منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مدیر M&A متا وظیفه خود را ترک کرد و به عنوان مدیر عملیاتی به استارتاپ املاک و مستغلات Pacaso ملحق شد.

مدیر M&A متا وظیفه خود را ترک کرد و به عنوان مدیر عملیاتی به استارتاپ املاک و مستغلات Pacaso ملحق شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مدیر M&A متا وظیفه خود را ترک کرد و به عنوان مدیر عملیاتی به استارتاپ املاک و مستغلات Pacaso ملحق شد.

لارا کامبرلند از سمت مدیر M&A در متا (فیس‌بوک سابق) کناره‌گیری می‌کند تا به عنوان مدیر عملیاتی (COO) به Protech unicorn Pacaso بپیوندد.

کامبرلند برای اولین بار در فوریه 2015 به متا ملحق شد و اخیراً به عنوان معاون رئیس شرکت برای یکپارچه سازی ادغام ها و ادغام ها و ابتکارات استراتژیک بود. او در طول مدت حضورش در این غول رسانه‌های اجتماعی، بر ادغام تمام خریدهای جهانی آن نظارت داشت.

قبل از پیوستن به Meta، کامبرلند همچنین در eBay، PayPal و IBM کار می کرد.

آستین آلیسون، مدیران عامل سابق Zillow و (مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران) اسپنسر راسکوف مفهومی برای پاکاسو – یک پلت فرم املاک و مستغلات که هدف آن کمک به مردم برای خرید و داشتن یک خانه تعطیلات لوکس است – پس از ترک Zillow در سال 2019.

آنها این استارتاپ را در سال 2020 تأسیس کردند که در اواخر همان سال راه اندازی شد. 75 میلیون دلار جمع آوری کرد با برآورد 1 میلیارد دلار در مارس 2021 و سپس 125 میلیون دلار دیگر در سپتامبر با برآورد 1.5 میلیارد دلار.

در فوریه، این شرکت به TechCrunch گفت که برای سال 2021 نزدیک به 300 میلیون دلار درآمد کلی داشته است و در اولین سال فعالیت خود حدود 400 دستگاه فروخته است.

با مدل مالکیت مشترک که با ایجاد یک LLC خاص املاک ممکن شده است، این شرکت قصد دارد هزینه و ناراحتی مالکیت یک خانه دوم را کاهش دهد. همچنین به صاحبان خانه های تعطیلات فرصتی جایگزین برای اجاره ملک خود می دهد. این شرکت تا سپتامبر گذشته 120 کارمند داشت.

کامبرلند گفت که تصمیم گرفت نقش خود را در متا ترک کند زیرا به پاکاسو اعتقاد دارددر یک مکان واقعا هیجان انگیز در مسیر حرکت خود قرار دارد.”

او افزود: “من فرصت نادری را دیدم تا تجربیات و علایق متنوع خود را بر سر میز ارائه دهم.”

کامبرلند همچنین خاطرنشان کرد که در نقش‌های قبلی‌اش، روی یکپارچگی جهانی و اجرای طرح‌های مختلف بین شرکتی برای حمایت از یک شرکت برای رشد و موفقیت بلندمدت تمرکز کرده است.

او به TechCrunch گفت: “تجربه من در فناوری – در مقایسه با تجربه من در رهبری، مقیاس بندی و ادغام تیم ها – من را به خوبی هدایت می کند تا پاکاسو را به همراه آستین و رهبران شرکت های برتر در این مرحله هیجان انگیز بعدی هدایت کنم.”

مدیر M&A متا وظیفه خود را ترک کرد و به عنوان مدیر عملیاتی به استارتاپ املاک و مستغلات Pacaso ملحق شد.

اعتبار تصویر: لارا کامبرلند / پاکاسو، مدیر عملیات

کامبرلند به تعدادی دیگر از مدیران ارشد متا می پیوندد که در سال گذشته از زمانی که شرکت اعلام کرد شرکت را ترک کرده اند. نام تجاری و سازماندهی شرکتی خود را در آینده به “متاورس” منتقل کرد.

در پایان نوامبر 2021، دیوید مارکوس، رئیس سابق مسنجر و پادشاه فعلی ارزهای دیجیتال اطلاعیه ها تا پایان سال رفت. سپس در ماه دسامبر، Stan Chudnovski، رئیس پیام رسان متا در یک پست فیس بوک اعلام کرد او قصد داشت متا را ترک کند “در مقطعی در سه ماهه دوم سال آینده.”

دیگر استعفاهای اجرایی شامل فیجی سیمو، مدیر اپلیکیشن فیسبوک، اکنون مدیرعامل اینستاکارت است; مدیر سابق بازار فیس بوک دبورا لیو، اکنون مدیر عامل Ancestry.com است; مدیر ارشد درآمد سابق دیوید فیشر; یکی از بنیانگذاران بخش نووی کوین ویل; مدیر عامل VR هوگو بارا; پیشکسوت 10 ساله و رئیس سابق تبلیغات کارولین اورسون (که طبق گزارشات از تداخل کاری خسته شدم برای فیس بوک در جریان جنجال هایش). جانباز 13 ساله و مدیر فنی مایک شروپفر; و اخیرا، هر دو دیوید مارکوس و رئیس محل کار فیسبوک، جولین کودورنیو.