منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مربیان پوکمون گو با استفاده از آمازون پرایم می توانند برخی از موارد جایزه را دریافت کنند

مربیان پوکمون گو با استفاده از آمازون پرایم می توانند برخی از موارد جایزه را دریافت کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مربیان پوکمون گو با استفاده از آمازون پرایم می توانند برخی از موارد جایزه را دریافت کنند

فرض کنید یک نمودار Venn با دو دایره داریم: بازیکنان Pokémon Go و اعضای Amazon Prime. اگر خودتان را در این میان می بینید، به شما تبریک می گویم! در اینجا 30 توپ پوک بال وجود دارد.

اپلیکیشن Pokémon Go پرچم‌دار Niantic با Prime Gaming و Prime Student همکاری کرده است تا بسته‌های پاداش را هر دو هفته یکبار راه‌اندازی کند. از امروز، مشترکین آمازون پرایم می توانند برای دریافت جایزه این دو هفته به صفحه پوکمون گو Prime Gaming مراجعه کنند. پس از ورود به Prime، کدی دریافت خواهید کرد که می توانید آن را در صفحه پاداش نیانتیک بازخرید کنید. به زودی آیتم های شما باید در بازی ظاهر شوند.

این اولین بار نیست که Pokémon Go با شرکت های بزرگ همکاری می کند – آنها تبلیغاتی را با مارک هایی مانند Starbucks، T-Mobile، Sprint و دیگران در گذشته برگزار کرده اند.

اگر میانه نمودار ون خود را با افزودن دایره‌ای از «افراد شرکت‌کننده در دانشگاه سیاتل یا چند دانشگاه عالی» کوچک‌تر کنیم، خوب است، می‌توانید در روز شنبه در رویداد جهانی و درون‌بازی انجمن روزانه ماه می، ترفند کوچکی نیز انجام دهید. که شامل Alolan Geodude می شود. اگر نه، پوک بال های مبارک!

PS: وقتی صحبت از چیزهایی شد که از طریق Prime Gaming به صورت رایگان دریافت می کنید، آیا می دانستید که یک بار در ماه اشتراک Twitch رایگان دریافت می کنید؟ بنابراین اگر می‌خواهید علیه ظلم تجارت الکترونیکی فراگیر شورش کنید و اتحادیه‌ها را با دادن چند دلار به پخش‌کننده مورد علاقه‌تان از بین ببرید، روی آن بپرید.

Niantic از چشم انداز “متاور دنیای واقعی” رونمایی کرد و کیت توسعه دهنده لایتشیپ AR را راه اندازی کرد

Niantic EC-1