منو سایت

مدیر عامل Uniswap Labs می گوید پذیرش ارزهای دیجیتال به سهولت و دسترسی بستگی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مدیر عامل Uniswap Labs می گوید پذیرش ارزهای دیجیتال به سهولت و دسترسی بستگی دارد

در سرتاسر جهان، شرکت‌ها، پروتکل‌ها و پروژه‌های وب 3 به دنبال یک میلیارد کاربر هستند که از نظر آنها نقطه عطفی در رشد نمایی استفاده از ارزهای دیجیتال است. اما این تعداد – بدیهی است – فقط از طریق افزایش پذیرش امکان پذیر است.

این بدان معناست که بازیگران اصلی در فضا باید از نظر سهولت و دسترسی برای افراد محلی غیر رمزنگاری که می‌خواهند از رمزنگاری استفاده کنند، بهبودهایی ایجاد کنند. Uniswap Labs، شرکتی که پروتکل Uniswap غیرمتمرکز را ایجاد می کند، دقیقاً این کار را انجام می دهد.

در حالی که ممکن است به نظر برسد که “web3” چیزی بیش از یک کلمه رایج نیست، مردم در فضا معتقدند که معنای عمیق تری دارد.

Mary-Catherine Leader، مدیر عامل Uniswap Labs به TechCrunch گفت: «Web3 فناوری مالی و زیرساخت های مالی را در یک واحد متحول می کند. وب 3 به هر برنامه‌ای و هر وب‌سایتی اجازه می‌دهد بدون نیاز به درخواست مجوز یا پرداخت هزینه برای این سرویس، ارزشی را در اقتصاد دیجیتال ابداع کند.

مدیر عامل آزمایشگاه Uniswap Mary-Catherine Leader

مدیر عامل آزمایشگاه Uniswap Mary-Catherine Leader. اعتبار تصویر: Uniswap Labs

امروزه، کاربران ارزهای دیجیتال مجبور نیستند هر بار که می‌خواهند تراکنش آنلاین انجام دهند به بانک مراجعه کنند یا با یک شرکت پرداخت کار کنند، زیرا می‌توانند کیف پول‌های رمزنگاری خود را پیوند داده و از طریق یک پروتکل غیرمتمرکز بدون مجوز مانند Uniswap پرداخت کنند. لیدر گفت: «این هرگز قبلاً ممکن نبوده است.

Uniswap یک پروتکل منبع باز است که توسعه دهندگان می توانند از آن استفاده کنند و روی پلتفرم های خود تعبیه کنند تا کاربران رمزارز بتوانند توکن ها را مبادله کنند، در حالی که Uniswap Labs یک تجارت است که محصولات را بر اساس پروتکل ایجاد می کند.

در اوایل این هفته، Uniswap Labs ابزارک Swap را راه‌اندازی کرد که به کاربران بازار OpenSea NFT و سایر برنامه‌های مبتنی بر وب اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به ترک سایت، ارزهای دیجیتال را روی پلتفرم مبادله یا «تبادل» کنند.

ابزارک‌هایی مانند این قبلاً در سایت‌های Web 2.0 مانند آمازون پیاده‌سازی شده‌اند، جایی که می‌توانید به راحتی برای اقلام هنگام پرداخت پرداخت کنید، اما با توجه به مرحله اولیه web3، کاری به سادگی پرداخت پیچیده‌تر است و شامل تعدادی مراحل می‌شود. با موفقیت از محصولات و خدمات رمزنگاری استفاده کنید.

«امروز مراحل زیادی وجود دارد [to use crypto]لیدر گفت. شما باید بتوانید با یک کلیک به DAO بپیوندید. شما باید بتوانید هنرمندان NFT مورد علاقه خود را با یک کلیک نگه دارید.”

یک بازار قابل توجه – و در حال رشد – برای استفاده از web3 با یک کلیک وجود دارد. بر اساس گزارش ژانویه 2022 از برنامه تبادل ارزهای دیجیتال Crypto.com، در دسامبر 2021، 295 میلیون کاربر ارز دیجیتال در سراسر جهان وجود داشت که 178 درصد از 106 میلیون کاربر در ابتدای سال افزایش داشت. این شرکت گفت که انتظار دارد تا پایان سال جاری تعداد صاحبان ارزهای دیجیتال جهانی به یک میلیارد نفر برسد.