منو سایت

مدیر فنی Better.com پس از اخراج دسته جمعی به سمت مشاور منتقل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مدیر فنی Better.com پس از اخراج دسته جمعی به سمت مشاور منتقل می شود

بر اساس یادداشت داخلی TechCrunch، دایان یو، مدیر ارشد فناوری Better.com، یک روز پس از اعلام برنامه‌ای برای جدا کردن داوطلبانه برخی از کارمندان توسط وام‌دهنده وام مسکن دیجیتال، از مدیر ارشد فناوری به سمت مشاور تغییر مکان داد.

بر اساس یادداشت داخلی امضا شده توسط ویشال گارگ، مدیر عامل شرکت، او به عنوان مشاور شرکت باقی خواهد ماند که به او «انعطاف بیشتری برای گذراندن وقت بیشتر با خانواده و زمان بیشتری در هنگ کنگ می دهد».

یو به Better.com بپیوندید در ژانویه 2021 برای رهبری استراتژی مهندسی و فنی استارتاپ. قبل از آن، او به عنوان مدیر فنی CTO برای گروه تبلیغات پیشرفته، مهندسی را رهبری می کرد. در آن زمان، این شرکت در اوج خود بود و گفت که ماهانه 3 میلیارد دلار وام مسکن دریافت می کند و بیش از 4000 کارمند را از زمان شروع همه گیری در مارس 2020 برای یک دوره 10 ماهه استخدام کرده است.

با این حال، در سال گذشته، تعداد ریفاینانس به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و فروش مسکن نیز در بحبوحه افزایش نرخ وام مسکن کاهش یافته است. از اول دسامبر 2021، این شرکت بیش از 4100 کارمند خود را اخراج کرده است. در 5 آوریل، Better.com به کارکنان شرکت ها و محصولات، طراحی و مهندسی این فرصت را داد که در ازای 60 روز مزایای پرداختی و بیمه درمانی، داوطلبانه را ترک کنند.

در 7 آوریل، یو به برنامه جدایی داوطلبانه در لینکدین اشاره کرد، اما مستقیماً به تصمیم خود اشاره نکرد:

“من به شبکه خود مراجعه می کنم تا به شما اطلاع دهم که برخی از مهندسان بزرگ Better به دلیل موقعیت های شخصی خود در این برنامه ثبت نام می کنند. اگر نیاز به استخدام استعدادهای مهندسی دارید، لطفاً اطلاعات تماس خود را در نظرات زیر بگذارید یا مستقیماً با من تماس بگیرید.

ترک Yu به سوالات زیادی در مورد سرنوشت این شرکت می افزاید. بدون مدیر فناوری و ارائه بسته های خروج داوطلبانه به کارکنان مهندسی، مشخص نیست که او قصد دارد در کدام مسیر به کسب و کار خود ادامه دهد.

TechCrunch از یو خواست تا نظر بدهد، اما در زمان نگارش پاسخی دریافت نکرده بود.

یادداشت خبرنگار: عنوان و پاراگراف اصلی از زمان انتشار به روز شده است تا انتقال یو.

خبرنامه هفتگی فین تک من به زودی راه اندازی می شود! ثبت نام اینجا تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

مدیرعامل Better.com در جلسه مازاد کار به کارکنان گفت: “ما احتمالاً 200 میلیون دلار نوشیده ایم.”