منو سایت

مدیر عامل کیک استارتر در ماه آوریل استعفا داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مدیر عامل کیک استارتر در ماه آوریل استعفا داد

عزیز حسن، مدیرعامل کیک استارتر، امروز در یک پست وبلاگی با عنوان “حرکت به جلو با قدردانی” اعلام کرد که از نقش رهبری خود در پلتفرم تامین مالی جمعی کناره گیری می کند. سه سال دیگر، 4 آوریل آخرین روز او به عنوان مدیرعامل خواهد بود. به جای او، شان لئو، مدیر عامل شرکت، به عنوان مدیر اجرایی موقت فعالیت خواهد کرد، در حالی که هیئت مدیره شرکت به دنبال یک معاون دائمی تر است.

حسن نوشت: «من به کاری که با هم انجام داده‌ایم افتخار می‌کنم. “رهبری چنین تیم پرشور، ماهر و فداکاری از طریق لحظات شدید تغییر، پیروزی های مهم و چالش های پیچیده، تجربه ای تحقیرآمیز و ارزشمند بود.”

مدیرعامل در مورد این تصمیم با شرکت فست صحبت کرد و از “بازتاب شخصی” به عنوان انگیزه و تمایل برای گذراندن زمان بیشتر با خانواده جوان خود نام برد. همانطور که حسن اشاره می کند، دوره تصدی او رشد زیادی را برای این سرویس داشته است، اگرچه در چند سال گذشته نیز بحث هایی وجود داشته است.

در سال 2020، کارمندان Kickstarter به حمایت از اتحادیه رای دادند، حرکتی که حسن در نامه ای به کارکنان آن را “مخالف ذاتی” توصیف کرد و افزود:

این پویایی منعکس کننده این نیست که ما به عنوان یک شرکت چه کسی هستیم، چگونه تعامل می کنیم، چگونه تصمیم می گیریم یا به کجا باید برویم. ما معتقدیم که از بسیاری جهات این ما را دفع می کند و دوتایی us در برابر آنها از قبل وجود دارد.

اخیراً، او با برنامه ریزی برای انتقال خدمات خود به بلاک چین، واکنشی را در بین سازندگان برانگیخت. در میان انتقادات شدید، Kickstarter قول داده است که بازخورد کاربران را برای “آدرس بهتر” بشنود. [ … ] نگرانی ها. “

لئو در بیانیه ای بر دستاوردهای حسن تاکید کرد

عزیز در 3 سال گذشته به عنوان مدیرعامل، بخش زیادی از روحیه خلاقانه و تجربیات خود را روی کیک استارتر ریخته است. ما عمیقاً از کمک او قدردانی می کنیم و مشتاقانه منتظریم تا بر اساس آن ایجاد کنیم زیرا در تلاش برای افزایش تعداد پروژه های خلاقانه هستیم. من به عنوان یک اعتقاد راسخ به قدرت پروژه‌های خلاقانه، متعهد هستم که Kickstarter را در مسیر درست نگه دارم، زیرا ما به دنبال رهبر بعدی خود هستیم.

بنیانگذار و مدیر عامل سابق پری چن این احساس را تکرار کرد و خاطرنشان کرد

عزیز حسن رهبری Kickstarter را در زمان حساسی برای این شرکت به عهده گرفت و در طول دوران تصدی خود دستی دقیق و پایدار ارائه کرد، از جمله نقاط عطف تاریخی در تأمین مالی پروژه‌های خلاقانه و عبور از چالش‌های بسیاری از همه‌گیری جهانی. همانطور که به دنبال مدیرعامل آینده کیک استارتر هستیم، بسیار خوشحالیم که شان لئو این شرکت را اداره می کند. شان به طور مداوم بسیاری از مهم ترین ابتکارات شرکت را در طول مدت تصدی خود در Kickstarter رهبری کرده است و تجربه و اشتیاق عمیقی برای کمک به پروژه های خلاقانه دارد.

قبل از پیوستن به Kickstarter، Leow در فیس بوک استخدام شد و یکی از بنیانگذاران سایت هنری رسانه های اجتماعی Neocha بود.