مدیران عامل AMP Robotics، Novoloop و Nth Cycle برای بحث در مورد جلسات TC: نقض بازیافت آب و هوا

مدیران عامل AMP Robotics، Novoloop و Nth Cycle برای بحث در مورد جلسات TC: نقض بازیافت آب و هوا

بازیافت یک بخش ضروری – اگر نه بسیار جذاب – در مبارزه با تغییرات آب و هوایی است. بر کسی پوشیده نیست که جهان یک مشکل جدی زباله دارد. فقط ایالات متحده تولید می کند 292.4 میلیون تن زباله در سال، یا 4.9 پوند برای هر نفر در روز. ما سالانه 380 میلیون تن پلاستیک در سراسر جهان تولید می کنیم که نیمی از آن به محصولات یکبار مصرف می رسد.

هر سال دنیا بین آنها پرتاب می شود 20 تا 50 میلیون تن زباله الکترونیکی و تنها 12.5 درصد آن بازیافت می شود. ابزارهای فنی و فناوری های انرژی پاک برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی به آن نیاز داریم بر مواد معدنی بسیار محدود تکیه کنید مانند لیتیوم، کبالت، نیکل و منگنز.

کوه های زباله، پلاستیک های بازیافت نشده و کمبود مواد معدنی مورد نیاز برای گذار به انرژی پاک، توانایی ما را برای دستیابی به جهانی پایدارتر تهدید می کند. به همین دلیل است که ما هیجان زده هستیم که مدیران عامل AMP Robotics، Novoloop و Nth Cycle به ما روی صحنه خواهند پیوست. جلسات TC: Climate and Extreme Technical Challenge فینال جهانی 2022 در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا.

فناوری بازیافت AMP – ترکیبی از بینایی کامپیوتر، یادگیری ماشین و اتوماسیون رباتیک – می‌تواند جریان‌های زباله را به روشی که سیستم‌های سنتی نمی‌توانند، و با هزینه‌ای بسیار کمتر از بسیاری از امکانات تصفیه زباله، دسته‌بندی کند. روبات‌ها می‌توانند بین پلاستیک‌های با چگالی بالا و کم تفاوت قائل شوند و بر اساس رنگ، شفافیت، کدورت و اشکالی مانند درب، وان، پوسته و فنجان مرتب‌سازی کنند. در سال 2021، AMP تعداد نصب رباتیک را در 25 ایالت دو برابر کرد و ناوگان خود را در ایالات متحده به نزدیک به 200 افزایش داد.

بنیانگذار و مدیرعامل ماتانیا هوروویتز چهار مدرک لیسانس (در مهندسی برق، علوم کامپیوتر، ریاضیات کاربردی و اقتصاد) به همراه مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی برق از دانشگاه کلرادو در بولدر کسب کرد. او دارای مدرک دکترای مدیریت و دینامیک از موسسه فناوری کالیفرنیا است.

Novoloop، یک استارت آپ مستقر در ایالات متحده که به تازگی 11 میلیون دلار بودجه سری A را از Envisioning Partners جمع آوری کرده است، در حال تبدیل زباله های پلاستیکی با فناوری ATOD (تجزیه سریع اکسیداتیو حرارتی) خود است. این شرکت ادعا می کند که این فرآیند پلی اتیلن (پرکاربردترین پلاستیک امروزی) را به بلوک های ساختمانی شیمیایی می شکند که می توانند به محصولات با ارزش سنتز شوند.

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت میراندا وانگ، با حمایت یک کارآفرین پرخطر در زمینه فناوری آب و هوا، برنده جایزه Forbes 30 Under 30، قهرمان جوان ایالات متحده و برنده جایزه Pritzker Emerging Environmental Genius است. او مدرک لیسانس خود را در رشته هنر (مهندسی، فلسفه، زیست شناسی مولکولی) از UPenn دریافت کرد.

در همین حال، Nth Cycle یک فناوری منحصر به فرد به نام استخراج الکترومغناطیسی توسعه داده است. این به بازیافت‌کنندگان و معدن‌کاران اجازه می‌دهد تا مواد معدنی حیاتی را از باتری‌های دور ریخته‌شده، سنگ معدن‌های با کیفیت پایین و زباله‌های معدن تنها با استفاده از برق و فیلترهای کربن بازیابی کنند. این یک جایگزین زیست محیطی و ارزان برای فرآیندهای پیرومتالورژیکی و هیدرومتالورژیکی فعلی است.

مگان اوکانر یک مهندس محیط زیست و شیمیدان است. او یک روز پس از دفاع از پایان نامه دکترای خود، سیکل Nth را تأسیس کرد. او دکترای خود را در رشته مهندسی عمران و محیط زیست از دانشگاه دوک دریافت کرد و دومین گروه از چهارراه های نوآوری را در آزمایشگاه ملی اوک ریج به پایان رساند.

ما مشتاقانه منتظر این گفتگو در مورد روش هایی هستیم که فناوری بازیافت را به ابزاری قدرتمند، مؤثر و مقرون به صرفه برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تبدیل می کند. ما همچنین می‌خواهیم از نقشه راه هر شرکت و اینکه چقدر می‌تواند برای رشد بیشتر مقیاس‌پذیر باشد، ایده‌ای داشته باشیم.

جلسات TC: آب و هوا 2022 همه چیز در مورد موج رو به رشد استارت آپ ها، فناوری ها، دانشمندان و مهندسان است که برای نجات سیاره ما و البته سرمایه گذارانی که آنها را تامین می کنند. در 14 ژوئن در سالن زلرباخ UC Berkeley شخصاً به ما بپیوندید. اکنون ثبت نام کنید و 200 دلار پس انداز کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-20f3022975e3d9a4c48419296270d3d4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe:’msposage,post. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-20f3022975e3d9a4c48419296270d3d4’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند funse var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();