منو سایت

مشکلات بهداشت باروری را هر بار یک بیمار برطرف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
مشکلات بهداشت باروری را هر بار یک بیمار برطرف کنید

از هر هشت زوج، یکی از والدین مجرد، و بخش بزرگی از جمعیت LGBTQ + در ایالات متحده به دنبال خدمات باروری هستند. مطالعات نشان می دهد که زنان مبتلا به ناباروری دارای سطوحی از افسردگی هستند که با افرادی که سرطان یا HIV تشخیص داده شده است، قابل مقایسه است.

همه اینها در راستای یک مشکل بسیار بزرگتر است: وضعیت بد مراقبت از مادران و کودکان در ایالات متحده.

در سال 2018، با 17 مرگ مادر در هر 100000 تولد زنده، نرخ مرگ و میر در ایالات متحده دو برابر بیشتر از فرانسه و کانادا و تقریباً سه برابر بیشتر از بریتانیا بود. بر اساس CDC، 60 درصد از مرگ های مرتبط با بارداری در ایالات متحده قابل پیشگیری هستند.

کشورهایی مانند ایتالیا و مجارستان برخی از طولانی ترین دوره های مرخصی را ارائه می دهند که به ترتیب 80 درصد حقوق و 100 درصد حقوق را برای 24 هفته پوشش می دهند. دوازده هفته یک چارچوب زمانی محبوب با مقادیر متفاوت دستمزد در این مدت است که توسط کارفرما، تامین اجتماعی یا هر دو پوشش داده می شود، اما کشورهایی مانند پاکستان، مکزیک و هند 100٪ برای این دوره پوشش می دهند.

بدون خدمات باروری، هر گونه آزمایش غیرمنتظره یا مراجعه به NICU، به طور متوسط ​​بین 5000 تا 11000 دلار هزینه برای داشتن یک نوزاد (بدون سزارین) در ایالات متحده که فقط برای تولد است. در حالی که رود آیلند، هاوایی، نیوجرسی، کالیفرنیا و نیویورک دارای مرخصی زایمان استحقاقی ایالتی هستند، هیچ حکم فدرال برای درخواست در سراسر کشور وجود ندارد.

باربارا کولورا، رئیس Resolve، یک سازمان غیرانتفاعی که برای گرد هم آوردن زنانی که با ناباروری مواجه هستند، تأسیس شده است، می‌گوید که افراد و زوج‌ها اغلب با عدم درک زیادی در مورد تشخیص ناباروری و آنچه در آینده اتفاق می‌افتد، به Resolve می‌آیند. برای افرادی که در این سفرها هستند، جستجوی پاسخ اغلب به سوالات بیشتری منجر می شود.

او گفت: «آنها مطمئناً نمی دانند که بیمه آنها ممکن است مواردی مانند اهدای تخمک یا IVF را پوشش ندهد. یا مطمئناً هزینه رحم جایگزین بارداری و اینها را نمی دانند.»

بیماران اغلب نیاز دارند در مورد همه این موارد در حالی که تصمیم می گیرند بدون راهنمایی زیاد در مورد جایی که برای منابع خارج از OBGYN مراجعه کنند، بیاموزند.

اسپرم، تخمک و رحم برای تولید نوزاد مورد نیاز است. کولورا می‌گوید که علاوه بر درک اینکه بیماران در این جبهه روی چه چیزی کار می‌کنند، باید مسائل مالی و مسیری را که می‌توانند برای بچه دار شدن طی کنند نیز در نظر بگیرند.

«خیلی از مردم هستند که نمی توانند بهترین روش خود را بپردازند. بنابراین مقرون به صرفه ترین مراقبت ممکن است پایین تر باشد، اما چیزی است که آنها می توانند از عهده آن برآیند. این یک نوع مراقبت پزشکی عجیب است که مردم به آن نیاز دارند، اما این مشکل هزینه بسیار گیج کننده است، نه یک کوکی.

عواقب تحصیل ضعیف

دکتر فهیمه ساسان، مدیر ارشد پزشکی و یکی از بنیانگذاران Kindbody، گفت: «به طور ضرب المثل، در مورد سلامت زنان در همه فرهنگ ها صحبت نمی شود.

«به همین دلیل است. به عنوان مثال، تا 40 درصد از بارداری ها در سه ماهه اول به سقط جنین ختم می شود. اکثر خانم‌ها وقتی سقط می‌کنند واقعا فکر می‌کنند که تنها هستند، و بعد معمولاً به من مراجعه می‌کنند و می‌گویند که سقط جنین داشته‌اند، و پنج تا از دوست‌دخترانشان آن را داشته‌اند و هیچ‌وقت در مورد آن بحث نکرده‌اند.

دکتر ساسان از میشل اوباما به عنوان نمونه درخشانی یاد می کند که چگونه زنان یاد می گیرند در مورد ناباروری صحبت نکنند. او یک بانوی اول بسیار محبوب بود و در طول دوران ریاست جمهوری خود هرگز نگفت که واقعاً چگونه سقط جنین داشته و دخترانش محصول IVF هستند. تا زمانی که زندگی نامه خود را منتشر کرد هرگز منتشر نشد.

در ایالات متحده، آموزش جنسی و/یا آموزش HIV فقط در 38 ایالت و ناحیه کلمبیا مورد نیاز است. از این میان، تنها 18 ایالت به اطلاعات نیاز دارند تا از نظر پزشکی دقیق باشند.

این یک شکاف بزرگ در اطلاعات علمی دقیق نه تنها برای کسانی که در تلاش برای باردار شدن هستند، بلکه برای سیاستمداران نیز نشان می دهد که متعاقباً به وضعیت مراقبت های باروری و مادری در ایالات متحده کمک می کند.

آمریکایی‌ها دلایل پزشکی، شریک زندگی و هزینه‌هایشان را ذکر کردند، اما همچنین گفتند که همه‌گیری عدم دسترسی آسان به مراقبت‌های بهداشتی را به عنوان ذخیره‌ای برای زایمان برجسته می‌کند. نرخ زاد و ولد در ایالات متحده در سال 2020 به پایین ترین حد خود رسید که پس از کاهش مداوم پس از رکود در سال 2008، 4 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت. انتظار می رود رشد جمعیت در سال 2021 با افزایش قابل توجه مرگ و میر ناشی از کووید-19 به پایین ترین حد خود برسد.

در سیستم دو حزبی کشور – جمهوری‌خواه و دموکراتیک، محافظه‌کار و لیبرال – این فقدان آموزش‌های علمی واقعی درباره سلامت باروری و همه چیزهایی که در بر می‌گیرد، آزادی عمل زیادی برای تصمیم‌گیری در مورد تحریم‌های دولتی بر اساس اعتقادات و نه زیست‌شناسی می‌دهد.

و ما در حال مشاهده عواقب کنترل پلیس بر بدن زنان هستیم.