد از بالا به پایین متمرکز نیست.”

در اوایل این هفته، Andreessen Horowitz چهارمین سرمایه خود را با تمرکز بر رمزارز به مبلغ 4.5 میلیارد دلار اعلام کرد. این صندوق، که بیش از دو برابر اندازه صندوق سوم 2.2 میلیارد دلاری خود است، یک سوم مگافند خود را منحصراً به معاملات استارت آپ اختصاص خواهد داد.

در هفته‌های اخیر، تعدادی از صندوق‌های بزرگ در فضای کریپتو قرار داده شده‌اند که نشان می‌دهد اگرچه ممکن است بازارها سقوط کنند، سرمایه‌گذاران خطرپذیر از این روحیه استفاده می‌کنند و به سرمایه‌گذاری در فضا ادامه می‌دهند.

آریانا سیمپسون، شریک عمومی a16z، در پاسخ به این سوال که آیا احساسات نزولی در بازار می‌تواند شرکت‌های سنتی را برای ادامه ارزهای دیجیتال خود بترساند، به TechCrunch گفت که “شرکت‌های دیگر احتمالا بازنشسته می‌شوند” اما اندازه صندوق جدید ما گویای خوبی است. هیجان و ایمانی که ما به این دسته داریم. .»

ژانگ این موضوع را تکرار کرد و خاطرنشان کرد که رکود بازار به سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در فضا سرمایه‌گذاری کنند، روشن می‌کند که کدام شرط‌بندی را انجام دهند.

ژانگ گفت: «این بهترین زمان برای شناسایی افراد معتقد به ارزهای دیجیتال درازمدت است و این بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و انکوبه کردن پروژه‌های بیشتر است.

پول، دهان را ملاقات کنید