منو سایت

مدیر پرداخت Instacart غول فناوری را ترک می کند تا به استارتاپ Forage بپیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مدیر پرداخت Instacart غول فناوری را ترک می کند تا به استارتاپ Forage بپیوندد

Ofek Lavian سال‌ها برای کمک به ساخت و توسعه طرح‌های پرداخت در غول‌های فناوری مانند Uber، Sonder و اخیراً Instacart، سپری کرده است.

او به صراحت می‌گوید نقطه برجسته حرفه‌اش در زمان اقامتش در اینستاکارت بود، زمانی که او این فرصت را برای آمریکایی‌ها در کوپن‌های غذا یا شرکت در EBT SNAP فراهم کرد تا بتوانند با این کوپن‌های غذایی هزینه‌های مواد غذایی را بپردازند. در آن زمان، لاویان به عنوان مدیر محصول پرداخت Instacart خدمت کرد و نقش مهمی در ساخت زیرساخت اصلی پرداخت این شرکت داشت. او علاوه بر اینکه به کاربران Instacart امکان می‌دهد هزینه‌های مواد غذایی خود را با کوپن‌های غذایی پرداخت کنند، به ساخت زیرساخت Instacart برای پذیرش پرداخت‌های PayPal، کارت‌های هدیه Instacart، کارت‌های پیش‌پرداخت و کارت‌های اعتباری مشترک با Chase کمک کرد که انتظار می‌رود اواخر امسال منتشر شود. .

در سال 2018 بود که USDA – که بر برنامه اسنپ نظارت می کند – یک پروژه آزمایشی برای خرده فروشان برای پذیرش کارت های غذای آنلاین راه اندازی کرد که Instacart یکی از آنها بود. در طول همه‌گیری، نیاز به چنین توانایی افزایش یافت زیرا افراد بیشتری به صورت آنلاین خرید می‌کردند و افراد بیشتری مجبور بودند برای خرید مواد غذایی به کمک‌های دولتی اعتماد کنند. علاوه بر این، به طور کلی، بسیاری از دریافت کنندگان اسنپ به خانه متصل هستند، هیچ وسیله نقلیه ای ندارند یا در جایی زندگی می کنند که دسترسی آسان به فروشگاه های مواد غذایی ندارند.

جاستین اینتال و ویکتور فیمبرس برای اینکه بقالی‌ها و سایر بازرگانان بتوانند پرداخت‌های آنلاین با EBT یا کوپن غذا را آسان‌تر بپذیرند، استارت‌آپی را در سال 2020 تأسیس کردند. علوفه. این شرکت می‌خواهد یک زیرساخت اینترنتی برای برنامه‌های اجتماعی دولت ایجاد کند و اساساً یک «خط پرداخت با بودجه دولت» باشد.

به طور سالانه، دولت ایالات متحده برنامه های رفاهی به ارزش حدود 3.7 تریلیون دلار را از طریق شبکه های پرداخت تخصصی توزیع می کند. فورج می خواهد از طریق یک API یکپارچه به اینترنت دسترسی به این هزینه ها بدهد.

در همین حال، لاویان در اینستاکارت با مشکل مواجه بود زیرا اینستاکارت از یک ارائه دهنده قدیمی برای پذیرش پرداخت های EBT استفاده می کرد.

او یادآور شد: «نه ماه طول کشید تا با آنها ادغام شوند. “طولانی و پیچیده بود. و حتی زمانی که شروع کردیم، با مشکلات قابل اطمینان زیادی با این ارائه دهنده مواجه شدیم.

سپس Nilam Ganentiran، سرمایه گذار در فورج و رئیس شرکت Instacart در آن زمان، Intal را معرفی کرد. تیم اجرایی اینستاکارت لاویان بلافاصله تحت تأثیر قرار گرفت.

«این موضوع برای من اتفاق افتاد بسیاری از تاریخچه تاسیس Stripe، این است که Stripe اولین جایی در اینترنت نیست که پرداخت های کارت اعتباری و نقدی را می پذیرد. او به TechCrunch گفت: قبلاً راه‌های دیگری برای انجام آن وجود داشت. با این حال، Stripe آن را فوق‌العاده آسان، قابل اعتماد و بهترین فناوری در کلاس خود کرده است، و این دقیقاً همان کاری است که Forage در تلاش است برای پرداخت‌های دولتی انجام دهد.

مدیر پرداخت Instacart غول فناوری را ترک می کند تا به استارتاپ Forage بپیوندد

اعتبار تصویر: علوفه

در خلال گفتگوهایش با فوراج بود که لاویان متوجه شد که او و مدیرعامل اینتال اشتیاق مشترکی برای کمک به جمعیت محرومی دارند که با ناامنی غذایی دست و پنجه نرم می کنند.

لاویان گفت: «وقتی به همه مکان‌های اینترنت نگاه کردم و اینکه مردم نمی‌توانند از آن ابزارها استفاده کنند، متوجه شدم که این خواسته من است.

برای اینتال، این ارتباط نیز فوری و قوی بود.

او گفت: «ما متوجه شدیم که ارتباط مشابهی با آنچه در زندگی می‌خواستیم داریم. «از زمانی که در ماه اکتبر ملاقات حضوری داشتیم، هر روز با هم صحبت می‌کردیم و من در ابتدا قصد نداشتم او را به فوراژ بپیوندم. اما بعد متوجه شدیم که هیچ فایده ای ندارد که روی این موضوع با هم کار نکنیم.

بنابراین، در اوایل این ماه، لاویان نقش خود را در اینستاکارت ترک کرد و به عنوان مدیر عملیاتی یا مدیر عملیاتی به فورج ملحق شد.

«اینستاکارت شغلی بود که خیلی دوستش داشتم. من نمی‌توانم به لحظه‌ای سازنده‌تر در حرفه‌ام فکر کنم، “او در اولین روز کارش در مصاحبه با TechCrunch گفت. اما من نمی‌توانم برای کمک به فورج در مأموریتش برای کمک به خواربارفروشان در فرآیند پیچیده اخذ تأییدیه وزارت کشاورزی ایالات متحده برای پذیرش پرداخت‌های SNAP به صورت آنلاین، هیجان‌زده باشم.»

در حالی که این فرآیند 12 تا 18 ماه طول می‌کشید، این استارت‌آپ گفت که فناوری آن می‌تواند به خواربارفروشان کمک کند تا پرداخت‌های EBT را برای یک سوم مواقع پردازش کنند. علاوه بر یک تیم داخلی متشکل از کارشناسان Payment و EBT و یک پلتفرم نرم‌افزاری، این شرکت روابطی با پلتفرم‌های تجارت الکترونیک مانند Shopify و Flashfood ایجاد کرده است تا این روند را سرعت بخشد.

اینتال معتقد است که Lavian در “زمان بسیار حساس” در رشد شرکت به فورج پیوست.

او گفت: “تجربه او در پرداخت ها از کار در رهبران فناوری مانند Instacart و Uber به ردیابی سریع توسعه محصولات و برنامه های مشارکت ما کمک می کند.”

از زمان شروع، فورج بیش از 3 میلیون دلار جمع آوری کرده است که 2 میلیون آن پس از شرکت در گروه تابستانی Y Combinator در سال گذشته جمع آوری شد. سرمایه گذاران شامل Hustle Fund و YC Continuity، در میان دیگران است.