منو سایت

مسابقه پینگ پنگ بین گاو نر و خرس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مسابقه پینگ پنگ بین گاو نر و خرس

سلام و به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

خوشبختانه، این هفته ما دوباره پر قدرت بودیم، با الکس ویلهلم، ناتاشا ماسکارنیاس و مری آن آزودو چت، و رحمت رسیدگی به تولید

از لیست موضوعات امروز می توان فهمید که در دوران عجیبی هستیم. سیگنال های بی شماری مبنی بر کاهش سرعت بازار استارت آپ ها وجود دارد. و برخی موارد منع مصرف وجود دارد که تصویر پیچیده تری را ترسیم می کند. شما از نظر خودتان کجا هستید؟ خوب، برای بررسی برخی از داده ها به ادامه مطلب مراجعه کنید:

  • ناتاشا به‌روزرسانی مختصری درباره نشست سالانه All Raise برای VC به ما ارائه کرد، اما او در یک برنامه آینده در روز چهارشنبه اطلاعات بیشتری را بررسی خواهد کرد (با ما همراه باشید!)
  • مونت کارلو به تازگی یک دور اسب شاخدار 135 میلیون دلاری به ارزش 1.6 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. از سوی دیگر، بولت در حال تعدیل کارکنان در بازار بزرگ‌تر استارت‌آپ‌ها و شاید در فضای خودش است.
  • اگر اخبار استارت‌آپ‌ها به دو جهت اشاره می‌کنند، داده‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر نیز همینطور است. در حالی که سکویا به بنیانگذاران رکود هشدار می دهد، a16z به تازگی یک باج سلطنتی برای ریختن به بازار وب 3 به دست آورده است. این را همانطور که می خواهید تحلیل کنید.
  • اخبار دیگری هم بود که باید در نظر می‌گرفتیم تا بفهمیم دنیای استارت‌آپ‌ها امروز واقعاً کجاست، از جمله اخباری از Zip و Nowports، دو تک‌شاخ تازه حک‌شده‌ای که مری آن اخیراً نمایه کرد.
  • و در نهایت به یک درام در فین تک رسیدیم. در حالی که Stripe و Plaid برای نبرد آماده می شوند، Finix بسته به دیدگاه شما یا در حال نبرد است یا در شرف پرش است. آنچه واضح است این است که غول‌های فین‌تک فین‌تک بیشتر و بیشتر به یکدیگر می‌رسند. می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این موضوع در The Interchange بخوانید که یکشنبه منتشر می‌شود.

در آغوش گرفتن از طرف ما برای شما و هفته آینده با شما صحبت خواهیم کرد!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PDT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران