منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • مشخص کنید توکن‌ها و دارایی‌های طراحی شما را به‌طور خودکار جمع‌آوری، ذخیره و توزیع کند

مشخص کنید توکن‌ها و دارایی‌های طراحی شما را به‌طور خودکار جمع‌آوری، ذخیره و توزیع کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

Meet Specify، استارت آپی که زبان مشترکی برای Figma و GitHub ایجاد می کند. به عنوان یک مخزن مرکزی و API برای توکن ها و دارایی های طراح خود عمل کنید. به عبارت دیگر، طراحان می توانند فایل های متعارف Figma را به روز کنند و تغییرات در مخازن GitHub منعکس خواهد شد.

این استارت آپ دور اولیه 4.6 میلیون دلاری (4 میلیون یورو) را به رهبری Eurazeo جذب کرد. صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر دیجیتال Bpifrance، 360 Capital و Seedcamp نیز در این امر مشارکت دارند. برخی از فرشتگان تجاری نیز مانند Clément Vouillon و Didier Forest در این شرکت سرمایه گذاری کرده اند.

هنگامی که سازمان ها شروع به جدی شدن در مورد طراحی می کنند، می خواهند یک سیستم طراحی با سبک یکپارچه برای دکمه ها، نمادها، فونت ها، لوگوها، رنگ ها و موارد دیگر ایجاد کنند. به عنوان مثال، صفحه ورود به سیستم در فیس بوک، توییتر، جیمیل یا پینترست کاملاً متفاوت به نظر می رسد.

و با این حال اغلب یک فرآیند دستی برای طراحان و توسعه دهندگان باقی می ماند. طراحان صفحات اسناد را با نشانه‌ها و دارایی‌های طراح در Confluence یا Notion ایجاد می‌کنند. سپس توسعه دهندگان باید اسناد را به صورت دستی بررسی کنند و مطمئن شوند که از جدیدترین ویژگی ها استفاده می کنند.

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

اعتبار تصویر: مشخص كردن

عملکردهایی را به عنوان یک مخزن مرکزی برای نشانه ها و دارایی های طراح خود مشخص کنید. ابتدا، Specify را با یک یا چند منبع و همچنین یک یا چند مقصد مرتبط می‌کنید.

برای مثال می توانید اطلاعات و داده ها را مستقیماً از فایل های Figma استخراج کنید. طراحان می توانند چیزی را در Figma به روز کنند و تغییرات در مخزن Specify منعکس خواهد شد. اعمال را به عنوان تنها منبع حقیقت شناسایی کنید.

اما تغییرات همچنین می توانند سریعتر در برنامه شما ظاهر شوند. هنگامی که چیزی به روز می شود، Specify می تواند به طور خودکار یک درخواست دانلود در GitHub ایجاد کند – همچنین یک رابط خط فرمان نیز وجود دارد. توسعه دهندگان می توانند تغییرات را با یک کلیک بپذیرند. به این ترتیب رنگ ها، آرم ها، فونت ها و موارد دیگر بدون کار دستی به روز می شوند.

Specify نمی خواهد محصول خود را به Figma و GitHub محدود کند. در آینده منابع داده بیشتری مانند Dropbox و Google Drive وجود خواهد داشت. و Specify می تواند مقصدهای بیشتری مانند Notion را به روز کند. توانایی ایجاد یک تغییر طراحی واحد به مقصدهای متعدد می تواند به ویژه مفید باشد.

چشم انداز محصول روشن است. Specify می خواهد به چسب متحد کننده تیم های طراحی تبدیل شود. والنتین کرتین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، والنتین کرتین به من گفت: «با رویکرد خود، ما محصول خود را کاملاً شبیه به Segment می‌دانیم، اما از نظر طراحی».

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

اعتبار تصویر: مشخص كردن