منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • معامله در فرابورس بیت کوین گلدمن ساکس “معنی چندانی ندارد” اما می تواند راه را برای مشارکت بیشتر نهادی هموار کند.

معامله در فرابورس بیت کوین گلدمن ساکس “معنی چندانی ندارد” اما می تواند راه را برای مشارکت بیشتر نهادی هموار کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
معامله در فرابورس بیت کوین گلدمن ساکس "معنی چندانی ندارد" اما می تواند راه را برای مشارکت بیشتر نهادی هموار کند.

گلدمن ساکس با آزمایش آب رمزارزها غریبه نیست، زیرا مشتریان سازمانی به دنبال قرار گرفتن در معرض بیشتر در فضا هستند.

هفته گذشته، گلدمن اولین بانک بزرگ ایالات متحده بود که ارزهای رمزنگاری شده فرابورس را با گلکسی دیجیتال معامله کرد، که برخی از فعالان بازار می گویند که پذیرش سازمانی بیشتر دارایی های دیجیتال را نشان می دهد.

منبعی که با دارایی‌های دیجیتال در یک بانک سرمایه‌گذاری بزرگ کار می‌کند، به TechCrunch گفت: «بازارهای کریپتو برای گسترش بیشتر فضا به طرف‌های بزرگ، قابل اعتماد و اعتباری نیاز دارند. «گلدمن و سایر بانک‌های وال استریت در نهایت این را به ارمغان خواهند آورد.

دفتر مرکزی این شرکت 153 ساله در نیویورک و دارای دفاتری در سراسر جهان است و دارایی های 2.47 تریلیون دلاری تحت نظارت است. واحد معاملات گلکسی دیجیتال تراکنش با بانک سرمایه گذاری را در قالب گزینه بیت کوین بدون تحویل تسهیل و اجرا کرد.

تیم گرانت، رئیس اروپا در گلکسی، به TechCrunch گفت: این بدان معنی است که این شرکت به طور مستقیم متعهد نمی شود یا ارز دیجیتال اصلی را در اختیار دارد، بلکه از گزینه پرداخت نقدی استفاده می کند.

گرانت گفت: “معامله به تنهایی معنای زیادی ندارد، اما این واقعیت که این اتفاق افتاده و توانایی گلدمن ساکس را برای معامله با این ریسک باز می کند، بسیار مهم است و این تازه شروع است.” «به محض ورود به این قسمت، این مجموعه موانع، از نظر فکری و عملیاتی برای انجام کارهای دیگر آزاد هستید. این به خودی خود تجارت نیست، اما به ما این امکان را می‌دهد که به جهات مختلفی برویم.”

گلدمن اطلاعات اضافی درخواست شده توسط TechCrunch را قبل از انتشار ارائه نکرد.

این شرکت با کریپتو یا به طور خاص بیت کوین غریبه نیست. این بانک ابتدا در سال 2018 یک دفتر تجارت ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد، اما آن را به مدت سه سال تعطیل کرد تا در اوایل سال 2021 دوباره راه اندازی شود. از آن زمان، این بانک حتی بیشتر در دنیای رمزنگاری کاوش کرده است و به سرمایه گذاران اجازه داد تا مشتقات بیت کوین را از طریق معاملات بلوکی معامله کنند. گروه CME در ماه مه 2021 و ارائه دسترسی مشتریان به صندوق اتر از طریق Galaxy Digital، از جمله پیشنهادات دیگر.

“من منتظرم [crypto] این فضا در ماه های آینده بسیار نهادینه شود [and] کوین کانگ، بنیانگذار BKCoin Capital، گفت: هر بانک سرمایه گذاری در سال آینده در این فضا مشارکت خواهد کرد. کریپتو بخشی از پیشنهاد هر بانک خواهد بود و به عنوان یک طبقه دارایی دیگر معامله خواهد شد.